Sikorski do Kaczyńskiej: "PRZYTULIŁA TRZY MILIONY za śmierć rodziców w wypadku, a nie w zamachu"

643
Podziel się

Były minister spraw zagranicznych zaatakował Martę na Twitterze, bo… wytknęła mu "nagrywanie cierpienia ofiar" zeszłotygodniowego zamachu w Londynie.

Sikorski do Kaczyńskiej: "PRZYTULIŁA TRZY MILIONY za śmierć rodziców w wypadku, a nie w zamachu"

Dokładnie tydzień temu w centrum Londynu doszło do ataku terrorystycznego, w wyniku którego pięć osób zginęło, a 40 zostało rannych. Wśród nich był też jeden Polak. Do zamachu przyznało się tzw. Państwo Islamskie, chociaż specjaliści od terroryzmu wskazują, że był on raczej dziełem "samotnego wilka", ale ISIS zrobi wszystko, by przypisać sobie takie "zasługi".

Naocznym świadkiem tragedii był były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, który w chwili zdarzenia przejeżdżał przez centrum Londynu taksówką. Kiedy zorientował się, że na chodniku leżą zakrwawieni ranni, włączył kamerę i zaczął nagrywać całe zajście, po czym umieścił filmik na Twitterze. Z kolei brytyjski polityk, Keith Palmer, natychmiast udzielił pierwszej pomocy rannym. Sytuację postanowiła wykorzystać Marta Kaczyńska, która w swoim felietonie w najnowszym numerze tygodnika wSieci zaatakowała byłego ministra, zarzucając mu promowanie się w mediach kosztem ludzkiego cierpienia.

Pewien były polski minister - przypadkowy naoczny świadek zdarzenia - zamiast zwyczajnie, po ludzku rzucić się z pomocą, tak jak to uczynił jego brytyjski odpowiednik, nagrał cierpienie ofiar telefonem i rozpowszechnił film na Twitterze - napisała.

Sikorski najwyraźniej poczuł się dotknięty i niesprawiedliwie osądzony, bo natychmiast postanowił skomentować słowa Kaczyńskiej, oczywiście na Twitterze. W dwóch zdaniach udało mu się uderzyć w najczulszą strunę rodziny Kaczyńskich, jaką jest nawiązanie do katastrofy smoleńskiej.

O zamachu w Londynie wypowiedziała się Marta Kaczyńska. Ta sama, która przytuliła 3 mln zł za śmierć rodziców w wypadku, a nie w zamachu.

Jak widać, siedem lat po wypadku Tupolewa temat ani trochę nie słabnie i przy każdej okazji jest wykorzystywany do wymiany politycznych ciosów.

Jak myślicie, kiedy im się znudzi?

**Paweł Kowal: dziwi mnie, że po zmianie rządu nie ma żadnego ruchu ws. Smoleńska

**

KOMENTARZE
(643)
gość
3 lata temu
Ta kobieta nie ma za grosz honoru. Jej maz kradl pieniadze przeznaczone dla inwalidow. Ciekawe ile ona z tego miala? Powinna oddac te pieniadze co do grosza.
Gość
3 lata temu
Taka prawda a Kaczyńska zamiast iść do normalnej pracy to klepie felietony w czasopiśmie dla prawicowych fanatyków
Gość
3 lata temu
I Sikorski ma rację!!!! Pecunia non olet Marto?
gość
3 lata temu
dlaczego ja nie dostałam trzech baniek za stratę rodzica ????? cooooooo ?????
Gość
3 lata temu
Tyle kasy dla bogatych, żeby byli jeszcze bardziej bogaci..A Ty zasuwaj za 2000 zł brutto!
Najnowsze komentarze (643)
gość
3 lata temu
Pan Sikorski prawdę odpowiedział Kaczyńskiej bo rzeczywiście wzbogaciła się na katastrofie smoleńskiej, a jak do tej pory nie wiadomo imała się jakiejś pracy czy sobie fajnie żyje na bazie katastrofy, przecież to były nie małe pieniądze
gość
3 lata temu
inni nie dostali renty po zmarłym męża, a pani Marta 3 miliony ?. A ludzie, którzy zginęli w katastrofach lotniczych np. Lasek kabacki - 80 osób w latach 80 też dostali po 3 miliony - szaleństwo
gość
3 lata temu
ale ta corka podobna do wujka , takjakby to byla jego corka, niesamowite ten sam profil ,silne geny
xxx
3 lata temu
Brawo Radek. to chciwość i o****a w jednym
gość
3 lata temu
Marta jest nierobem za nasze pieniądze.
gość
3 lata temu
Racje ma bo ja bym nigdy nie przyjeła tych pieniędzy tym bardzirej że jest dorosła i wykształcona i moze na siebie zarabiać bym przekazała na cele charytatywne
Pan Gość
3 lata temu
Marta "Wredny Pysk" Kaczorska
gość
3 lata temu
przygadał z******j złodziejowi
gość
3 lata temu
Wstrętne b****o jak cała jej szemrana rodzinka a wujek to też niezły chłopiec bez baby. Ciekawe jak zaspokaja potrzeby , marszczy freda w wannie
gość
3 lata temu
Marta jeśli jesteś taka patriotka to czemu wzięła kasę za śmierć rodziców, znam ludzi ,którzy w takich sytuacjach nie biorą kasy
gość
3 lata temu
żal on.. ten naskok na rodziców miał na celu zadanie bólu ..a nie konstruktywną wymianę zdań.. żal za mało ksiązek się czyta sikorski ... za durzo w plebsie się obraca... w*********j !
gość
3 lata temu
Co za bezczelny typ ten Sikorski!!!!
gość
3 lata temu
byly minister mogl wlaczyc kamere i mogl rzucic sie na pomoc - czy to sie nawzajem wyklucza?
gość
3 lata temu
Straciła rodziców w wieku w którym była już dorosła kobieta, a co mają powiedziec Ci co stracili rodzica/rodziców w wieku młodszym dostaja psia rente albo nic a kto zapłaci za ich studia i wyksztalcenie?
...
Następna strona