Sobota 08.04.2017 00:00

Dziewczyna Kristen Stewart została... "modelką roku"! "To nowa Bella Hadid!" (ZDJĘCIA)

Stella Maxwell modapudelek

Kilka dni temu w Los Angeles rozdano jedne z najważniejszych nagród w świecie mody, Daily Front Row's Fashion Los Angeles Awards. Jedna z nich trafiła między innymi do Nicki Minaj, która - w opinii specjalistów z jury - swoimi stylizacjami z piersiami na wierzchu zasłużyła na tytuł "modnej buntowniczki".

Zobacz: Nicki Minaj dostała nagrodę dla... "modnej buntowniczki"! Zobaczcie, jak do tej pory buntowały się jej piersi (ZDJĘCIA)

Najważniejszą nagrodę, dla "modelki roku" odebrała natomiast Stella Maxwell, która w show biznesie funkcjonuje jako "była dziewczyna Miley Cyrus" i "obecna dziewczyna Kristen Stewart". Modelka urodziła się w Belgii, ale wychowała w Australii i Nowej Zelandii, gdzie na ulicy dostrzegła ją właścicielka agencji modelingowej.

Jako 19-latka wystąpiła w lookbooku Alexandra McQueena i w brytyjskim Vogue'u i szybko trafiła do rankingów najseksowniejszych modelek w branży. Dzięki temu w 2011 roku zaczęła współpracę z marką Victoria's Secret, by dwa lata temu zostać słynnym "aniołkiem", a w 2016 roku znaleźć się na szczycie listy "stu najgorętszych kobiet Maxima". Zagraniczne media wróżą jej ogromną karierę, a portale modowe nazywają "nową Bellą Hadid".

Zobaczcie zdjęcia dziewczyny Kristen Stewart. Zasługuje na tytuł "modelki roku"?

« Poprzednie 1/18

Stella Maxwell

2Stella Maxwell