Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ostre reakcje jurorów w siódmym odcinku "Idola": "Spierdzieliłeś to jak złoto, mogłeś mieć MILIONY FANÓW!"

87
Podziel się

Wyłoniono wreszcie dwunastu uczestników, którzy wejdą do etapu klubowego. Kto z nich będzie Idolem?

Ostre reakcje jurorów w siódmym odcinku "Idola": "Spierdzieliłeś to jak złoto, mogłeś mieć MILIONY FANÓW!"
bCOfHopx

W siódmym odcinku Idola jurorzy pokazali swoją surową twarz. W poprzednim odcinku trzydziestu wytypowanych uczestników otrzymało koperty z tytułami piosenek, mając zaledwie kilka godzin na nauczenie się jednego z utworów. W trakcie występów u większości kandydatów na gwiazdy zmęczenie wzięło górę.

Jako pierwsza poległa Justyna Stępień, która ostatnio rzutem na taśmę przeszła do dalszego etapu. Stępień porwała się na piosenkę Cykady na Cykladach Manaamu, której - jak się okazało - nie znała.

To jest wstyd, że takich numerów się nie ma w czaszce. To jest klasyka polskiego rocka. Wstyd po prostu. I się oszukuje i udaje że się umie tekst, masz we mnie wroga numer jeden - powiedziała Ela po jej występie.

bCOfHopz

Tu był inny problem, to po prostu było źle zaśpiewane - dodała Ewa Farna.

Nie potrafię uczyć się w takim szybkim tempie bez snu - broniła się uczestniczka.

Tym razem jednak tłumaczenia jej nie pomogły i została odesłana do domu.

Kolejna wystąpiła Magdalena Pociecha z utworem Adele Send My Love i usłyszała zarzuty, że za bardzo zmieniła melodię.

bCOfHopF

Jak chcesz śpiewać po swojemu, to sobie sama napisz piosenkę - skrytykowała Zapendowska. To jest melodia napisana przez kogoś, kto zarabia za to ciężkie pieniądze, nie wolno mu tego kraść.

Szczęścia tym razem nie miał także "kolorowy ptak" programu, Przemek Dunajew.

Tekst piosenki Mój jest ten kawałek podłogi próbował czytać z ręki, tradycyjnie też fałszował. Na tym etapie jurorzy postanowili się go pozbyć, choć Janusz Panasewicz stwierdził, że Dunajew "i tak zrobi karierę".

Na krytykę naraziła się też Karolina Prasał, która zmierzyła się z piosenką Wstaję Grzegorza Hyżego.

bCOfHopG

To było bardzo złe karaoke, to nie ten etap kochanie - zgasiła ją Farna.

Dużym rozczarowaniem był też występ Macieja Rembikowskiego, typowanego dotąd na jednego z faworytów. Chłopak nie zapamiętał ani linijki tekstu i wyraźnie było widać, że się poddał.

Sam się zamordowałeś, jesteśmy na ciebie bardzo źli, bo nam się podobałeś, wystarczyło zapamiętać fragment refrenu. Rzuciłeś się ze schodów głową w dół - powiedział Wojtek Łuszczykiewicz.

Spierdzieliłeś to jak złoto, mogłeś mieć miliony fanów - dodał Panasewicz.

bCOfHopH

Dobrze za to poradziła sobie jego koleżanka Karolina Artymowicz i to ona znajdzie się w kolejnym etapie.

Poprawnie zaśpiewała także Agata Karczewska, choć wykonanie utworu Beyonce Halo kosztowało ją tyle nerwów, że po zejściu ze sceny stwierdziła, że "dobrze, że się nie porzygała".

Na faworyta jurorów wyrasta wyraźnie Mariusz Dyba.

Po jego występie z piosenką U2 Pride Ela stwierdziła, że "śpiewa rasowo". Dodała też, że "głowa jej pęka od jego talentu".

bCOfHopI

Sporo emocji wywołał Jakub Krystyan, który zmasakrował utwór Against All Odds Philla Collinsa.

Wydawałeś nam się niezatapialny jak Titanic. Dzisiaj się to wszystko rozpadło na kawałki. Za takie występy się nie przepuszcza dalej - powiedziała Farna.

Kuba, masz potęgę, prawdę w sobie i ogromny talent, zobaczymy - dodała Ela.

Po występach wszystkich uczestników Janusz Panasewicz stwierdził, że chociaż "parę Titaniców dzisiaj zatonęło", to Jakub nie okazał się jednym z nich i dostał kolejną szansę.

Ostatecznie, do etapu klubowego przeszła dwunastka uczestników: Karolina Artymowicz, Szymon Borkowski, Mariusz Dyba, Patrycja Jewsienia, Adam Kalinowski, Agata Karczewska , Jakub Krystyan, Jowita Łasecka, Maciej Mazur, Adrian Szupke, Julita Trautsolt i Angelika Zaworka.

Jak myślicie, kto z nich zostanie Idolem?

Alicja Janosz wspomina "Idola": "Byłam królikiem doświadczalnym"

Zobacz też:

bCOfHoqa
KOMENTARZE
(87)
Gość
3 lata temu
Idol ma na prawdę słaby poziom. Wolę The Voice !
Ju
3 lata temu
Słaba edycja.... bez porywów
Gość
3 lata temu
Marny poziom.
bCOfHoqb
gość
3 lata temu
Polsat wam płaci za cotygodniową relację?
gość
3 lata temu
nie mogę przeżyć że maciej Rembikowski odpadł
Najnowsze komentarze (87)
seo plugin
3 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
3 lata temu
Adam Kalinowski - chłopie z sindarianem na bicku - trzymam kciuki!
gość
3 lata temu
Co co co? Halo, Pudlu! Kobiety nie śpiewały Hyżego, bo to było dla facetów! Ogarnijcie się, bo ostatnio coraz więcej błędów robicie.
Gość
3 lata temu
Jaki Panasiewicz? Panasewicz, może i pijak ale to jak każdy rockmen, doświadczenie w muzyce ma.
gość
3 lata temu
słaby poziom...a co do jurorów... hahaha panasiewicz pijak i "profesjonalista" z d**y wzięty... mam koncert>? to musze sie nap******ic jak s****a ... brawo
Gość
3 lata temu
Bardzo slaba edycja, uczestnicy kiepscy. Ostatnie występy byly fatalne, fatalne...tydzień czasu na nauczenie sie kawalka piosenki i taka klapa
Gość
3 lata temu
W the voice wygrał Mateusz Grędziński z Ornety? a tutaj faworyt Mariusz Dyba który również pochodzi z Ornety co to za miasto ???? że tam tyle talentów
gość
3 lata temu
O, Polska kulturo! Jaki poziom tych jurorów żeby tak się wyrażać?
bCOfHopT
gość
3 lata temu
poziom słąby, ale jury bardzo fajne,nie jak nadęta Kora
gość
3 lata temu
Mogli zabrać Macieja, dziewczyny by szalały, nadawał się na idola, a nie tego lekarza. Jednak nie wiedzą, nic o rynku, albo specjalnie to zrobili, żeby konkurencji nie było. Wyrzucili ludzi z charyzmą, a wzięli bezbarwnych... Szkoda ):
Gość
3 lata temu
Jakub najlepszy! Mam nadziej ze wygra! Życzę mu tego!
Gość
3 lata temu
Wygra albo Szupke albo Krystyan.
gość
3 lata temu
juz widze jak te nasze wielkie gwiazdy spia 2 godziny ,ucza sie nowej piosenki i ja wspaniale wykonuja - ile razy fani spiewaja na koncertach za nich,bo nie pamietaja tekstu - to bylo po prostu zalosne co oni zgotowali tym mlodym zestresowanym ludziom !!!!!!!!!!!
gość
3 lata temu
Może istnieje jednak możliwość przywrócenia Maćka do programu? Warto to rozważyć!
...
Następna strona
bCOfHoqv