Wtorek 21.03.2017 17:15

Papież, Chopin i były mąż "Kate Rozz": Piotr Adamczyk kończy dzisiaj 45 lat! (ZDJĘCIA)

Piotr Adamczyk 45. urodziny Piotra Adamczyka

Piotr Adamczyk to jeden z najchętniej obsadzanych polskich aktorów - zagrał w kilkudziesięciu filmach takich jak Och, Karol, Wkręceni, czy Listy do M., a także w licznych serialach i spektaklach teatralnych. Regularnie udziela też głosu w filmach animowanych.

Choć już wcześniej miał za sobą wiele popularnych ról, Polska pokochała Adamczyka w 2004 roku, po roli Karola Wojtyły w filmie Karol. Człowiek, który został papieżem. Przez lata Adamczyk miał problem z wyjściem z tej "szufladki". Przypisywano mu bowiem cechy charakteru jego bohatera, podczas gdy Piotr święty bynajmniej nie jest.

Ma podobno dość wybuchowy charakter i z całą pewnością dużą słabość do kobiet. Choć nazywany jest "wiecznym kawalerem" polskiego show biznesu, media co jakiś czas rozpisują się o jego burzliwych związkach, a jego dobór partnerek bywa zaskakujący.

To jemu "zawdzięczamy" Kate Rozz, z którą wziął błyskawiczny ślub reklamowany na okładce Vivy. Zawrócił też w głowie Weronice Rosati, która doznała poważnego uszkodzenia nogi w wyniku wypadku auta, które on prowadził.

Piotr ma również na koncie wstydliwy romans z Magdą Gessler, o którym nie lubi rozmawiać. Ostatnio nie widać u jego boku żadnej nowej kobiety, ale to zapewne kwestia czasu.

Zobaczcie, jak się zmieniał na przestrzeni lat. Albo raczej nie zmieniał, bo momentami można odnieść wrażenie, że czas stanął dla niego w miejscu.

« Poprzednie 1/27

45. urodziny Piotra Adamczyka

245. urodziny Piotra Adamczyka