Niedziela 09.04.2017

ZDJĘCIA TYGODNIA: Tymochowicz i 20-letnia Kambodżanka, botoks Edzi i wypełniacze Dżoany, Petru z "polityczną dziewicą"! (ZDJĘCIA)

zdjęcia tygodnia Piotr Tymochowicz Joanna Krupa Edyta Górniak Ryszard Petru Andrzej Duda Agata Duda Kim Kardashian Cindy Crawford Doda

Minął kolejny tydzień na Pudelku, którego niekwestionowanymi "gwiazdami" zostali Piotr Tymochowicz i jego 20-letnia żona z Kambodży. Oprócz nowej pary pojawili się także dawno nie widziani Ryszard Petru i jego "polityczna dziewica", którzy razem poszli na koncert.

Sporo emocji wzbudziły również zdjęcia Edyty Górniak całującej nową przyjaciółkę, Joannę Krupę. Celebrytki tak bardzo zbliżyły się do siebie, że nawet ubierają się, jak psiapsiółki z gimnazjum w pasujące stylizacje. Obie zasłużyły na tytuł zrobionej Twarzy Tygodnia. Przez ostatnie siedem dni jak zawsze w show biznesie ktoś napompował sobie usta, zafarbował włosy lub wspominał nieudane małżeństwo.

Zobaczcie najciekawsze zdjęcia minionego tygodnia.

« Poprzednie 1/37

Miłość Tymochowicza i 20-latki z Kambodży

Tymochowiczowi nie przeszkadza fakt, że jego wybranka jest od niego o 34 lata młodsza i wygląda jak jego córka. Zobacz: Miłość Tymochowicza do 20-latki z Kambodży kwitnie na Facebooku. "Wiek jest kwestią absolutnie względną!" (ZDJĘCIA)

2Miłość Tymochowicza i 20-latki z Kambodży