TYLKO U NAS: Musiał o studiach w Krakowie: "Cały czas spędzam na uczelni, ale znam WSZYSTKIE KNAJPY!"
Maciej Musiał
05.04.2017 19:30

TYLKO U NAS: Musiał o studiach w Krakowie: "Cały czas spędzam na uczelni, ale znam WSZYSTKIE KNAJPY!"

22-letni celebryta postawił wszystko na jedną kartę i rok temu wybrał się na studia w krakowskiej Szkole Teatralnej. "Mam poczucie, że otoczony mądrymi ludźmi rozwijam się jako człowiek".

Podziel się
Dodaj komentarz

Maciej Musiał karierę w show biznesie zaczął jako 12-latek, występując w serialach i filmach fabularnych. Jednak największą popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w Rodzince.pl, a także współprowadzenie The Voice of Poland oraz Kocham Cię Polsko. Choć 22-latek nigdy nie ukrywał, że nie jest zawodowym aktorem, po zdaniu matury wolał pójść na mniej wymagający kierunek niż aktorstwo i zdecydował się studiować filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Imprezowe życie na tyle go pochłonęło, że ze studiów zrezygnował jeszcze w trakcie pierwszego roku. Kilka miesięcy później stwierdził jednak, że profesjonalne wykształcenie przyda mu się w dalszej karierze i postanowił zdawać egzaminy na Akademię Teatralną w Krakowie i Warszawie.

Ostatecznie dostał się Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim. Maciej postawił wszystko na jedną kartę: zrezygnował z dobrze płatnych projektów w stolicy i przeniósł się do Krakowa. Regulamin uczelni zabrania czynnego uprawiania zawodu aktora studentom pierwszego roku, przez co Musiał musiał opuścić plan Rodzinki.pl, a także zrezygnować ze wszystkich projektów artystycznych i reklam, które mu proponowano. Aktor jednak nie żałuje swojej decyzji i w rozmowie z nami przyznał, że realizuje się na nowej uczelni "otoczony mądrymi i inspirującymi ludźmi". Choć cały swój czas spędza na uczelni, znajduje też "chwilę" na zwiedzanie miejscowych knajp.

Jestem szczęśliwy, że tu jestem, co prawda cały swój czas spędzam na uczelni, ale mam poczucie, że otoczony mądrymi i inspirującymi ludźmi rozwijam się jako aktor i jako człowiek - tłumaczy w rozmowie z Pudelkiem. No i znam wszystkie knajpy na Kazimierzu.

Jak myślicie, często widuje się z Kingą Dudą? Zobacz: Musiał przeprowadzi się do Krakowa dla Kingi Dudy?

Musiał o dostaniu się na studia: "Może będę dobrym aktorem"

Zobacz też:

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
05-04-2017

GośćBardzo mądrze postąpił, ma olej w głowie

05-04-2017

gośćNo i fajnie, że się rozwija :)

05-04-2017

gośćGratki, wiadomo że na aktorstwo bardzo trudno się dostać! To dużo lepszy wybór niż filozofia na pewno.

07-04-2017

gośćTrzeba bylo podjac zaoczne studia aktorskie i kontynuowac kariere. Te wszystkie swietne fuchy i slawa moga nie czekac do czasu, az pan Musial zakonczy … Czytaj całość

06-04-2017

gośćTVPis olał nie to co Kożuchowska. Brawo!

06-04-2017

dobrzepodjął mądrą decyzję. Życzę szczęścia

06-04-2017

GoscZyczy życzliwiE.JablonskaPanie Macku-życzę, aby z pomocą Boża -dokonywał w swoim życiu, tego co najwazniejsze, tego co najpiekniejsze i kierował się sercem i mądrym … Czytaj całość

06-04-2017

GośćSpadaj c***o co mnie Kur on obchodzi na piszcie O której się zalatwia

06-04-2017

gośćBardzo mądra decyzja chłopak mnie zaskoczył

06-04-2017

gośćKnajpy to są na Starym Mieście. Na Kazimierzu to tylko speluny i mordownie, gejowskie zakątki i restauracje.