Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tymochowicz już ZAPŁODNIŁ 20-LETNIĄ NARZECZONĄ! "Chcę, żeby to był syn"

667
Podziel się

Ślub już za tydzień, później będzie mógł przywieźć Kambodżankę do Polski. "Kochamy się i chcemy spędzić razem życie" - zapewnia 54-letni specjalista od wizerunku.

Tymochowicz już ZAPŁODNIŁ 20-LETNIĄ NARZECZONĄ! "Chcę, żeby to był syn"
bDRWNaHV

Piotr Tymochowicz zaskoczył wszystkich informacją, że podczas pobytu w Kambodży kupił sobie żonę za tysiąc dolarów, bo tyle wart był ofiarowany jej pierścionek. Chociaż Sa Na wygląda na jakieś trzynaście lat, specjalista od wizerunku zapewnia, że na pewno ma dwadzieścia. Twierdzi też, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Szliśmy w swoim kierunku i w pewnym momencie stanęliśmy naprzeciwko siebie. Staliśmy tak z 20 sekund i patrzyliśmy na siebie, po czym wziąłem ją za rękę i poszliśmy dalej. I tak się zaczęło. Kocham ją - wspominał we wpisie na Facebooku.

bDRWNaHX

Ślub został zaplanowany na 12 kwietnia, lecz Tymochowicz zdążył już zapłodnić narzeczoną. Jak ujawnia w Super Expressie, Sa Na jest w drugim miesiącu ciąży.

_**Bardzo chcę, żeby to był syn**_ - wyznaje Tymochowicz. Nauczyłbym go umiejętności wywierania wpływu i chciałbym, żeby przejął po mnie schedę w nauczaniu ludzi. Oczywiście Sa Na chce, żeby imię było z jej kultury, a ja chcę, żeby było polskie. Ale zapewne dojdziemy do porozumienia.

Czyli, jak można wywnioskować z jego słów, córki w żaden sposób nie udałoby się nauczyć takich rzeczy, ani przekazać "schedy".

Tymochowicz zapewnia także, że w rodzinie jego narzeczonej wczesne macierzyństwo jest tradycją.

bDRWNaId

Mama mojej wybranki ma 35 lat, a babcia 50 lat. I wszystkie wyglądają pięknie i atrakcyjnie. Są bardzo sympatyczni, gościnni - zachwyca się w tabloidzie. Od razu znaleźliśmy wspólny język. Bardzo ich lubię i szanuję - dodaje Tymochowicz, który już niedługo przywiezie swoją piękność do Polski. Kochamy się i chcemy spędzić razem życie. A już w maju pokażę swojej ukochanej kawałek Polski. Mam nadzieję, że jej się spodoba.

Nie mamy co do tego wątpliwości.

bDRWNaIe
bDRWNaIf
Zobacz także: "Naciągnięta" Racewicz: "Nie nadążam za synem. Patrzy na mnie z pogardą!"
Zobacz także: Zobacz też:
bDRWNaIy
KOMENTARZE
(667)
Gość
4 lata temu
Obrzydliwe. Naprawdę. Takie pierdzielenie o prawdziwej miłości, gdy to zwykły handel ludźmi.
gość
4 lata temu
R****M, NIECH SIĘ TYM ZAJMIE PROKURATURA.
gość
4 lata temu
chore i obleśne
bDRWNaIz
Aa
4 lata temu
Aż nie wiem jak to skomentować
gość
4 lata temu
strasznie zdziadział/. Nie skomentuję faktu że taka młoda chciała być z takim starym. To na pewno miłośc...- do pieniędzy. A gdzie news o odmłodzonej Rozenkowej która ma 49 a udaje że 39 hahah?
Najnowsze komentarze (667)
pepe11
3 lata temu
Co za frajer
taka prawda
3 lata temu
Z logicznego punktu widzenia - wybór prawidłowy bo co miałby mu dać związek ze starą babą? Czy stara baba urodziłaby mu dziecko? Dostarczyła radości? Tylko młoda jest do tego zdolna. A czy czasem nie jest tak, że baby u nas tak samo lecą na kasę wiążąc się z kimś? Tam chociaż kawę na ławę dają. Tymochowicza strasznie nie lubię, ale jednocześnie zachowuję obiektywizm w przeciwieństwie do większości z was - w temacie zabierają głos albo zawistne, stare baby, albo napaleni faceci, którzy mu zwyczajnie zazdroszczą bo każdy chciałby taką l***ę p********ć, oczywiście zakładając, że jest pełnoletnia. A moim osobistym zdaniem facetowi chodzi tylko o to dziecko, które ma się urodzić - stąd ten pośpiech i od razu ciąża. Dziewczyną pobawi się parę lat, a jak dziecko podrośnie to młoda wróci do siebie, a on zostanie z dzieckiem w kraju. Zapewne tak to sobie wykombinował.
gość
4 lata temu
powinni dobrze sprawdzic jej dokumenty bo ona na pewno nie ma 20 lat tylko duzo mniej
gość
4 lata temu
Tam taka bieda ze nawet nie wiedzą ile mają lat wychowuje ulica. Ta dziewczynka jak ma 15 lat to góra. Mają po 3 sponsorów. Tymochowicz ma pieniądze i może ją kupić. W krajach europejskich takiego starego brzydala żadna go nie chce więc pojechał do Azji.
gość
4 lata temu
PEDOFIL ,ONA NIE MA 20 LAT
gość
4 lata temu
wszystkie obrazliwe komentarze beda szy do prokuratury..przestancie szkalowac pana piotra i jego zycie..po przyjacielsku doradzam
gość
4 lata temu
No tak mama i babcia urodzily majac po 15 lat, to jego narzeczona majac 20, to juz lekko zdesperowana była, szła ulicą zobaczyła bogatego star**** i stanęła. On zobaczyl młodą zgrabną egzotyczną dziewczynkę wpatrującą sie w niego i opowiada, że to miłość na prawo i lewo, chyba miłość rozporka, czy to nie żałosne? Już pomijajac, że w tamtych rejonach sprzedawanie mlodych dziewczyn jest na porządku dziennym, ekskluzywny burdel na burdelu, a on opowiada głupoty o miłości, mimo że móglby byc z jej babcią spokojnie? Jestem toleranycjna na dużo rzeczy, ale tutaj czlowieka aż nosi z tych bzdur, ktore on wygaduje. Prawnie moze to nie jest pedofilia, ale !
janusz52
4 lata temu
marze o tym żeby być na jego miejscu, taki to pożyje
bDRWNaIr
gość
4 lata temu
co na ta patologie prokuratura?
gość
4 lata temu
Czyli matka była w ciąży, jak była nastolatką... On wie, z którą jest? Naprawdę to zajeżdża pedofilią :/
ej
4 lata temu
Nawet od babci jest starszy..Co za patologia.
gość
4 lata temu
Stary c*p w swoim wieku by znalazł kobietę a nie taka młoda dziewczynę.
azp
4 lata temu
Złapali go na seksie z nieletnią i zagrozili więzieniem jeżeli nie zapłaci. Teraz musi bezpiecznie wrócić do kraju więc się uwiarygadnia przed "rodziną" a później wyjdzie różnica charakterów.
gość
4 lata temu
Cos mi sie zdaje ze final bedzie taki ze jeszcze zaplodni tesciowa😉
...
Następna strona
bDRWNaIT