Poniedziałek 10.04.2017 10:15

Ciężarna Rosie Huntington-Whiteley chwali się brzuszkiem na premierze "Szybkich i wściekłych" (ZDJĘCIA)

Rosie Huntington-Whiteley Jason Statham modapudelek

Zagraniczny show biznes przeżywa teraz prawdziwy "baby boom". Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście ciąże Amal Clooney i Beyonce, które spodziewają się bliźniaków. Knowles stara się jak może, by tym razem nie było wątpliwości, że to ona urodzi swoje dzieci. Gwiazda nieustannie pokazuje swoje nowe zdjęcia, chwaląc się rosnącym brzuszkiem i drogimi stylizacjami, które fanom zaczynają przypominać ciążowy styl Kim Kardashian.

Zobacz: Beyonce w ciąży ubiera się jak... Kim Kardashian? (ZDJĘCIA)

Inną strategię wybrała natomiast Rosie Huntington-Whiteley, która w lutym ogłosiła, że wraz z 49-letnim Jasonem Stathamem spodziewają się pierwszego dziecka. 29-letnia modelka nie publikuje w sieci prywatnych zdjęć, a obecność na imprezach ograniczyła do minimum.

W sobotę towarzyszyła Stathamowi na premierze ósmej części Szybkich i wściekłych w Nowym Jorku. Na tę okazję wybrała czarną sukienkę na jedno ramię od Brandona Maxwella, która wyraźnie podkreślała ciążowy brzuszek. Klasyczną, elegancką kreację uzupełniały sandałki od Gianvito Rossi i ulubiona biżuteria modelki: Nirav Modi i Ileana Makri.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/14

Rosie i Jason na premierze "Szybkich i wściekłych"

2Rosie i Jason na premierze "Szybkich i wściekłych"