Niedziela 19.03.2017

Renata "Żenulka" Kaczoruk, udawana narzeczona Wojewódzkiego i najbardziej nielubiana polska celebrytka, kończy dzisiaj 31 lat! (ZDJĘCIA)

Renata Kaczoruk Renulka Żenulka

Gdyby nie romans z Kubą Wojewódzkim Renata Kaczoruk byłaby jedną z szeregowych i niespecjalnie znanych polskich modelek, której nie udało się niestety zrobić kariery zagranicą. Na szczęście uczucie, które połączyło ją z królem TVN-u, ocaliło ją przed odejściem w niebyt i zapewniło przepustkę do świata celebrytów.

Ukoronowaniem kariery Renulki był bez wątpienia występ w Azja Express, po którym, oczywiście przez złośliwy montaż i złośliwość producentów, została najbardziej nielubianą polską celebrytką i zyskała przydomek "Żenulka". Wystąpiła też w kampanii reklamowej Playa, w której wraz z Wojewódzkim udawali, że się zaręczyli, ale spoty i bilbordy szybko zniknęły z telewizji i polskich ulic. Kaczoruk lubi też przypominać, że jest kimś więcej, niż tylko pupą, której Kuba robi zdjęcia na sopockiej plaży: trudno się jej żyje z pieniędzmi bogatego chłopaka, dużo pisze o polityce i znojach bycia modelką.

Dzisiaj Renata kończy 31 lat. Czego jej życzycie?

« Poprzednie 1/38

Żenulka lubi rządzić, "Azja Express", 2016

2Żenulka lubi rządzić, "Azja Express", 2016