Sobota 08.04.2017 09:30

Cyrk w "Tańcu z Gwiazdami": Kaczorowska smagana batem, Cichosz jeździ rowerem (ZDJĘCIA)

Taniec z Gwiazdami 20. edycja Tańca z Gwiazdami kto odpadł z Tańca z Gwiazdami Tomasz Zimoch Agnieszka Kaczorowska Dominika Gwit Paulina Chylewska Rafał Maserak Iwona Cichosz Natalia Szroeder

Z odcinka na odcinek producenci Tańca z Gwiazdami starają się przekonać widzów, że format wciąż ma sens, a występujący w nim uczestnicy faktycznie zasługują na miano "gwiazd". Stąd kolejne kombinacje i urozmaicenia: w ostatnim odcinku zaprezentowano między innymi układy inspirowane stylistyką cyrkową.

Najlepiej poradził sobie Marcin Korcz w parze z Wiktorią Omyłą, którzy otrzymali aż 38 punktów. Iwona Pavlović zachwycała się zwłaszcza jego pośladkami, ale i tak nie przebiła wyznań Michała Malitowskiego o szczytowaniu oraz Beaty Tyszkiewicz deklarującej, że już nie pije.

Przypomnijmy: Wyznania jurorów w "Tańcu z gwiazdami": "Szczytowania nie było. Chętnie bym pani na barana wskoczył"

Podobnie jak w poprzednich odcinkach, uwaga skupiła się także na Dominice Gwit stojącej na rękach oraz Agnieszce Kaczorowskiej w stroju kobiety-kota smaganej batem przez Michała Malinowskiego. Sądząc po minie, chyba mu się nie spodobało.

Niestety, z show odpadł jego weteran, Rafał "jestem ku*wa sławny" Maserak, który usiłował doprowadzić do finału Monikę Mariotti.

Zobaczcie, jak to wyglądało: