Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Żurawski o małżeństwie: "Nie planowałem, po prostu się wydarzyło. Roma wróciła, pacnęła mnie w głowę"

153
Podziel się:

"Biorąc ślub, wiesz, że będzie rozwód, ale starasz się przesunąć tę granicę. To tak jak ze śmiercią" - opowiadał u Wojewódzkiego. "Od urodzenia wiesz, że ona się wydarzy, ale starasz się odsunąć ją w czasie".

Michał Żurawski o małżeństwie: "Nie planowałem, po prostu się wydarzyło. Roma wróciła, pacnęła mnie w głowę"

Gośćmi najnowszego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego byli autorka kryminałów Katarzyna Bonda oraz Michał Żurawski.

O jego istnieniu większość widzów TVN-u dowiedziała się dzięki programowi Azja Express. Chociaż w ciągu 15 lat swojej kariery zagrał w ponad czterdziestu produkcjach, większość Polaków znała go jako męża Romy Gąsiorowskiej. Dopóki nie zaczął żebrać o jedzenie w Wietnamie, Laosie, Kambodży i Tajlandii. Skończyło się tym, że wraz z towarzyszącym mu Ludwikiem Borkowskim zostali pierwszymi zwycięzcami polskiej edycji programu.

Przy okazji zaprezentował się jako mężczyzna o dość ugruntowanych poglądach na temat roli kobiety we współczesnym świecie. Przy różnych okazjach wymykały mu się dyskusyjne teorie, z których Janusz Korwin-Mikke z pewnością byłby dumny.

Ujawnił między innymi, że, jego zdaniem, "kobiety są do wystrzelania" i nadają się tylko do rodzenia dzieci, stania przy garach i bycia posłusznymi. Potem w Dzień Dobry TVN tłumaczył, że słowa zostały wyrwane z kontekstu i źle zmontowane. W ogóle na niekorzystny montaż narzekali wszyscy uczestnicy programu, zwłaszcza narzeczona Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk.

W programie Kuby Wojewódzkiego Żurawski wyznał, że show nie do końca pokazał prawdę o nim. Aktor uważa się bowiem za mężczyznę silnego, ale zarazem wrażliwego, co mogą potwierdzić goście zaproszeni na jego ślub z Romą. Podobno przepłakał całą ceremonię i tak głośno łkał, że nie był w stanie złożyć przysięgi małżeńskiej.

Ja w ogóle niczego nie planowałem - wyznał aktor. Nie planowałem małżeństwa, nie planowałem dzieci, po prostu się wydarzyło. Z małżeństwem jest tak jak ze śmiercią - od urodzenia wiesz, że ona się wydarzy, ale starasz się odsunąć ją w czasie. Tak samo z małżeństwem. Bierzesz ślub i już wiesz, że będzie rozwód, ale po prostu przesuwasz tę granicę. W naszym przypadku to nie było tak, że ja się na kolana przed Romą rzuciłem i przedstawiłem jej pierścionek. Po prostu któregoś dnia ona wróciła do domu, pacnęła mnie w głowę, ja się odwróciłem, a ona: "Wiesz co, chodź, weźmiemy ślub". Na ślubie płakałem, bo stałem obok kobiety, którą kocham, która jest najwspanialsza na świecie i myślałem o tym, że będę musiał teraz przeżyć z nią całe życie i tego nie spieprzyć. I weź tu bądź jak moi dziadkowie, którzy przeżyli razem 60 lat. I wyobraź sobie, że u schyłku życia, jak masz już te 90 lat, uściśnij ją, jako dziewięćdziesięciolatek i powiedz, że z nikim innym nie chciałbyś spędzić życia.

Wojewódzkiemu najbardziej przypadła do gustu wypowiedź Michała z wywiadu dla Vivy, w której wyraził pewność, że mężczyzna z kobietą nigdy się nie dogadają: Żurawski znów o kobietach: "Kiedy konkuruję z dziewczyną i wygrywa, to mnie wkurza! 99% MĘŻCZYZN CZUJE TO SAMO"

To jest prawda - wyznał olśniony Kuba. Weźmy łazienkę. Mężczyzna trzyma w niej cztery rzeczy. Kobieta - trzysta sześćdziesiąt, z czego o dwustu nie wie, do czego służą. Albo podryw. Jak mężczyzna chce poderwać kobietę, to gada, opowiada, a ona? Wystarczy, że powie „cześć”. Nie rozumiem też, co się dzieje między wieczorem a porankiem. My, mężczyźni, wstajemy rano i wyglądamy mniej więcej tak samo jak wieczorem. A kobiety wyglądają na chore. One się jakoś psują w nocy.

Tu zareagowała Katarzyna Bonda.

Ja się nie psuję - zapewniła. Nie wiem, z kim ty się, Kuba, zadajesz.

Swoją drogą, myślicie, że Kaczoruk rzeczywiście wygląda rano tak niekorzystnie jak twierdzi Wojewódzki? A on z kolei tak dobrze i to bez pomocy makijażystek TVN-u?

Niezłą ilustracją tej wymiany opinii okazała się Wodzianka Andżelika, która wyszła z tunelu tak perfekcyjnie dopracowana, że Bondę tknęło złe przeczucie.

Ona jest żywa? - zapytała osłupiała pisarka. Jest niesamowita. Wygląda po prostu nierzeczywiście. Jesteś pewien, że ona jest prawdziwa?

Oczywiście, program nie mógł się obejść bez ciepłych wspomnień z Azja Express. Michał wyznał, że polska edycja była wyjątkowa, a wie o tym od samego producenta.

Na koniec programu podszedł do mnie ten holenderski jakiś producent i mówi, że nakręcił z piętnaście edycji w różnych krajach, ale takich pojebów, jak my, nie widział nigdzie. To nie żart - zapewnił aktor. On mi powiedział: "Program polega na tym, że pary się eliminują, a wy od początku sobie pomagaliście". Że w telewizji to inaczej wyglądało? Stary, jak ty wierzysz w to, co pokazują w telewizji, to naprawdę masz problem. My Polacy, jesteśmy pojebani. Ja się czuję stuprocentowym Polakiem. Mam korzenie śląskie, nowogródzkie, z Polesia. My, Polacy, jesteśmy totalną mieszanką. O tym, że mam korzenie żydowskie dowiedziałem się jako nastolatek, od dziadka. Jeśli chodzi o rodzinę z Polesia, to były domniemania, że były domieszki tatarskie. Taki właśnie jest stuprocentowy Polak. Jesteśmy pojebani, ale potrafimy być naprawdę cudowni.

Zobacz także: Roma Gąsiorowska o słabości do tatuaży
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(153)
gość
6 lat temu
bez zarostu on wyglada jak taki klasyczny Czesiek ! (nie obrazajac Czeskow lol)
Gość
6 lat temu
Tak to czytam i współczuję jego żonie...
gość
6 lat temu
Oboje wyglądają jakby nie przepadali za mydłem
Gość
6 lat temu
W Azja Ekspres miałam wrażenie, ze trochę udawał szowiniste aby lepiej wypaść w programie
Gość
6 lat temu
Małżeństwo z zasady zawiera się na całe życie inaczej to nie ma sensu
Najnowsze komentarze (153)
hermes kelly ...
6 lat temu
En particulier pour les plus pauvres, ce qui est le plus pressant, c’est la possibilité de voir s’améliorer leur consommation, en particulier de biens tenusnpour essentiels (dont la définition change dans le temps). Ensuite, plus importante que les inégalités de revenus et de patrimoine, il y a les inégalités de consommation. S’accroisent-elles aussi ? Comment construit-on des indicateurs permettant d’y voir plus clair. Les pauvres qui ont un meilleur accès à une nourriture suffisante, à des soins, à l’instruction, aux moyens de communication, sont-ils fondamentalement lésés par le fait que des gens richissimes trustent les achats d’avions privés, de vins hors de prix, de villas somptueuses, de diamants à x carats, de voitures de luxe ? hermes kelly 32 bags copy [url= kelly 32 bags copy[/url]
rolex femme d...
6 lat temu
cartierbraceletlove Again, the moratorium is little more than an attempt at a coup d’etat. You want to prejudice the debate. Even the liberal DCCC rejected that. rolex femme datejust lady 31 faux [url= femme datejust lady 31 faux[/url]
gość
6 lat temu
nie tylko dzisiejsze czasy-dawniej ludzie też się rozwodzili lub żyli w związkach otwartych-musieli brać ślub bo tak kazała tradycja ale się zdradzali
ela
6 lat temu
Oboje sa nieapetyczni , taka sobie szalenie banalna i nieladna para !
gość
6 lat temu
Chamstwo i buractwo to efekt jego tatarskich korzeni
Ewa
6 lat temu
Co Ty bredzisz chłopie.
gość
6 lat temu
Rzyg!!!!
Gość
6 lat temu
A ja go lubię, mowie to ja kobieta 👩, myślę, że jest najzwyczajniej szczery. A Roma ma z nim chyba dobrze skoro tyle lat są razem.
gość
6 lat temu
Pani pisarka Bonda pochodzi z mojego miasta :)
gość
6 lat temu
Pierdu, pierdu. Nie ma jak chłopski filozof.
gość
6 lat temu
On I****A , ona g****a jeśli z nim jest.
Gość
6 lat temu
Brzydki cham i szowinista! Jak ja miałabym mieć takiego męża to bym sobie strzeliła w łeb!
gość
6 lat temu
Masakra, jaki żenujący gadzio.
lyyy
6 lat temu
ile wyrobnic i wyrobników na zdjęciach!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie