Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Andrzeja Dudy wystąpił w... spocie PRZECIWKO MAŁŻEŃSTWOM JEDNOPŁCIOWYM! "Pod tą inicjatywą powinni podpisać się wszyscy, którym droga jest PRZYSZŁOŚĆ POLSKI!"

565
Podziel się

Jan Duda straszy homoseksualistami i... Unią Europejską. O "tożsamość małżeństwa" walczą także Dominika Figurska i Michał Chorosiński, którzy mają piątkę dzieci i długą historię zdrad małżeńskich.

Ojciec Andrzeja Dudy wystąpił w... spocie PRZECIWKO MAŁŻEŃSTWOM JEDNOPŁCIOWYM! "Pod tą inicjatywą powinni podpisać się wszyscy, którym droga jest PRZYSZŁOŚĆ POLSKI!"
bCzAryaJ

W obecnym klimacie politycznym legalizacja związków partnerskich przez pary jednopłciowe jest raczej niemożliwa. Mimo to ostatnio rząd dużo uwagi poświęca tematowi, który nawet nie był proponowany w formie projektu ustawy. Polska, wbrew międzynarodowym ustaleniom, nie uznaje takich małżeństw zawieranych za granicą, co powoduje duże zamieszanie, np. w kwestii opodatkowania małżonków. Do tego coraz więcej polskich gejów i lesbijek decyduje się na wyjazd i ślub zagraniczny - jak Jakub i Dawid z teledysku do piosenki Roxette. W odpowiedzi na tę sytuację Prokuratura Krajowa wezwała podległe jednostki do tworzenia "czarnej listy" par jednopłciowych, które zawarły małżeństwo za granicą i chciałyby je zarejestrować w Polsce.

bCzAryaL

"Czarna lista" najwyraźniej nie wystarczy, bo w panikę przed małżeństwami homoseksualnymi wpadła Fundacja Mamy i Taty, która już cztery lata temu walczyła przeciwko edukacji seksualnej. Według organizacji teraz największym problemem Polaków już nie jest "dżender", ale środowisko LGBT i... Unia Europejska. A przynajmniej pokazano to w najnowszej kampanii społecznej, której twarzą został... Jan Duda, ojciec Andrzeja Dudy.

Urzędnicy Unii Europejskiej wraz ze środowiskami homoseksualnymi od lat nie ustają w wysiłkach, aby narzucić uznanie związków jednopłciowych Polsce i innym krajom chroniącym tożsamość małżeństwa - mówi lektorka. Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Hans Timmermans deklarował wobec aktywistów homoseksualnych, że "Komisja powinna dołożyć starań, aby wszystkie państwa członkowskie UE bez żadnych zastrzeżeń przyjęły małżeństwa osób tej samej płci tak, jak pozostałe małżeństwa".

W odpowiedzi na tę sytuację fundacja zbiera podpisy pod protestem przeciwko wprowadzeniu takiego prawa. Bojąc się, że w Polsce nie uzbiera się milion podpisów, chce skorzystać ze wsparcia podobnych organizacji w innych krajach Unii. Akcję w spocie popiera Jan Duda przedstawiony jako "tata prezydenta RP".

Pod tą inicjatywą powinni złożyć swój podpis wszyscy, którym droga jest przyszłość Polski, naszych dzieci, wnuków, prawnuków - mówi.

bCzAryaR

W spocie pojawiło się także małżeństwo aktorów, "rodziców pięciorga dzieci", Dominika Figurska i Michał Chorosiński.

Czujemy się odpowiedzialni za przyszłość naszych dzieci. Żadnych rodziców A i B - powiedziała aktorka, która siedem lat temu przez kilka miesięcy zdradzała męża z muzykiem Tomaszem Chynkiem. Tym łatwiej było jej wybaczyć zdrady męża, który dodał: Każde dziecko powinno mieć mamę i tatę.

Na szczęście zdrady poszły w niepamięć i teraz Dominika przygotowuje się do świętowania pierwszej rocznicy bycia twarzą prawicowej TV Republika. Akcję fundacji wspiera także aktor i producent filmowy Marcin Kwaśny:

Jeżeli pozwolimy na manipulację podstawowymi pojęciami takimi jak małżeństwo czy rodzina, to wówczas szybko zaprzepaścimy to wielkie dziedzictwo cywilizacyjne, jakim jest Polska - mówił w mrocznym studio.

bCzAryaS

Spot fundacji straszy "homoadopcjami", pokazując zapłakane dziecko oraz homoseksualnych kobziarzy.

Kwaśny, który ostatnio zagrał w Historii Roja, Dywizjonie 303 i Wyklętym, już został skrytykowany przez fanów, że "wyczuł klimat polityczny" i dokonał "prawicowego nawrócenia". Aktor tłumaczy się, że wcale nie bierze udziału w "antygejowskich kampaniach".

Nie biorę udziału w kampaniach antygejowskich tylko prorodzinnych, a film Wyklęty zacząłem w 2014r., a więc wtedy gdy na takie tematy nie było koniunktury - zapewniał na Facebooku.

Chyba jednak doszedł do wniosku, że nie do końca trzymał się prawdy, bo wpis szybko zniknął z Facebooka.

bCzAryaT
bCzAryaU
bCzArybm
KOMENTARZE
(565)
gość
3 lata temu
a co go to obchodzi z kim ktoś żyje?
gość
3 lata temu
Nie pokazujcie tej Figurskiej, taka wielka katoliczka a każde z dzieciaków ma z innym facetem
Gość
3 lata temu
Lol, każdy ma prawo do bycia szczęśliwym, nie wolno narzucać innym swojej ideologii
bCzArybn
gość
3 lata temu
ten cały Pan Duda to taki ptyś PIS, tylko ładnie wygląda, jeździ na nartach, pozuje z tortem.. masakra
gość
3 lata temu
ale kocoboły, co jedno ma z drugim,ciemnogród i tyle
Najnowsze komentarze (565)
gość
3 lata temu
Wolałbym syna pederastę niz takiego...
gość
3 lata temu
Stary bancwol ta jego zona to wyglada jak kura domowa jak pan kaze kura musi
gość
3 lata temu
A lepiej niech wystapi w spocie przeciwko molestowania dziecka do 10 roku zycia ten bufon zaklamany
gość
3 lata temu
z jakiej racji ten Pan się wypowiada na tematy publiczne ani nie jest politykiem tylko ojcem polityka ciekawe czy syn lub wnuczka zakochała by się w facecie czy dziewczynie to co by Pan zrobił ja mam w rodzinie pare chłopaków no i co żyją tak jak my pracują płacą podatki kochają się itd ICH SPRAWA
gość
3 lata temu
Popieram. Za chwile będą żądać małżeństw ze zwierzętami a potem wpadną na pomysł żeby facet ze swoją nowopoślubioną żoną krową adoptowali dziecko bo nie mogą mieć własnego. Ohydne to.
gość
3 lata temu
" legalizacja związków partnerskich" czyżby ktoś zabraniał takich związków??
rufus
3 lata temu
Pozwólcie kobiecie żyć ma swoje 5 min.Z tym facetem obok.
gość
3 lata temu
debile kazdy ma prawo do milosci to raz a dwa nie wiesz gosciu co twoje zycie przyniesie wnuk prawnuk czy wnuczka i prawnuczka maga okazac sie
bCzArybf
hahah
3 lata temu
walcie sie pedaly
rum
3 lata temu
czyli jak nie będzie małżeństw to nie będzie homoseksualizmu - ciekawa logika
az
3 lata temu
Sam poniósł porażkę wychowawczą : wychował syna bez jaj !!!
jan
3 lata temu
nikt nie ma prawa wtracac sie w prywatne zycie 2 osoby,,,,lecz sluby tej samej plci to wykluczone,,,zwiazek to kobieta i facet,,,krotka pilka
gość
3 lata temu
powiem krotko po Polsku ...........s********j debilu jeden .
dudek
3 lata temu
wstyd
...
Następna strona
bCzArybH