Krystyna Pawłowicz pisze do przewodniczącego Komisji Europejskiej: "Pana zachowanie wynika z CHOROBY ALKOHOLOWEJ!"

666
Podziel się

Posłanka postanowiła nauczyć Jean-Claude Junckera dobrych manier. "Kompromituje Pan ważny urząd. Kompromituje Pan też mnie - posła na Sejm RP i obywatela Polski" - napisała.

Krystyna Pawłowicz pisze do przewodniczącego Komisji Europejskiej: "Pana zachowanie wynika z CHOROBY ALKOHOLOWEJ!"

Krystyna Pawłowicz, chociaż nie została zaproszona do Rzymu na szczyt unijny, bacznie śledziła jego przebieg. Nie spodobało jej się zachowanie przewodniczącego Komisji Europejskiej, Jean-Claude Junckera.

Jean-Claude Juncker rzeczywiście przyjął dość swobodną pozycję podczas spotkania z papieżem, pojawiły się nawet podejrzenia, że przysypiał podczas audiencji. Bardzo wylewnie witał się także z zaproszonymi na szczyt politykami, chociaż akurat nie z Beatą Szydło.

Zdaniem Pawłowicz, jest to niewątpliwy dowód na nadużywanie przez Junckera alkoholu. Jej zdaniem musiał znajdować się pod jego wpływem podczas spotkania z Franciszkiem. W tej sytuacji nie widziała innego wyjścia jak tylko podjąć się osobiście nauczenia Junckera dobrych manier.
Wystosowała do niego pismo, w którym udziela mu srogiej bury za to, że nie umie się zachować na salonach i wyraża nadzieję, że po jej interwencji poprawi się na przyszłość.

Pana zachowania, będące wynikiem Pana choroby alkoholowej, są nie do zaakceptowania w świetle przyjętych norm kulturowych. Kompromitują nie tylko Pana osobiście, nie tylko ważny urząd, który Pan piastuje w Unii Europejskiej, ale kompromitują i obrażają też obywateli państw członkowskich Unii (...). Kompromituje Pan też mnie - posła na Sejm RP i obywatela Polski - napisała urażona Krystyna. Proszę więc Pana przewodniczącego o refleksję i zmianę sposobu wykonywania swojego urzędu.

Listem pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku.

Zdaniem byłego ambasadora Polski w Hiszpanii, Andorze oraz przy NATO, Jana Marii Nowaka, teraz trzeba tylko trzymać kciuki za to, by nikt nie potraktował połajanek Krysi poważnie.

To nie jest oficjalny list, napisała go posłanka znana z ekscentryczności. Stąd nie widzę powodu do międzynarodowych awantur. Gdyby jednak Jean-Claude Juncker zareagował i powstał wokół tego szum, MSZ i PiS powinni odciąć się od pisma i zaznaczyć, że to prywatna inicjatywa posłanki - skomentował w rozmowie z Gazetą Wyborczą. To chamskie zachowanie, skrajny prymitywizm. Ten list szkodzi polskim stosunkom.

KOMENTARZE
(666)
gość
3 lata temu
Czy To to w końcu trafi do odpowiedniego szpitala?
Gość
3 lata temu
Psycholka
gość
3 lata temu
PAWŁOWICZ a jak ty z polskiego sejmu robiłaś stodołę żrąc w łamach sejmowych to jest dopiero robienie chlewu
Gość
3 lata temu
Jestem Polka I to pani mnie kompromituje.
Gość
3 lata temu
Pani zachowanie wynika z CHOROBY PSYCHICZNEJ
Najnowsze komentarze (666)
ooooollllllll...
3 lata temu
tak trzeba leczyc alkoholika ,bo jeszcze nam Tuska rozpoje
gość
3 lata temu
a ty co zrez saładki podczas obrad sejmu z toba wszystko ok???
gość
3 lata temu
Ma rację, ten Dupcker zachowuje się jak cham, szkoda, że Orban mu nie oddał w pysk!
gość
3 lata temu
Kobieto ty chcesz mowic o dobrych manierach. Kto te bazgroly starej panny bedzie chcial czytac. Ile znasz jezykow? Kobieto naprawde grozi ci szpital psychiatryczny.
Luke
3 lata temu
Bardzo dobrze, szczerze napisala, unią europejska rzedza pijacy,niedorozwoje i myslacy inaczej, takie kolesiostwo chorych umysłowo
lkjhg
3 lata temu
ten junkier to chamidło....
gość
3 lata temu
Prawdziwy katolik z tego babsztyla, ma zaciśnięte pięści i dłubie w nosie, to umieją robić najlepiej
obserwator
3 lata temu
M***l jak pije alkohol to jest be ale że jest alkoholikiem jest gościu z Komisji Europejskiej to o tym mówić nie można, kierowca za kierownicą pić nie może a facet odpowiedzialny za całą UE to mu wolno.
gość
3 lata temu
prof.Krystyna ma rację, on rzeczywiście poklepuje ludzi, nawet po pysku, jak premiera Węgier, za to ja bym go też w pysk odklepnął, problem z gazem jest widoczny, dobrze że ktoś w UE powie mu to na piśmie, wszyscy widzą i wiedzą, ale cisza, bo nie wypada? ależ wypada, nawet trzeba,
gość
3 lata temu
Liczysz, że mu nie przetłumaczą?
gość
3 lata temu
Pani Krysia potrafi kontrolować swe zachowania- dłubanie w nosie, obżeranie się na sali sejmowej w trakcie debaty, ubliżanie innym- i będzie najlepszym przedstawicielem na tym stanowisku. Scyzoryk w kieszeni się otwiera. Czy oni zamierzają nas skłócić z całą Europą? Czy wyjeżdżając za granicę będziemy udawać Niemców lub Anglików (bo te języki znamy, lub prawie znamy)? Wstyd się przyznać, że ta osoba została posłanką i nas reprezentuje. Tu naprawdę trzeba dobrego psychiatry , i to nie tylko dla niej. Miałby zajęcie na cały etat.
e
3 lata temu
CO ten grzebiący w nosie p****k chce od Przewodniczącego. Zamknąćąbszyla niepoczytalnego w psychiatryku
setkaibejt
3 lata temu
W temacie pani Pawłowicz ma 100% racji. Alkoholik Jean-Claude Juncker którego wyczyny przekraczają styl Kwaśniewskiego, Bolka można obejrzeć na You Tubie. 100%-towy gazmajster albo ma tak słaby łeb - idealny na wysokie stanowiska unijne, po setce zrobi wszystko.
gość
3 lata temu
Cóż- pogratulować wyborcom przedstawiciela !!!!!!!!
...
Następna strona