Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grzegorz z "Rolnika" razem z żoną zostali twarzami... środka na chwasty (FOTO)

109
Podziel się

Grzegorz i Anna Bardowscy zarabiają nie tylko na sprzedawaniu prywatności w sieci. Zobaczcie, jak walczą o popularność.

Grzegorz z "Rolnika" razem z żoną zostali twarzami... środka na chwasty (FOTO)
bDHHhAmZ

"Misyjny" program TVP1 Rolnik szuka żony wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Chociaż zaledwie garstce uczestników udało się znaleźć na planie show "miłość na całe życie", niektórzy z nich tak polubili popularność, że postanowili zaistnieć w show biznesie na dłużej. Adam Kraśko, który wziął udział w 1. edycji reality show, zdążył już wystąpić w żenującym Celebrity Splash, a obecnie promuje się jako "atrakcja" na wieczory panieńskie.

Grzegorzowi Bardowskiemu, uczestnikowi 2. edycji programu udało się znaleźć żonę przed kamerami. Prawie dwa lata temu rolnik wziął ślub z Anną Warachim, a w grudniu zeszłego roku para powitała na świecie pierwsze dziecko. Małżeństwo zdecydowało się pokazać swój ślub i wesele na antenie telewizyjnej Jedynki. Obecnie intensywnie promują się na portalach społecznościowych, założyli też swój kanał na YouTube, gdzie pokazują "codzienną pracę rolników". Na fali popularności zdecydowali się również wystąpić w reklamie firmy produkującej środki ochrony roślin. Grzegorz i Anna zostali twarzami… środka chwastobójczego.

bDHHhAnb
bDHHhAnh
bDHHhAni
Zobacz także: Marta Manowska i Łukasz z "Rolnik szuka żony" są parą? Reakcja prezenterki wiele zdradza
Zobacz także: Zobacz też:
bDHHhAnC
KOMENTARZE
(109)
Pola
4 lata temu
Ona jak dziecko,kurd**el
nikc
4 lata temu
dobrze, że mamy odważnych i mądrych Rolników; bez ziemi nie ma państwa; bez rolników nie ma co jeść; powodzenia wszystkim rolnikom.
gość
4 lata temu
kto to pisał ten artykuł,slub brali 16.04.2016,a ze ślubu,to producent programu pokazał tylko,jak ojciec prowadzi Anię do Ołtarza i jak zakładaja obraczki,duzo wiecej pokazała pierwsza para,czyli Robert i Agnieszka,wypowidzi przed ślubem,wręczenie wiązani,błogosławieństwa,złozona przysięga i pierwszy taniec na sali,wię nie piszcie głupot
bDHHhAnD
gość
4 lata temu
Grzesie ładny facet i z przyjemnościa patrzy się na jego twarz w tej reklamie,a z Anią prezentuja się świetnie i bardzo dobrze wypadli
Mirella
4 lata temu
Okropni.Wielcy eXperci od rolnictwa.Ona niech się dzieckiem lepiej zajmie.Baba taka jakaś nieforemna, szyi w ogóle nie posiada.Fuj.
Ka.
4 lata temu
Gratulacje. Reklamują produkt firmy MONSANTO! Masakra. Życzę powodzenia, jeśli to jeszcze u siebie sypie. A wystarczyło pomyśleć i dowiedzieć się co to za produkt. Polecam film dokumentalny "Plony przyszłości" - natura sama przy niewielkiej ingerencji człowieka potrafi sobie ze wszystkim poradzić.
gość
4 lata temu
Oboje wyglądają jak zaspani, ale to tylko.. przesłodkie, pasują do siebie!
gość
4 lata temu
nikt nikomu nie zabroni. Skoro dostali taką ofertę to głupcy by byli gdyby nie skorzystali.
Max
4 lata temu
ALE WIOCHA .!!! A ONA KURD**EL!!!
Gość
4 lata temu
Przecież to nie grzech także jak zaorał przed ślubem to do dzisiaj śmietankę spija a przecież grunt to mieć gumę na instrument
gość
4 lata temu
Oj tam, przynajmniej jest to wiarygodne - w sensie, że reklamują to prawdziwi rolnicy, a nie jakiś celebryta.
gość
4 lata temu
Dwa lata temu ślub? Chyba rok temu.
gość
4 lata temu
Prawie 2 lata?Toż niecały rok minął. Brali ślub w kwietniu 2016
bDHHhAnv
Gość
4 lata temu
Ona jest sliczna
...
Następna strona
bDHHhAnX