Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak znów o Bogu: "Całe nasze życie polega na odnalezieniu miłości Pana Jezusa"

188
Podziel się:

"Jestem wdzięczna Bogu, że doświadczyłam tak ogromnego ciężaru i osamotnienia, bo nic nie mogło mnie bardziej umocnić" - mówi była buddystka.

Górniak znów o Bogu: "Całe nasze życie polega na odnalezieniu miłości Pana Jezusa"
bEKzCdNN

Edyta Górniak od dawna słynie z obnoszenia się ze swoją duchowością. Przed laty doszła do wniosku, że swoje transcendentne ciągoty najpełniej zrealizuje w buddyzmie. Zapamiętale ćwiczyła jogę, odmawiała jedzenia mięsa i przynajmniej raz do roku jeździła do tajskiego klasztoru na medytacje.

Potem jednak nieoczekiwanie stwierdziła, że bardziej odpowiada jej katolicyzm i od tamtej pory jeździ na medytacje do klasztoru w Tyńcu, śpiewa na mszach i przy każdej okazji opowiada o potędze modlitwy oraz obecności Boga, którą dostrzega głównie w białych gołębiach i różańcach, znalezionych na plaży.

bEKzCdNP

W najnowszym wywiadzie dla Gali wyznaje, że jest wdzięczna Bogu przede wszystkim za to, że zsyła cierpienie. Sama silnie odczuła obecność Boga, gdy rozwodziła się z mężem, odwróciła się od niej cała jego rodzina, zaś z własną nie miała wtedy kontaktu.

Relacje z moją mama to złożona historia. Boleśnie mi jej brakowało w kilku ważnych momentach mojego życia - wspomina piosenkarka. Chociażby podczas rozwodu. To zawsze bardzo trudne emocjonalnie doświadczenie i trochę łatwiej się je przechodzi, gdy ma się u swego boku rodziców. Codziennie uczyłam się żyć bez mamy. To wymagało ode mnie ogromnej siły. W tamtym czasie dochodziły jeszcze codwutygodniowe rozstania z dzieckiem, o które sama poprosiłam sąd podczas rozwodu, by dać Allanowi szanse na relacje z obojgiem rodziców. To był naprawdę trudny i wymagający czas w moim życiu. Dzisiaj jednak głęboko czuję, że potrzebny. I jestem wdzięczna Panu Bogu, że doświadczyłam tak ogromnego ciężaru i osamotnienia, ponieważ nic bardziej nie mogło mnie umocnić. To był moment na granic albo odnalezienia większego ducha walki w sobie i miłości bożej, albo zatracenia siebie. Bez modlitwy poległabym w tej walce. Jestem przekonana, że siła modlitwy sprawiła, że w pełni zaakceptowałam swoje dotychczasowe życie - wszystkie swoje wybory, wybory mojej mamy, wybory mojego byłego męża. I przestałam wreszcie ubolewać nad przeszłością. Przez całe życie poszukiwałam duchowości. Teraz rozumiem, że całe nasze życie polega na znalezieniu drogi do takiego poziomu miłości, z którego widać miłość Pana Jezusa**.**

Edyta od lat należy do najbardziej uduchowionych polskich celebrytek. To, co odstawiała w Jak ONI Śpiewają, naprawdę trudno będzie przebić.

bEKzCdNV
Zobacz także: Edyta Górniak o swoim bajecznym życiu w USA
bEKzCdNW
Zobacz także: Zobacz też:
bEKzCdOq
KOMENTARZE
(188)
Michał ze slu...
5 lata temu
edzia, mniej wypelniaczy, wiecej piosenek
Gość
5 lata temu
To prawda. Pozdrawiam szalonych w miłości Pana Jezusa :)
gość
5 lata temu
wynurzenia Edzi część 54367542 do porzygu 👉👅...
bEKzCdOr
gość
5 lata temu
To jej nawiedzenie nie wróży nic dobrego. Wioletta Willas też to przechodziła i jak skończyła ?
gość
5 lata temu
Widze,ze sie nawrocila,na wiare chrzescijanska.
Najnowsze komentarze (188)
gość
5 lata temu
Nie ośmieszaj się kobieto!
rychu
5 lata temu
oj wjechałbym po tych torach na stacyjkę.. brałbym jak w******k dopłaty unijne
gość
5 lata temu
A dlaczego taki prześmiewczy ton tego artykułu, pusty pudlu? Przecież to samo życie.
gość
5 lata temu
na kolana i do buddy sie
gość
5 lata temu
A kogo to obchodzi? Wiara to nasza prywatna i intymna sprawa ( tak jak np. sex). Po co to mówić publicznie- jaki to ma sens? A jej syn- to biedny chłopak zagarnięty, zawładnięty i przygaszony przez nadopiekuńczą matkę- żal mi go.Ona hamuje jego indywidualny rozwój.Pani Edyto- niech pani trochę wyluzuje i raczej zajmie się piosenkami.
Gość
5 lata temu
Polecam ojca Rydzyka tacy się ostatnio zrobili swietojebliwi d**y im lizać .Ludzie modlą się w ciszy a nie dla pokazu
gość
5 lata temu
Taka pusta stara baba z podstawowym wykształceniem nawet szkoły średniej nie skończyła dlaczego ona tak się ośmiesza a kiedyś naprawdę ceniłam jej twórczość i cudny głos dziś jest pośmiewiskiem i zwykłą celebrytką próbująca zaistnieć w mediach na zasadzie nie ważne co piszą byle by pisali
gość
5 lata temu
Co za p*****ly, jesli Bog istnieje to ma na was wszystkich wywalone i sie z was smieje, lodzcie sie dalej ze zostaniecie nagrodzeni za lazenie do kosciola.
bEKzCdOj
gość
5 lata temu
I tej na mózg padło. Cieszę się, że nie mieszkam od dawna w tym pislandzie, same oszołomy, podział państwa na lepszy i gorszy sort..
gość
5 lata temu
Kaczka dziwaczka
majka
5 lata temu
Edzia wszystko robisz na pokaz!! jakbyś była taką dobrą katoliczką chrześcijanką to byś nie zabraniała dziecku widywać się z ojcem i dziadkami!!! a ty robisz wszystko na pokaz i grzeszysz ile wlezie.. wiesz że to grzech żyć w nienawiści do bliźnich .. jesteś obłudną kłamczuchą
gość
5 lata temu
edzia do klasztoru
gość
5 lata temu
ciekawe czy sama zostawiłaby dzieciaka pod opieką zboczeńców w czarnych sukienkach ?
gość
5 lata temu
edzia, pedofile w sukienkach wierzą tylko w mamonę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKzCdPc
bEKzCdPd
bEKzCdPe
bEKzCdPf
bEKzCdPg
bEKzCdOL