Poniedziałek 20.03.2017

Orły 2017: Triumf Smarzowskiego i "Wołynia", najlepsi aktorzy "Ostatniej rodziny" (LISTA LAUREATÓW)

Orły 2017 Agata Kulesza Wojciech Smarzowski Arkadiusz Jakubik Aleksandra Konieczna Andrzej Seweryn Jestem mordercą Ostatnia rodzina Wołyń Belfer

Przed kilkudziesięcioma minutami w Teatrze Polskim w Warszawie zakończyła się gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych "Orłów", które przyznano już po raz 17. Pierwszy raz z kolei nie transmitowała jej Telewizja Polska, która obraziła się na organizatorów za zeszłoroczne żarty Macieja Stuhra.

Triumfatorem okazał się Wojciech Smarzowski i jego Wołyń, który zdobył statuetki w aż ośmiu kategoriach - w tym najważniejszych, takich jak Najlepszy Film Najlepsza Reżyseria. Otrzymał też Nagrodę Publiczności. Orła za Najlepszą główną rolę kobiecą otrzymała Aleksandra Konieczna za Ostatnią rodzinę, zaś Najlepszą główną rolę męską partnerujący jej w tym filmie Andrzej Seweryn. W rolach drugoplanowych wyróżniono inną aktorską parę, tym razem z Jestem mordercą - Agatę Kuleszę i Arkadiusza Jakubika. "Najlepszym filmowy serial fabularnym" okrzyknięto zaś Belfra.

Zobaczcie zdjęcia laureatów ze statuetkami. Widzieliście wszystkie te filmy?

A tak goście Orłów prezentowali się na czerwonym dywanie: Orły 2017: Kożuchowska, Boczarska, Ostaszewska, Foremniak, Rosati... (ZDJĘCIA)

« Poprzednie 1/26

"Najlepsza główna rola kobieca" - Aleksandra Konieczna za "Ostatnią rodzinę"

2"Najlepsza główna rola kobieca" - Aleksandra Konieczna za "Ostatnią rodzinę"