Poniedziałek 20.03.2017

Najlepsze i najgorsze stylizacje z wiosennych imprez ramówkowych: "Barbie" Rozenek, Liszowska, Rusin, Doda... (DUŻO ZDJĘĆ)

modapudelek Małgorzata Rozenek Joanna Liszowska Kinga Rusin Małgorzata Kożuchowska Doda Joanna Krupa Paulina Sykut-Jeżyna

Za nami już wszystkie wiosenne konferencje ramówkowe, które uchodzą za najważniejsze towarzyskie wydarzenia sezonu. Dla stacji telewizyjnych jest to okazja do pochwalenia się nowościami na antenie, dla celebrytek - drogą, choć niekoniecznie udaną, stylizacją.

Jako pierwszy swoją konerencję zorganizował TVN, dla którego wiosna rozpoczęła się już w styczniu. Na imprezie zabrakło jednak spektakularnych kreacji. Małgorzata Rozenek próbowała upodobnić się do Kim Kardashian, zakładając sukienkę sprzed trzech lat, a Joanna Krupa jak zwykle postawiła na dekolt do pępka. Najlepiej wypadła Kinga Rusin w dość skromnej, ale bardzo efektownej stylizacji.

Więcej wpadek niż sukcesów zaliczyły też "gwiazdy" Telewizji Polskiej. Na ściance w koszmarnych zestawach zaprezentowały się Edyta Olszówka, Joanna Racewicz i Aleksandra Kostka. Najgorzej wypadła jednak Katarzyna Burzyńska, która do niebieskiej sukienki z falbanami i sandałów na obcasie założyła skarpetki. Zjawiskowych kreacji zabrakło też na ramówce Polsatu Cafe. Jej największą gwiazdą była Joanna Horodyńska w zestawie w kratkę, promująca kolejny sezon programu, w którym komentuje stylizacje koleżanek z branży.

Najwięcej znanych twarzy pojawiło się na hucznej imprezie Polsatu. Jej głównymi gwiazdami były Doda w feministycznej koszulce za 3 tysiące, Małgorzata Socha i Paulina Sykut-Jeżyna, debiutująca na salonach po ciąży. Show skradła im jednak - jak zwykle spóźniona - Joanna Liszowska jako "bogini płodności".

Rozgłosu wokół wywalonego biustu Joannie pozazdrościła chyba Lady Rozenek. Na czwartkowej imprezie TVN Style, która zamykała sezon ramówkowy, Małgonia przebrała się za Barbie, skupiając na sobie największą uwagę fotoreporterów. I choć inne "gwiazdy" stacji bardzo się starały - Maja Sablewska zafundowała sobie nowe usta, a Izabela Janachowska ubrała suknię ślubną - to bez wątpienia stylizacja Rozenek będzie tą, która przejdzie do historii polskiego show biznesu.

Zobaczcie nasze podsumowanie wszystkich imprez ramówkowych. Kto wypadł najlepiej a kto najgorzej?

« Poprzednie 1/42

Małgorzata Rozenek

2Małgorzata Rozenek