Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prokop broni Wellman po słowach Ziemkiewicza i Piekary: "Dorośli mężczyźni zachowują się jak SFRUSTROWANI GIMNAZJALIŚCI!"

379
Podziel się

"Prawdziwy facet, nawet sprowokowany, nigdy nie powiedziałby podobnych słów o kobiecie" - mówi. Ziemkiewicz i Piekara sugerowali, że Wellman jest... za stara i za brzydka na seks.

Prokop broni Wellman po słowach Ziemkiewicza i Piekary: "Dorośli mężczyźni zachowują się jak SFRUSTROWANI GIMNAZJALIŚCI!"
bDZztJQl

Dorota Wellman nigdy nie ukrywała, że sytuacja kobiet w Polsce jest bliska jej sercu, a ostatnio nie uważa jej za szczególnie korzystną. Zdaniem prezenterki, odkąd rządy objęło Prawo i Sprawiedliwość, wzrosło przyzwolenie na obrażanie kobiet i publiczne okazywanie im pogardy. Kiedy Stanisław Michalkiewicz, kontrowersyjny publicysta Radia Maryja, zaatakował publicznie posłankę Nowoczesnej, Joannę Scheuring-Wielgus, nazywając ją "gestapowską kurwą", którą należy "ostrzyc do gołej skóry", Dorota ostro zareagowała. Zapowiedziała Michałkiewiczowi, że "chętnie wybatoży jego białe prawicowe dupsko". Przypomnijmy: Wellman o publicyście Radia Maryja: "Wybatożę jego BIAŁE PRAWICOWE DU*SKO. Niedługo będą nas palić na stosach"

Oczywiście prawicowi politycy i publicyści nie zamierzają pozwolić na to, żeby jakaś kobieta im się stawiała, kwestionując ich wyższość i inteligencję. Ponieważ jednak zabrało im merytorycznych argumentów, postanowili skrytykować wygląd prezenterki. Słynący z wybitnej urody Rafał Ziemkiewicz wytknął jej nadwagę.

Przeczytałem, że pani Wellman zapowiada, iż PiS spali ją na stosie i poraziła mnie podsunięta przez wyobraźnię wizja: ależ to by skwierczało - skomentował.

bDZztJQn

Publicysta Jacek Piekara postanowił zaś dać do zrozumienia Dorocie, że jest za stara i za brzydka na seks.

Do aborcji potrzebne jest zapłodnienie. Do zapłodnienia potrzebny jest seks. Dobrze wiedzieć, że Dorocie Wellman nie grozi aborcja! - napisał, co tak bardzo przypadło do gustu portalowi Fronda, że teraz cytuje go przy każdej okazji.

Wspomniany Michalkiewicz, 69-letni łysiejący sympatyk Unii Polityki Realnej, wyznał zaś, że nie poszedłby z Dorotą do łóżka w żadnych okolicznościach.

Panią redaktor Wellman uszanowałbym nawet po wieloletnim pobycie na bezludnej wyspie - zażartował błyskotliwie.

bDZztJQt

Prezenterka obecnie dochodzi do zdrowia po operacji barku, pod opieką męża. W jej obronie postanowił się wypowiedzieć wieloletni przyjaciel i współpracownik Marcin Prokop.

Prawdziwy facet, nawet sprowokowany, nigdy nie powiedziałby podobnych słów o kobiecie, bo zwyczajnie nie wypada - komentuje w Super Expressie. Chyba że nie zależy mu, aby traktować go jako faceta. Słabe to, że dorośli mężczyźni zachowują się jak sfrustrowani gimnazjaliści i zamiast walczyć w dyskusji argumentami, biją koleżankę workami z kapciami.

**_

bDZztJQu
bDZztJQv

_**

bDZztJQw
Zobacz także: Test na zgodność par: Marcin Prokop i Dorota Wellman
Zobacz także: Zobacz też:
bDZztJQO
KOMENTARZE
(379)
Gość
4 lata temu
Super, ze mial odwage stanac w obronie kolezanki. Brawo
gość
4 lata temu
niech Ci panowie spojrzą na siebie najpierw
Gość
4 lata temu
Dobrze mowi! Świetny facet. Pełno teraz niewychowanych buraków.
bDZztJQP
ada
4 lata temu
Uwielbiam Prokopa.Madry Gosc.Wellman tez lubie.Oboje maja racje.
gość
4 lata temu
Co Wy zrobiliscie z tym krajem, wyborcy PiSu? Dziekujemy...
Najnowsze komentarze (379)
Gość
3 lata temu
Dorota Wellman mi jest ani brzydka ani gruba wygląda jak połowa kobiet w Polsce. Nie jest sucharem z okładek każdego bab-pisma i to tyle. A inteligencją przewyższa niejednego faceta.
Gość
4 lata temu
Mnie poraza chamstwo i brak hamulcow oraz rynsztokowe wyrażenia u " kwiatu elity intelektualnej". Za komuny ludzie mediow trzymali jednak poziom i klase. Dzis jest mi wstyd za to czego muszę słuchać i jeszcze abonamentu chcą za tę żenadę!!!
gość
4 lata temu
Uwielbiam Wellman, ale z tym skwierczeniem to było nawet zabawne. Trochę DYSTANSU ;))) Ziemek tak samo by skwierczał. Jak i większość z nas ;))) Moim zdaniem pani Dorotka też przesadziła z tym paleniem na stosie. Wiem, że chciała dobrze, ale jak się człowiek zacietrzewi to przesadza. Ludzie tak mają. Z OBU opcji. Nie dajmy się zwariować KOCHANI
gość
4 lata temu
Ten caly Rafal Ziemkiewicz -czy on sie naprawde nie widzi?????Powinien zmienic okulary noi zadbac o swoj brzuch w tym wieku co on jest ,to brzuch szybko idzie do przodu!!!!! ha,ha.
gość
4 lata temu
Czy ten pan Michalkiewicz lat 69 jak widac to mu sie cos by chcialo,ale pewnie tylko chcialo bo nic innego nie moze i dlatego wygaduje glupstwa.Stary dziad....kto by ciebie chcial na bezludnej wyspie???????Chyba zadna kobieta!!!!!!!
gość
4 lata temu
Ten caly Rafal Ziemkiewicz -czy on sie naprawde nie widzi?????Powinien zmienic okulary noi zadbac o swoj brzuch w tym wieku co on jest ,to brzuch szybko idzie do przodu!!!!! ha,ha.
gość
4 lata temu
Ja nie moge, jakie chamstwo i pogarda dla kobiet.. ja nie chce zeby takie gnidy rzadzily Polska
gość
4 lata temu
ja tez uszanowalabym michalkiewicza i tych 2 innych na bezludnej:) lepszy juz wibrator:)
bDZztJQH
gość
4 lata temu
to jest właśnie seksizm polski - największą obrazy dla kobiety ma być: "jesteś tak brzydka, że nawet ja bym się z tobą przespał", jakby jedyną wartością kobiety była uroda i to, żeby faceci chcieli ją r.....
Gość
4 lata temu
Troszkę zrzucić i będzie piękna 😀😀😀
gość
4 lata temu
Dorota to świetna baba, choć mi się nie podoba, to bardzo Ją lubię,cenię i szanuję. Nie mogę tego powiedzieć o całym tym prawicowym towarzystwie, to banda pozbawionych uczuć, taktu i kultury - półgłówków. Nie wiem skąd we współczesnym świecie biorą się takie człekokształtne ekskrementy. Jest ich zaskakująco dużo, ale nie stanowią oni jednak większości w społeczeństwie, dlatego należy dać im odpór i wskazać im ich miejsce. Na pohybel prawicowym popaprańcom!!!
gość
4 lata temu
Haha ziemkiewcz spasiony prawicowy Wieprz i d***l w pokutnym kapturze
www
4 lata temu
wszyscy prawicowi faceci są obleśni a jeszcze obleśniejsze są ich myśli i wyuzdana wygłodniała wyobraźnia.
Gość
4 lata temu
Lubię Prokopa. Mądry facet.
...
Następna strona
bDZztJRj