Wtorek 14.03.2017

29-latka z ciężką WADĄ GENETYCZNĄ została modelką! (ZDJĘCIA)

Caitin Stickels Caitin Kitten modelka z syndromem kociego oka V Magazine

Caitin Stickels występująca pod pseudonimem Caitin Kitten od urodzenia cierpi na zespół Schmida-Fraccaro, który powoduje deformację twarzy i ciała oraz schorzenia narządów wewnętrznych.

Z powodu choroby 29-latka jest również bardzo drobna - waży jedynie 40 kilogramów przy wzroście 154 centymetrów. Caitin postanowiła jednak wykorzystać swoją inność jako atut i zaczęła pozować do zdjęć.

Na swoim profilu na Instagramie od kilku lat zamieszczała zdjęcia z amatorskich sesji, marząc o tym, że pewnego dnia stanie przed obiektywem znanego fotografa. Jej marzenie niedawno się spełniło. Zdjęcia dziewczyny odkrył Nick Knight, słynny brytyjski fotograf mody znany ze współpracy z Lady Gagą, Kanye Westem czy Królową Elżbietą.

Knight zaprosił Caitin do sesji, która ukazała się na łamach V Magazine. Na zdjęciach modelka pozuje m.in. w ubraniach Prady i Diora.

V zawsze był bardziej kanciasty, surowy. Nie jest jedynie piękny - jest genialny. Ta współpraca jest jedną z najpiękniejszych rzeczy w moim życiu - mówi zachwycona Caitin.

« Poprzednie 1/17

Caitin Stickels - modelka z "syndromem kociego oka"

2Caitin Stickels - modelka z "syndromem kociego oka"