Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO U NAS: Musiał o studiach w Krakowie: "Cały czas spędzam na uczelni, ale znam WSZYSTKIE KNAJPY!"

63
Podziel się

22-letni celebryta postawił wszystko na jedną kartę i rok temu wybrał się na studia w krakowskiej Szkole Teatralnej. "Mam poczucie, że otoczony mądrymi ludźmi rozwijam się jako człowiek".

TYLKO U NAS: Musiał o studiach w Krakowie: "Cały czas spędzam na uczelni, ale znam WSZYSTKIE KNAJPY!"
bCHqhMsB

Maciej Musiał karierę w show biznesie zaczął jako 12-latek, występując w serialach i filmach fabularnych. Jednak największą popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w Rodzince.pl, a także współprowadzenie The Voice of Poland oraz Kocham Cię Polsko. Choć 22-latek nigdy nie ukrywał, że nie jest zawodowym aktorem, po zdaniu matury wolał pójść na mniej wymagający kierunek niż aktorstwo i zdecydował się studiować filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Imprezowe życie na tyle go pochłonęło, że ze studiów zrezygnował jeszcze w trakcie pierwszego roku. Kilka miesięcy później stwierdził jednak, że profesjonalne wykształcenie przyda mu się w dalszej karierze i postanowił zdawać egzaminy na Akademię Teatralną w Krakowie i Warszawie.

Ostatecznie dostał się Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim. Maciej postawił wszystko na jedną kartę: zrezygnował z dobrze płatnych projektów w stolicy i przeniósł się do Krakowa. Regulamin uczelni zabrania czynnego uprawiania zawodu aktora studentom pierwszego roku, przez co Musiał musiał opuścić plan Rodzinki.pl, a także zrezygnować ze wszystkich projektów artystycznych i reklam, które mu proponowano. Aktor jednak nie żałuje swojej decyzji i w rozmowie z nami przyznał, że realizuje się na nowej uczelni "otoczony mądrymi i inspirującymi ludźmi". Choć cały swój czas spędza na uczelni, znajduje też "chwilę" na zwiedzanie miejscowych knajp.

bCHqhMsD

Jestem szczęśliwy, że tu jestem, co prawda cały swój czas spędzam na uczelni, ale mam poczucie, że otoczony mądrymi i inspirującymi ludźmi rozwijam się jako aktor i jako człowiek - tłumaczy w rozmowie z Pudelkiem. No i znam wszystkie knajpy na Kazimierzu.

Jak myślicie, często widuje się z Kingą Dudą? Zobacz: Musiał przeprowadzi się do Krakowa dla Kingi Dudy?

bCHqhMsJ
bCHqhMsK

Musiał o dostaniu się na studia: "Może będę dobrym aktorem"

Zobacz też:

bCHqhMte
KOMENTARZE
(63)
Gość
3 lata temu
Bardzo mądrze postąpił, ma olej w głowie
gość
3 lata temu
No i fajnie, że się rozwija :)
gość
3 lata temu
Gratki, wiadomo że na aktorstwo bardzo trudno się dostać! To dużo lepszy wybór niż filozofia na pewno.
bCHqhMtf
Gość
3 lata temu
Niechaj się kształci
Gość
3 lata temu
Wydaje się być naprawdę inteligentnym chłopakiem, życzę powodzenia!
Najnowsze komentarze (63)
gość
3 lata temu
Trzeba bylo podjac zaoczne studia aktorskie i kontynuowac kariere. Te wszystkie swietne fuchy i slawa moga nie czekac do czasu, az pan Musial zakonczy studia.
gość
3 lata temu
TVPis olał nie to co Kożuchowska. Brawo!
dobrze
3 lata temu
podjął mądrą decyzję. Życzę szczęścia
GoscZyczy życ...
3 lata temu
Panie Macku-życzę, aby z pomocą Boża -dokonywał w swoim życiu, tego co najwazniejsze, tego co najpiekniejsze i kierował się sercem i mądrym zdrowym rozumem.Niech w sercu gości miłość,radość i pokój -ale nie taki który świat daje!! Idź śmiało za Jezusem i nie wstydź się Jego--- bo On jest prawdziwą DROGĄ PRAWDA i ŻYCIEM A co do Pani Kingi-to byłaby godna i cudowna towarzyszka życia .Pomyslnosci..
Gość
3 lata temu
Spadaj c***o co mnie Kur on obchodzi na piszcie O której się zalatwia
gość
3 lata temu
Bardzo mądra decyzja chłopak mnie zaskoczył
gość
3 lata temu
Knajpy to są na Starym Mieście. Na Kazimierzu to tylko speluny i mordownie, gejowskie zakątki i restauracje.
gość
3 lata temu
pudelek skoncz polityka i skoncz sklocac ludzipudelek skoncz polityka i skoncz sklocac ludzipudelek skoncz polityka i skoncz sklocac ludzipudelek skoncz polityka i skoncz sklocac ludzipudelek skoncz polityka i skoncz sklocac ludzipudelek skoncz polityka i skoncz sklocac ludzipudelek skoncz polityka i skoncz sklocac ludzipudelek skoncz polityka i skoncz sklocac ludzi
bCHqhMsX
gość
3 lata temu
Mzciej trzymam za ciebie kciuki byś dotrwał do końca.Mądry jesteś i rozsądny.
jola
3 lata temu
Po odejściu Musiał nie oglądam "Kocham cie Polsko",bo Królikowski nie sięga mu do pięt. Kurski wszystko co ludzie polubią zniszczy.Musi dfawać robotę dzieciorobom i ich dzieciom. Zal d**ę ściska co ten Kurski robi z tą publiczną telewizją. On zniszczy wszystkoi zniechęci nawet zwolennikjów P{IS jak mnie
Gość
3 lata temu
Skoro otoczony mądrymi i inspirującymi ludźmi rozwija się jako aktor i jako człowiek to jako kto rozwija się wciągając kreski w Warszawskich luzztrach jak najety? Rzygać mi się chce jak o nim piszecie jaki to on jest ułożony. To jeden z czołowych cpunow warszawskiego showbiznesu
Krakowianka
3 lata temu
myślę że nie znasz wszystkich knajp na Kazimierzu...
gość
3 lata temu
Studiuje i "co prawda spędza czas na uczelni"? Szok...
gość
3 lata temu
A jako kto ma sie rozwijac, jesli nie czlowiek ? Nietorzerz filipinski ?
...
Następna strona
bCHqhMtz