Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chazan alarmuje: "Nasiliły się ataki na lekarzy, którzy uważają aborcję za PRENATALNE ZABÓJSTWO!"

391
Podziel się:

Twierdzi też, że wpływ na rzekome zwiększenie ilości zabiegów przerywania ciąży ma... in vitro.

Chazan alarmuje: "Nasiliły się ataki na lekarzy, którzy uważają aborcję za PRENATALNE ZABÓJSTWO!"
bELbbXFN

Profesor Bogdan Chazan, ginekolog, który swoje sumienie odnalazł dopiero w III RP, stał się ulubieńcem nowej władzy i środowisk "pro life", które wciągnęły go na sztandary walki z "zabójstwem prenatalnym", jak nazywa się legalną wciąż w trzech przypadkach aborcję. Lekarz, który miał mówić podczas porodu swoim pacjentkom o grzechu pierworodnym (!) i który zmusił jedną z nich do urodzenia o urodzenia dziecka bez mózgu, z wodogłowiem, brakiem części kości czaszki, powiek oraz nosa i wypłyniętymi gałkami ocznymi, ma też opracować nowe standardy opieki okołoporodowej. Kobiety w całej Polsce już drżą z radości na samą myśl.

Chazan był jedną z gwiazd wykładu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, podczas którego dowodził, że w Polsce wzrasta liczba aborcji, czemu winne jest... in vitro. Twierdzi bowiem, że w wyniku zapłodnienia pozaustrojowego rodzi się więcej dzieci z wadami, które są podstawą do przerwania ciąży. Chociaż logika trochę kuleje, a samo takie twierdzenie jest nieprawdziwe, bardzo krzywdzące i przywodzi na myśl brednie o "bruździe dotykowej", lekarz bronił swoich tez bardzo płomiennie.

bELbbXFP

Z tym wiąże się zwiększenie częstości pojawiania się dzieci, u których podczas życia wewnątrzłonowego wykrywane są wady rozwojowe - tłumaczył. Atakował również Program kompleksowej diagnostyki i terapii wewnątrzmacicznej w profilaktyce następstw i powikłań wad rozwojowych i chorób płodu, mający na celu wykrywanie ciężkich, nawet śmiertelnych wad i jak najwcześniejsze ich leczenie: Finansowany jest w dalszym ciągu i bardzo propagowany w szpitalach program tak zwanej profilaktyki wad rozwojowych. Polega on na wykrywaniu przed urodzeniem wad dzieci i eliminacji tych dzieci.

Chazan żalił się też, że on i jemu podobni lekarze, którzy odmawiają przerywania ciąży w państwowych szpitalach i zgodnie z obowiązującym prawem, są... atakowani i szykanowani.

_**W Polsce może zabraknąć lekarzy, którzy będą potrafili odmówić wykonania aborcji**_ - alarmował. W ostatnim czasie nasiliły się ataki na lekarzy, którzy uważają aborcję za prenatalne zabójstwo. Są one wyjątkowo ostre. I muszę powiedzieć, że nie spotykają się one z reakcją tych środowisk i instytucji, których reakcji można by się było spodziewać. Są ośmieszani, spychani na margines, narażeni na ostracyzm w swoim środowisku.

Przypomnijmy, że Chazan wyśmiał już dawno sam pomysł informowania rodziców o wadach płodu i opowiadał się za karaniem kobiet, które przerwały ciążę:

bELbbXFV

A tu jeszcze najciekawsze "złote myśli" Chazana: O czym myśli profesor Chazan? ("NAJLEPSZE" CYTATY)

bELbbXFW
bELbbXGq
KOMENTARZE
(391)
gość
5 lata temu
nie mogę na niego patrzeć!!
gość
5 lata temu
Chory człowiek.
gość
5 lata temu
spadaj pan z tymi swoimi kazaniami...
bELbbXGr
gość
5 lata temu
P*****k nie lekarz
gość
5 lata temu
nie mogę na niego patrzeć!!
Najnowsze komentarze (391)
46
5 lata temu
oho! co za szok.co za społeczeństwo nieposłuszne.
ginekolożka:)
5 lata temu
Panie profesorze, hańbi pan tytuł naukowy. Nie kieruje się pan wiedzą naukową tylko ideologicznymi bredniami. Nasze środowisko powinno się radykalnie do pana zdystansować. Chyba nie ma pan wątpliwości, że autorytet stracił pan już dawno dawno temu...
gość
5 lata temu
Mzemy narzekac a dziadu ma znajomosci i uj mozemy zrobic////Czasem, sobie mysle zeby te wszystkie dziady ,ktore maja kobiety za nic pozdychaly....Swiat jest coraz bardziej nowoczesny..Usunac te wszystkie dziady z sejmu....Mlodzi powinni zaczac dzialac.Nic sie nie zmieni jak staruchy ciagle te same na stolkach siedza.prezesie kaczynski...wiesz,ze pol Polski impreze zrobi jak umrzesz?
Gość
5 lata temu
PiS osiągnie tyko to że dzieci będzie sie rodziło mniej bo kobiety będą się bały zachodzić w ciąże, rodzić będzie tylko patologia za 500+.
do pisu
5 lata temu
Na jaką karę zasługuje morderca ponad 1000 dzieci?
gość
5 lata temu
nie zabijajcie, oddajcie w adopcję, wiele rodzin czeka i otoczy prawdziwą miłością.
gość
5 lata temu
tyle wspaniałych dzieci się urodziło dzieki in vitro, niewiarygodne, że komuś to może przeszkadzać
Gość
5 lata temu
Kiedyś mu jeb.... Przysięgam
bELbbXGj
gość
5 lata temu
do piekła z nim
gość
5 lata temu
Odebrać dyplom lekarza i obciążyć za studia. Koniec kropka.
gość
5 lata temu
kiedys byl kodeks boziewicza moze pseudo pan doktor by skorzystal
gość
5 lata temu
niestety teraz ciezko spotkać normalnego lekarza świat zwariowal
gość
5 lata temu
po tym co zrobil dalej szerzy herezje
Gość
5 lata temu
Cóż za k****n
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELbbXHc
bELbbXHd
bELbbXHe
bELbbXHf
bELbbXHg
bELbbXGL