Trwa ładowanie...

Jennifer Lopez sprzedała dom za 10 milionów dolarów! (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Gwiazda próbowała się go pozbyć od dwóch lat i ostatecznie obniżyła cenę o 7,5 miliona... Zobaczcie, jak "mieszkała".

1
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
0
0

Nieruchomości są jedną z ulubionych inwestycji hollywoodzkich gwiazd. Sam fakt, że dana posiadłość należy do celebryty, zazwyczaj znacznie podnosi jej wartość. W przypadku inwestycji na leżącym pod Los Angeles osiedlu Hidden Hills Jennifer Lopez jednak znacząco się przeliczyła.

47-latka mierzącą ponad 1,5 tysiąca metrów kwadratowych posiadłość kupiła w 2010 roku za niewiele ponad 8 milionów dolarów. Dom, znajdujący się na chronionym osiedlu Hidden Hills pod Los Angeles, składa się z "części mieszkalnej" i "centrum rozrywki", w skład którego wchodzi sala kinowa, profesjonalne studio nagraniowe i sala treningowa.

Właściwa część posiadłości to z kolei dziewięć sypialni, 13 łazienek i dwie pełnowymiarowe garderoby. Lopez, która może pochwalić się też rezydencją w Bel Air, apartamentem w Nowym Jorku i domem letniskowym w Hamptons, kalifornijską nieruchomość wystawiła na sprzedaż ponad dwa lata temu za 17,5 miliona dolarów. Gigantyczny dom ostatecznie udało jej się sprzedać kilka dni temu za 7,5 miliona dolarów mniej.

Zobaczcie zdjęcia.

2
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
3
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
4
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
5
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
6
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
7
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
8
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
9
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
10
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
11
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
12
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
13
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
14
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
15
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
16
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
17
 / 17
Dom Jennifer Lopez w Hidden Hills
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Przyjaciółki Kinga Rusin i Karolina Ferenstein bawią się w najlepsze na zaśnieżonych Mazurach. Dołączylibyście do nich? (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein postanowiły odtworzyć miłe wspomnienia podczas najbardziej dokuczliwej zimy od wielu lat. Ich profile wzbogaciły bajkowe widoki Mazur pokrytych białym puchem. Opatulone panie jak za starych dobrych czasów udały się na długi spacer, urządziły sobie bitwę na śnieżki, a nawet wybrały się na kulig.
9.

Dorosły już syn Britney Spears wyłania się z marketu. Podobny do sławnej mamy? (ZDJĘCIA)

Synowie Britney Spears, których pamiętamy jeszcze jako małych chłopców, dziś są już pełnoletnimi, choć wciąż niesamodzielnymi mężczyznami. Młodszy z nich, Jayden James, natrafił na fotoreportera koczującego pod jednym ze sklepów w Los Angeles. Wiele wskazuje na to, że 19-latek połączy wkrótce siły z mamą.
8.

Chuda jak przecinek Oprah Winfrey opuszcza siłownię. Poznajecie ją jeszcze? (ZDJĘCIA)

Oprah Winfrey przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda schudła ponad 20 kilogramów, co zawdzięcza nie tylko ćwiczeniom, ale również lekom. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją pod siłownią. Zobaczcie, jak wygląda.
7.

Małgorzata Socha uczciła urodziny młodszej córki. Był tort, zabawy na śniegu i latanie w tunelu aerodynamicznym (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha spędziła całą sobotę ze swoją córką. Tego dnia mała Basia świętowała swoje 9. urodziny. Z tej wyjątkowej okazji rodzice zapewnili solenizantce całą moc atrakcji.
6.

Jane Fonda porusza się na WÓZKU INWALIDZKIM. Mimo niedyspozycji ruchowej 88-latka wciąż zachwyca elegancją (ZDJĘCIA)

Jane Fonda dotychczas kojarzyła nam się z nieustającą pogodą ducha i znakomitą kondycją. Tymczasem aktorka musiała skorzystać z wózka inwalidzkiego po dotarciu na lotnisko. Jej agent zaspokoił zatroskanych fanów, zapewniając, że nie mają najmniejszych powodów do zmartwień.
5.

Joanna Przetakiewicz bryluje wśród elit w czarnej kreacji z piórami i torebką za 60 TYSIĘCY zł. Klasa? (ZDJĘCIA)

Sobotnia gala wręczenia Wektorów urosła do rangi prawdziwej rewii mody. Goszcząca na niej Joanna Przetakiewicz oddawała elegancki charakter uroczystości. Przedsiębiorczyni wywarła ogromne wrażenie na wszystkich zgromadzonych gościach.
4.

Sandra Kubicka świętuje 31. urodziny w Dubaju: basen, opalanie i impreza w klubie: "KIEDYŚ BYŁAM KRÓLOWĄ MELANŻU" (ZDJĘCIA)

Sandra Kubicka postanowiła świętować swoje 31. urodziny w wyjątkowy sposób - celebrytka poleciała z przyjaciółmi do Dubaju, gdzie trwają jej urodzinowe celebracje. Zobaczcie jak się bawiła!
3.

Szykowni Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan posyłają uśmiechy na gali Wektorów. Piękna z nich para? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radosławem pojawili się na gali Wektorów - prestiżowym biznesowym wydarzeniu. Celebrytka zachwycała w eleganckiej kreacji Violi Piekut.
2.

Córka Tomasza Oświecińskiego pozuje pod palmą na wakacjach w Tajlandii. Maja w tym roku skończy 17 lat (ZDJĘCIA)

Maja Oświecińska, córka Tomasza Oświecińskiego, znanego przede wszystkim z filmów Patryka Vegi, już jakiś czas temu przestała być dzieckiem. Dziewczyna w sierpniu skończy 17 lat i... być może pójdzie w ślady ojca?
1.

Obładowana siatami Małgorzata Socha przemierza stolicę. Nie była zachwycona widokiem paparazzi (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha została przyłapana, jak przemierzała Warszawę z torbami z eleganckich butików. Taki śnieg, a ona w tenisówkach...