Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tak wyglądał roast "Diablo" Włodarczyka: "To najbiedniejszy i NAJGŁUPSZY BOKSER NA ŚWIECIE. Dzieci go wzruszają, dlatego zawsze PŁACZE JAK PŁACI ALIMENTY"

147
Podziel się

"Te alimenty to nie było dwa i pół, tylko tysiąc osiemset. Udało się zbić..." - bronił się bokser. Wyszło zabawnie?

Tak wyglądał roast "Diablo" Włodarczyka: "To najbiedniejszy i NAJGŁUPSZY BOKSER NA ŚWIECIE. Dzieci go wzruszają, dlatego zawsze PŁACZE JAK PŁACI ALIMENTY"
bCXrYohx

Roast Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka jest trzecią, po roaście Kuby Wojewódzkiego i Michała Szpaka, próbą wprowadzenia do TVN-u "powiewu Zachodu". Prowadzący program Kacper Ruciński nawet tego nie ukrywał:

Ten roast jest próbą dogonienia Zachodu, co będzie trudne, bo Zachód siedzi w lamborghini, a my jeździmy na wrotkach - zapowiedział. Ale próbujemy i próbować będziemy.

Tradycyjnie w roaście wystąpili (w miażdżącej przewadze) mężczyźni i tylko jedna kobieta. Katarzyna Piasecka, zwana Kachą, została przedstawiona jako kobieta, która przy seksie oralnym nigdy nie połyka oraz "jest już w takim wieku, że nie wie, jak smakuje orgazm w wolnej Polsce".

bCXrYohz

Wojewódzki tym razem zasiadł na widowni.

Dzisiejszy roast odbywa się w studiu, w którym zwykle nagrywany jest program Kuby Wojewódzkiego - przypomniał Ruciński. I Kuba siedzi w pierwszym rzędzie, pilnuje, żeby mu nikt niczego nie zapierdolił. Kubę akurat stać na lamborghini, czasem nawet na tydzień.

Po długim wstępie przyszedł w końcu czas na wejście głównego bohatera.

Gorszy od Diablo jest tylko Najman - zapowiedział go Ruciński. A nie, przepraszam, Nejman. No, Bartek ze "Złotopolskich". Uspokajam: Diablo nie będzie czuł się obrażony żadnym z tych żartów, bo po prostu ich nie zrozumie.

bCXrYohF

Żarty przebiegły zgodnie z przewidywaniami. Piaseckiej wypominano płeć i wiek, Titusowi Pukackiemu - nałogi, Łukaszowi "Lotkowi" Lodkowskiemu - nadwagę, Paczesiowi - rasizm i szowinizm, Bryndalowi - operację nosa, Włodarczykowi - niedostatek inteligencji i niezapłacone alimenty, a Orłosiowi - nieudaną karierę aktorską. Poza tym wszyscy się zastanawiali, co w ogóle robi w takim programie. Z Orłosiem włącznie.

Rafał Pacześ poruszył ten temat, nazywając Orłosia najnudniejszym człowiekiem, jakiego poznał.

Maciej Orłoś jest tak nudny, że jak wali konia to wszyscy wychodzą. Jest tak nudny, że gdyby był Cyganem to zaciągnąłby kredyt hipoteczny - stwierdził. Kacper Ruciński myśli, że jest najlepszym komikiem w kraju. Najlepsi komicy w kraju mają z niego bekę. Wiecie, co bardziej wkurwia Lotka niż małe cycki? Małe frytki. Uwielbia, kiedy śniadanie jest podawane w formie szwedzkiego stołu, bo wtedy wystarczy tylko, żeby przysunął krzesło.

Jedyną osobą starszą od Kasi Piaseckiej jest na tej sali Kuba Wojewódzki. Kuba jest tak stary, że kupuje sobie spermę na receptę. Titus nie znosi, jak mu włosy wchodzą do ust, dlatego przed robieniem laski zaplata sobie kitki. Gość wygląda jak Pocahontas po czterech odwykach. Wiele osób zastanawia się, skąd w ogóle wziął się Titus. Otóż przed laty wypadł z pick-upa Kelly Family. Diablo jest albo zdesperowany albo mu się kasa skończyła. Z reguły chodzi w rękawiczkach z jednym palcem, bo nie lubi, jak mu coś rozprasza uwagę - brylował.

bCXrYohG

Rafał Bryndal, z powodu swojej operacji nosa zapowiedziany jako "jedyny facet, który poszedł do lekarza, żeby coś zmniejszyć", rozpoczął swoje wystąpienie od wyznania, że "nie jest tu dla przyjemności".

To rzeczywiście dało się zauważyć.

Ty, Maciek, też nie jesteś tu dla przyjemności, tylko może jeszcze tego nie wiesz. Maciej - aktor znany z filmu "Sen o kanapce z żółtym serem". Jest taki film. I taki sen, Lotkowi śni się ciągle. Lotek i Pacześ robią furorę na polskiej scenie, zupełnie jak wagina Kaśki. Maciek jest aktorem, ale to Diablo więcej razy był na deskach. Jest też z nami matka Nergala - cześć Titus! Powiedział, że lubi wchodzić w rzeczy, których nie zna. Na szczęście my się już dawno poznaliśmy. Mówią, że Titus jest polskim Iggy Popem, to całkiem tak, jak myślą, że Andrej Duda jest polskim prezydentem. Diablo często bije się z myślami i nigdy nie wygrał. Wytatuował sobie na nadgarstku różę wiatrów. Nikt nie odważył się mu powiedzieć, że to nie zegarek.

Katarzyna Piasecka postanowiła udowodnić, że ma dystans do siebie, odbierając przeciwnikom przynajmniej amunicję związaną z jej wiekiem.

bCXrYohH

Co to w ogóle za program? Gównem obrzuca się banda neandertali. Pamiętam, bo jestem tak stara, że wychowałam się w jaskini. Jestem taka stara, że jak ryby wyszły na ląd, to ja już tam byłam. Jestem tak stara, że wielki wybuch obserwowałam z balkonu. Kacperek, spójrzmy na niego, jest taki duży, że już sam siada na nocniku. Lotek ostatnio przytył do roli i czeka na propozycje. Jego forma jest tak słaba, że po obudzeniu ma zakwasy. To on wymyślił powiedzenie: I tu zaczynają się schody. U mnie w domu czuje się tak swobodnie, że chodzi bez stanika.

Pacześ - homofob, szowinista. Kiedyś się oburzał na te określenia, ale sprawdził w słowniku, co znaczą i już ma luz. Rafał Bryndal ma brata, Atrakcyjnego Kazimierza, który nagrał kiedyś utwór "Jako mąż i nie mąż". To ulubiony kawałek Diablo. Poznaliśmy się zaledwie kilka dni temu i od razu mi powiedział, że lubi bez gumki i do końca. Takie jego dzień dobry. Ponoć nigdy nie uderzył kobiety. No, może dzisiaj... Nie lubi horrorów, bo myśli, że to się dzieje naprawdę. Teraz słucha naszych żartów i myśli, że one nie są naprawdę. I to jest dopiero horror! Diablo, plemnik, który cię zrobił, miał plakietkę "Uczę się". No kurwa praktykant! Diablo kiedyś otarł się o śmierć - rozpoczął zdanie wielokrotnie złożone i ledwo go odratowali. Dzieci go wzruszają, dlatego zawsze płacze, jak płaci alimenty.

Jako kolejny wystąpił Maciej Orłoś.

Poziom prezentowanej tu polszczyzny znacznie odbiega od standardów, do których jestem przyzwyczajony - rozpoczął. Pani Kasiu, słyszałem, że pani jest najlepszą polską stend-uperką, ale nie będzie już tak łatwo, kiedy pojawi się jakaś druga. Pani Kasia mówi, że nie chce mieć dzieci, że to nie jest powołanie, ale nasz riserczer dotarł do kuratora i okazało się, że dziecko woli zostać z tatą. Podziwiam pana Lotka za dążenie do dużej wagi, niektórzy by się poddali w połowie tej walki. Bryndal, prawie przyjaciel... Pańskie wystąpienie było tak drewniane, że dzwonił minister Szyszko z prośbą, żeby je wyciąć. Titus Pukacki - to nie jest nazwisko, to jest ostrzeżenie. Chętnie bym z nim częściej porozmawiał, ale nie jestem terapeutą w ośrodku uzależnień. Pan Diablo nigdy nie występuje w teleturniejach, dobrze wie, że lepszy milion w pieści niż miliard w rozumie. Często powtarza w wywiadach: "Kiedy poszedłem na boks..." On do dziś myśli, że to były studia! Ma mocniejszą prawą rękę, więc wystarczą mu dwa ciosy i już wie, która jest która. Przed programem zapowiedziałem sobie: "Maciej, tylko żadnych przekleństw". Udało się i chuj.

bCXrYohI

Titus także postanowił pokazać, że ma dystans do siebie.

Tak, jestem ochlapusem, jestem starą Nergala. Za to Piasecka jest głosem kobiet w tym roaście, a poza tym głosem krowy i karalucha i nie mam tu na myśli dubbingu. Korwin-Mikke powiedział kiedyś, że kobietę zawsze się troszkę gwałci. To bardzo oburzyło Paczesia: "Jak to troszkę?". O tu siedzi jedna z największych gwiazd TVN-u, Dorota Wellman - powiedział, wskazując Lotka. Dziewczyno, jak ta wóda cię zniszczyła.

Orłosia i Brydala łączy jedna rzecz: obaj koniec karier w telewizji nazwali dumnie przejściem do Internetu. Orłoś przez 25 lat prowadził "Teleexpress". Wiecie, co się stało, jak przestał? Nic się, kurwa, nie stało. W dodatku odszedł na własną prośbę. Diablo, ucz się od pana, jak się popełnia samobójstwo. Jak tam? Łyknąłeś już trochę prochów? Pamiętacie takie utwór "Nie boję się, gdy ciemno jest, ojciec za rękę prowadzi mnie"? Znacie? No. A dzieci Diablo nie znają. Twoja mocna strona to unikanie ciosów. I alimentów. Kiedyś zdemolował pokój hotelowy. Ja zdemolowałem więcej pokoi niż Dorota wpierdala hamburgerów. Także wyluzuj, Diablo.

Lotka prowadzący zapowiedział jako "człowieka, który rucha nie co popadnie, ale co upadnie. Wiecie, taki frutarianin".

Pacześ to się czuje jak u siebie na chacie - rozpoczął swój występ Lotek. Dwóch rozwodników, alimenciarz, alkoholik, pięćdziesięciolatka. Kasia, nasza amazonka walczy o prawa kobiet. Jak była na Czarnym Proteście to rozdawała obwarzanki, a potem została posprzątać. Miła dziewczyna. Taka miła, że czasem trudno ją zdjąć z kutasa. Jest tak stara, że jak chce uregulować brwi, to musi się skonsultować z konserwatorem zabytków. Kuba jest jeszcze starszy. Jest tak stary, że to on podawał Piasecką do chrztu. Orłoś. Jest tak nudny i flegmatyczny, że zasypiam, jak o nim pomyślę. To jest najnudniejszy człowiek na świecie, nawet zespół Enej nie napisze o nim piosenki, a napisali o kamieniu. Bryndal już bez nosa... Cierpiał na guzowatość, to jest bardzo rzadkie schorzenie. Titus wygląda jak z "Matrixa". Wyobraźcie sobie, że przychodzi Morfeusz i pyta, którą tabletkę wybierasz: niebieską czy czerwoną? A Titus: dawaj obie! Diablo - najbiedniejszy i najgłupszy bokser na świecie. Sąd mu wyznaczył alimenty dwa i pół tysiąca. To Diablo na to: dam tysiąc! Jak pada deszcz, to mówi do znajomych: Chodźcie do cienia, bo pada. Jest tak głupi, że jest zaskoczony jak otwiera kinderniespodziankę.

Na koniec wystąpił bohater roasta. A raczej pretekst do tego, żeby się w ogóle odbył.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wiedziałem, że będziecie mnie poniżać i robić ze mnie szmatę i czasem się wam udawało. Te alimenty to nie było dwa i pół, tylko tysiąc osiemset. Udało się zbić... Wiedziałem, w co się pakuję i że nie będę mógł oddać tak jakbym chciał - przyznał bokser. Mam tu kartkę, w życiu tylu liter nie widziałem... Też nigdy nie widziałem tylu mięczaków w jednym miejscu. Lotek - mówią, że gwiazda stand-upu, ja mówię: skakanka, gościu. Naprawdę pomoże. Inaczej ten bandzioch stanie się trampoliną dla moich dzieci. Wiecie dobrze, że kobiet nie biję. Ale też nie odmawiam. Jakbym miał być kobietą, to chciałbym mieć takie cycki jak Lotek. Bryndal nos zostawił na zapleczu, ale i tak jest tak brzydki, że w Wigilię będzie jadł w łazience.

Panie Maćku, wiem że nie studiowałem boksu. Ale też nie studiowałem aktorstwa, a zagrałem w paru filmach, czyli można. Moje życie, jak wiecie z tabloidów, jest trochę pogmatwane. Waszego, paradoksalnie, nikt nie chce opisywać. Nie mogę uwierzyć, że powiedziałem "paradoksalnie". Przyjąłem dzisiaj dużo na klatę. Ale, Kasia, nie tego, co ty. Dzięki za strzały w serce i mózg. Następnym razem jak przyjdzie mi do głowy popełnić samobójstwo, pomyślę o was. No dobrze... Nie, to nie łzy, to pot. W życiu nie czytałem takiego długiego tekstu.

_

_

bCXrYoia
KOMENTARZE
(147)
Gość
4 lata temu
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie godzą się na publiczne ponizanie i dlaczego robią to innym...dno
Lena
4 lata temu
Wypadł naprawdę okej i wbrew pozorom to nie jest taki d***l na jakiego sie go kreuje. Riposty miał cięte i celne :)
Gość
4 lata temu
Roasty to goowno
bCXrYoib
Gość
4 lata temu
Jak narazie najlepszy Roast. Wszyscy byli naprawdę fajnie dobrani 5+. Po Piaseckiej tak cisneli aż wysłałem SMS-A o treści " POMAGAM "
gość
4 lata temu
zenada
Najnowsze komentarze (147)
gosc
3 lata temu
[url= usbuy-ventolin.com.ankor
gość
3 lata temu
Niedostatkiem inteligencji to wykazał się nie Diablo ,ale pozostali występujący w tym programie.
gość
3 lata temu
Diablo jest bardzo fajnym ,inteligentnym facetem To media kreują go na debila , nie wiem,dlaczego.
gość
3 lata temu
Diablo nie wyglądał dobrze. Jakiś taki wyciszony za bardzo i zmęczony (?)
Gość
4 lata temu
Krzysiek jest bardzo inteligentnym facetem , nie wiem dlaczego w mediach kreuje się na " debila" . A poziom występujących żenujący .Myślę że tylko on się obronił.
Gość
4 lata temu
Paradoksalnie ten który był obsmiewany jako d***l wypadł najlepiej jako jedyny nie d***l.
Gość
4 lata temu
TVN to dno.
gość
4 lata temu
Sama formuła programu ciekawa,ale czy te żarty były inteligentne ???? Dyskusyjne .
bCXrYohT
gość
4 lata temu
Titus był niezĺy
Gość
4 lata temu
Nagle jakieś roasty sa modne.. Niedawno było o tym pytanie w Milionerach. Żeby ludzie dowiedzieli się co to jest o oglądali. Żałosny ten program i milionerzy również
gość
4 lata temu
super było, chyba najfajniejszy do tej pory roast w polskiej wersji
4 lata temu
Dno dna jak u Tomka Lisa.
Gość
4 lata temu
Bryndal i Paczes-dno, reszta jeszcze jakoś im wyszło, nawet się śmiałam
Gość
4 lata temu
Orlos tam nie pasował. I nie wiem po co brał udział w takim g*****e??
...
Następna strona
bCXrYoiv