Trwa ładowanie...
Przejdź na

Figura zamieszka z synem, żeby Shoenhals nie odebrał jej córek?

66
Podziel się:

"Olek uważa, że jak w nim zamieszkają, to sąd nie będzie miał nic do zarzucenia".

Figura zamieszka z synem, żeby Shoenhals nie odebrał jej córek?

Katarzyna Figura od trzech lat mieszka z córkami w Gdyni. Uciekła tam przed mężem, z którym próbuje się rozwieść od pięciu lat. Na początek wynajęła w Trójmieście luksusowy apartament z widokiem na morze, ale szybko okazał się dla niej za drogi. Aktorkę sporo pieniędzy kosztują trzy procesy z Kaiem Schoenhalsem, w tym jedna rozwodowa. Na razie każde z małżonków ma na koncie po jednej wygranej.

W sprawie o naruszenie posiadania sąd przyznał rację Schoenhalsowi i kazał Figurze udostępnić mu willę na Saskiej Kępie, którą planowała sprzedać. Wygrała za to proces o naruszenie dóbr osobistych.

To jednak marne pocieszenie w sytuacji, gdy kończą jej się pieniądze, a ostatnio także nie ma gdzie mieszkać. Katarzyna wprawdzie dogadała się z deweloperem nowego apartamentowca z widokiem na Zatokę Gdańską i została twarzą inwestycji, jednak termin jej ukończenia ciągle się przesuwa. W międzyczasie Figura zwolniła wynajmowane dotąd mieszkanie, z nadzieją, że lada chwila wprowadzi się do luksusowego apartamentu w cenie 12 tysięcy za metr kwadratowy. Oczywiście aktorka nie zapłaciła tyle - w zamian za promowanie inwestycji, otrzymała sporą zniżkę.

Niestety, ciągle nie ma gdzie mieszkać.

W tej sytuacji pomocną dłoń wyciągnął do niej syn, 30-letni Aleksander. Jego zdaniem w sytuacji, gdy Kai wysuwa w sądzie argumenty o tym, że Katarzyna nie potrafi zapewnić córkom odpowiednich warunków, pomieszkiwanie u znajomych nie jest najlepszym rozwiązaniem. Może nawet posłużyć w sądzie za dowód, że nie jest wystarczająco dobrą matką.

Olek namawia Kasię, bo po zakończeniu roku szkolnego wraz z dziewczynkami przeprowadziła się do niego do Warszawy - ujawnia znajomy aktorki w rozmowie z Faktem. Ma duże mieszkanie, które zresztą kupiła mu kiedyś Kasia. Uważa, że jak w nim zamieszkają, to sąd nie będzie miał nic do zarzucenia.

_

_

Zobacz także: Kasia Figura i zadowolony Kai Schoenhals w sądzie
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(66)
Gość
5 lata temu
Porządny syn!
Czapki z głów...
5 lata temu
Fajny chłopak.Empatyczny i odpowiedzialny.No i nie jest egoistą - co jest bardzo wyjątkowym dzisiaj zjawiskiem.
gość
5 lata temu
Z szacunku do Pani Kasi moglibyście nie wywlekać jej prywatnego życia. Wystarczająco się wycierpiała!
gość
5 lata temu
Rodzina powinna się wspierać. Zawsze.
gość
5 lata temu
Powodem pewnie będą wysokie alimenty na córki i dlatego mężuś tak zajadle walczy o prawo opieki.
Najnowsze komentarze (66)
Gość
5 lata temu
Cena w tym apartamentowcu to 22 000'za metr nie 12 000....
Zosia
5 lata temu
Kasia nasza,Polska,kochana -dała nam tyle radości.Nasza Kasia,nasza,Polska.
gość
5 lata temu
pisząc takie bzdury wydajesz świadectwo o sobie ...... i to bardzo złe
Matylda
5 lata temu
Jej syn to prawdziwy facet a nie jak jej maz jakas podrobka i to marna. Pani Kasiu da pani rade.
Anna
5 lata temu
Była fatalna matka jeżeli chodzi o syna dlatego grzech wobec syna ja niszczy uważam ze jest obludna ,ale krzyz ja wyprostuje.
gość
5 lata temu
Piękna i sympatyczna Pani Kasiu, życzę wszystkiego najnajlepszgo w życiu oraz dużo zdrowia i wytrwałości w batalii rozwodowej !
gość
5 lata temu
To raczek Kay nie ma warunków do wychowywania dzieci. Finansowo często żerował na Pani Kasi lub swojej Mamie. Nie ma swojego mieszkania, dlatego nie chce usunąć się z warszawskiej willi Kasi. Jest on niczym pijawka, do niczego w życiu nie doszedł tylko finansowo wykorzystuje swoje partnerki. On nie ma za grosz honoru i ambicji !!! Tylko dlaczego Sąd tak przeciąga ten rozwód a koszty rosną? Przecież na odległość widać, że między nimi już dawno nastąpił rozkład pożycia a on jest mściwym sadystą bez litości, który niszczy matkę swoich dzieci.
gość
5 lata temu
To raczek Kay nie ma warunków do wychowywania dzieci. Finansowo często żerował na Pani Kasi lub swojej Mamie. Nie ma swojego mieszkania, dlatego nie chce usunąć się z warszawskiej willi Kasi. Jest on niczym pijawka, do niczego w życiu nie doszedł tylko finansowo wykorzystuje swoje partnerki. On nie ma za grosz honoru i ambicji !!! Tylko dlaczego Sąd tak przeciąga ten rozwód a koszty rosną?
gość
5 lata temu
Figuro z ciebie taka matka jak z koziej d**y gitara,a kto ci tego syna wychowywał jak się gziłaś w jankesowie.Głupi chłoptaś,taką matkę gonić
Gość
5 lata temu
Przestan z tym IP bo to nudne.
gość
5 lata temu
Dobrze wychowała syna. Brawo Kasia
Gość
5 lata temu
W******js mnie ci niby znajomi którzy bez skrupułów sprzedają swoją wiedzę byle komu!!@
Gość
5 lata temu
Jak koncza jej sie pieniadze na luksusowe apartamenty to niech wynajmie sobie mieszkanie za 2 tys.a nie za 12 tys.Ludzie Maja powazniejsze problemy niz konczaca sie kasa na luksusowe zycie.
gość
5 lata temu
ktoś kiedyś dał takie określenie - ludzkie ku, 2 wy - jak się czujecie wywlekając komuś takie rzeczy - cieszy to was? wasze gary takie czyste?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie