Sobota 18.03.2017

Dominika Figurska, nowy autorytet do spraw małżeństwa: "Aborcja po gwałcie jest DRUGIM GWAŁTEM" oraz "Kobieta marnuje czas, kiedy NIE JEST W CIĄŻY"

Dominika Figurska Michał Chorosiński

Dominika Figurska najlepiej znana jest z serialu M jak Miłość i małżeństwa z Michałem Chorosińskim. Dziesięć lat temu, gdy wyszła za niego za mąż, prawie od razu się rozstali. Najpierw Figurska znalazła sobie kochanka, wyprowadziła się do niego, ale mąż zdobył na nowo jej serce. Potem znów poczuła się źle w związku, wyjechała do kochanka, ale wróciła. Chorosiński zaczął więc na nowo o nią zabiegać. Wyjechali nawet razem na wakacje, ale kiedy Figurska po powrocie znów zaczęła się spotykać z kochankiem, Chorosiński sam sobie kogoś znalazł. Wtedy Figurska zaszła w ciążę.

Dominika zapewniała jednak, że ojcem jest Michał, do którego zdążyła już wrócić i urodzić mu kolejne dzieci. Teraz mają już piątkę i deklarują, że kryzysy pomaga im przetrwać wiara. Dominika chętnie pokazuje się w towarzystwie Jerzego Zelnika a ostatnio wystąpiła w jednym spocie z Janem Dudą, ojcem prezydenta. Wspólnie przekonują w nim, że każde dziecko powinno mieć mamę i tatę.

Przypomnijmy: Ojciec Andrzeja Dudy wystąpił w... spocie PRZECIWKO MAŁŻEŃSTWOM JEDNOPŁCIOWYM! "Pod tą inicjatywą powinni podpisać się wszyscy, którym droga jest PRZYSZŁOŚĆ POLSKI!"

Zobaczcie, co o rodzinie, małżeństwie i aborcji myśli teraz Dominika. Chcielibyście, żeby była Waszym autorytetem w tych sprawach?

« Poprzednie 1/23

Dominika Figurska o ciąży

Mam głębokie przekonanie, że kobieta marnuje czas, kiedy mogłaby być w ciąży, a nie jest. Tak, ja teraz marnuję czas. Nasz najmłodszy synek ma dwa lata, w tym czasie moje koleżanki zdążyły urodzić kolejne dzieci. Spotkałam się z jedną z nich, tak popatrzyłam na tego jej maluszka i sobie pomyślałam: "O, ona czasu nie marnuje".

2Dominika Figurska o ciąży