Poniedziałek 20.03.2017

Chazan alarmuje: "Nasiliły się ataki na lekarzy, którzy uważają aborcję za PRENATALNE ZABÓJSTWO!"

Bogdan Chazan profesor Bogdan Chazan

Chazan alarmuje: "Nasiliły się ataki na lekarzy, którzy uważają aborcję za PRENATALNE ZABÓJSTWO!"Profesor Bogdan Chazan, ginekolog, który swoje sumienie odnalazł dopiero w III RP, stał się ulubieńcem nowej władzy i środowisk "pro life", które wciągnęły go na sztandary walki z "zabójstwem prenatalnym", jak nazywa się legalną wciąż w trzech przypadkach aborcję. Lekarz, który miał mówić podczas porodu swoim pacjentkom o grzechu pierworodnym (!) i który zmusił jedną z nich do urodzenia o urodzenia dziecka bez mózgu, z wodogłowiem, brakiem części kości czaszki, powiek oraz nosa i wypłyniętymi gałkami ocznymi, ma też opracować nowe standardy opieki okołoporodowej. Kobiety w całej Polsce już drżą z radości na samą myśl.

Zobacz: Chazan opracuje... nowe standardy opieki okołoporodowej! Został ekspertem Ministerstwa Zdrowia

Chazan był jedną z gwiazd wykładu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, podczas którego dowodził, że w Polsce wzrasta liczba aborcji, czemu winne jest... in vitro. Twierdzi bowiem, że w wyniku zapłodnienia pozaustrojowego rodzi się więcej dzieci z wadami, które są podstawą do przerwania ciąży. Chociaż logika trochę kuleje, a samo takie twierdzenie jest nieprawdziwe, bardzo krzywdzące i przywodzi na myśl brednie o "bruździe dotykowej", lekarz bronił swoich tez bardzo płomiennie.

Z tym wiąże się zwiększenie częstości pojawiania się dzieci, u których podczas życia wewnątrzłonowego wykrywane są wady rozwojowe - tłumaczył. Atakował również Program kompleksowej diagnostyki i terapii wewnątrzmacicznej w profilaktyce następstw i powikłań wad rozwojowych i chorób płodu, mający na celu wykrywanie ciężkich, nawet śmiertelnych wad i jak najwcześniejsze ich leczenie: Finansowany jest w dalszym ciągu i bardzo propagowany w szpitalach program tak zwanej profilaktyki wad rozwojowych. Polega on na wykrywaniu przed urodzeniem wad dzieci i eliminacji tych dzieci.

Chazan żalił się też, że on i jemu podobni lekarze, którzy odmawiają przerywania ciąży w państwowych szpitalach i zgodnie z obowiązującym prawem, są... atakowani i szykanowani.

W Polsce może zabraknąć lekarzy, którzy będą potrafili odmówić wykonania aborcji - alarmował. W ostatnim czasie nasiliły się ataki na lekarzy, którzy uważają aborcję za prenatalne zabójstwo. Są one wyjątkowo ostre. I muszę powiedzieć, że nie spotykają się one z reakcją tych środowisk i instytucji, których reakcji można by się było spodziewać. Są ośmieszani, spychani na margines, narażeni na ostracyzm w swoim środowisku.

Przypomnijmy, że Chazan wyśmiał już dawno sam pomysł informowania rodziców o wadach płodu i opowiadał się za karaniem kobiet, które przerwały ciążę

Zobacz: "Nie możemy pozostawiać winnego bez kary! Ani pogłaskać po główce!"

Chazan: "Obowiązkiem lekarza jest poinformowanie rodziców o chorobie dziecka?! To kuriozalne!"

A tu jeszcze najciekawsze "złote myśli" Chazana: O czym myśli profesor Chazan? ("NAJLEPSZE" CYTATY)


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (473)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 473
Odpowiedz
585 101
zgłoś
gość 20.03.2017 19:32
Prostak nie lekarz
Odpowiedz
667 126
zgłoś
gość 20.03.2017 19:32
spadaj pan z tymi swoimi kazaniami...
Odpowiedz
671 116
zgłoś
gość 20.03.2017 19:33
Chory człowiek.
Odpowiedz
28 187
zgłoś
Gość 20.03.2017 19:33
Nic nie dzieje sie bez przyczyny...to jest powazny problem, ktory trzeba naglasniac...
Odpowiedz
729 119
zgłoś
gość 20.03.2017 19:33
nie mogę na niego patrzeć!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 473