Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tymochowicz przekonuje, że "tylko udawał" związek z 20-letnią Kambodżanką: "Od roku jest żoną Khmera"

368
Podziel się

Piotr chyba tak się wystraszył reakcji internautów, że postanowił wszystko odkręcić, wmawiając ludziom, że przeprowadzał "eksperyment społeczny". Wierzycie mu?

Tymochowicz przekonuje, że "tylko udawał" związek z 20-letnią Kambodżanką: "Od roku jest żoną Khmera"
bDRWVibp

Piotr Tymochowicz swoją "karierę" zaczynał w czasach, gdy w Polsce wiedza o budowaniu wizerunku była tak niewielka, że niemal każdy, kto miał trochę sprytu i dostęp do zachodniej literatury z tego obszaru, mógł wykreować się na znawcę tematu. Tymochowicz doskonale wiedział, jak wykorzystać tę lukę w rynku i dzięki kilku tanim chwytom z dziedziny wystąpień publicznych i mowy ciała zastosowanym na pozbawionych ogłady, ówczesnych politykach Samoobrony i SLD, zbudował złudzenie, że potrafi w "cudowny sposób" przemienić tombak w złoto. Z czasem jednak, gdy dziedzina rozwijała się, a w branży przybywało prawdziwych fachowców, Piotr zaczął się gubić. Wykonywał nierozważne ruchy i zaliczał spektakularne wpadki, które trudno mu było później wytłumaczyć.

Najgłośniejszym był skandal z udziałem jego żony i dziecka, które później okazało się być dzieckiem Pawła Pawelca, prezentera radia Eska. Po fali brudnych oskarżeń i wzajemnych przepychanek na forum publicznym, zakończonych żenującym wideo, w którym Marzena Popowska tłumaczyła się przed całą Polską kto właściwie ją zapłodnił, Tymochowicz postanowił na jakiś czas usunąć się w cień i przeprowadził się do Kambodży. Jednak ktoś tak desperacko pragnący uwagi długo nie wytrzymał bez rozgłosu.

Jakiś czas temu zaczął zamieszczać na swoim fejsbukowym profilu zdjęcia z 20-letnią Kambodżanką, wyglądającą na 13 lat, opowiadając jak jest szczęśliwy w nowym związku. Oczywiste było, że liczył na to, że media podchwycą temat i przywrócą jego nazwisko z niebytu. Zapewne liczył się też z tym, że pokazując światu, że pociąga go seksualnie osoba o wyglądzie dziecka, wywoła skandal obyczajowy. Nie przewidział chyba jednak, o jakim zasięgu. Fala negatywnych reakcji musiała go przerosnąć. W komentarzach czytelnicy jawnie zarzucali mu pedofilię i sugerowali, że powinien zostać ukarany. Zwłaszcza po tym, jak przyznał się do "adopcji" dwóch dziewczynek, które "wykupił" od ich przymierającej głodem matki.

bDRWVibr

Tymochowicz zabrnął tak daleko, że sam już najwyraźniej pogubił się we własnych manipulacjach. W najnowszych wpisach, które nieprzerwanym strumieniem zamieszcza od dwóch dni na swoim profilu twierdzi m.in., że cała historia od początku była zmyślona. Ciężko przebrnąć przez setki linijek bełkotu, który nazywa "Ostatecznym Odkryciem Kart", ale dla Was spróbowaliśmy.

W pierwszym wpisie żali się, że odwołano mu zaproszenie do Dzień Dobry TVN, bo "redaktorzy się przestraszyli". Nazywa także czytelników, którzy skomentowali jego pociąg do kobiet wyglądających jak dzieci "rzeszą hejtujących, pryszczatych gimnazjalistów i dorosłych frustratów z najgorszymi cechami polskiej mentalności". Twierdzi przy tym, że udało mu się dzięki tej "rzeszy" wypromować i w ostatnich dniach zyskał sporo nowych propozycji współpracy.

Przekonuje, że "zrobił wszystko dla reklamy i pieniędzy". Tu pojawiają się liczby - "od 5 do 8 milionów złotych". Nie wiadomo wprawdzie jak to wyliczył, ale nie czepiajmy się szczegółów. W kolejnym przydługim wpisie - swoją drogą Piotr poświęca chyba na nie większość swojego czasu - "Timoore" wraca do sytuacji sprzed lat i sugeruje, że afera z jego żoną i dzieckiem Pawelca również była zaplanowana. Insynuuje też, że być może "tak naprawdę wcale nie wzięli rozwodu i żyje ze swoją żoną na Florydzie". Dalej nazywa Polaków "sforą zazdrosnych gnojów i podłych, wstrętnych bab", po czym przyznaje, że miał już w przeszłości problemy z podejrzeniami o pedofilię.

Twierdzi również, że dziewczyna ze zdjęć, którą przedstawiał jako Sa Na w rzeczywistości ma na imię inaczej i... od roku jest żoną Khmera. W swoich kolejnych wpisach Piotr przedstawia jeszcze dwa alternatywne "scenariusze" dotyczące relacji z Kambodżanką i każe czytelnikom zgadywać, który z nich jest prawdą.

bDRWVibx

Trudno stwierdzić, czy historia z 20-latką była prawdziwa, czy nie, za to śmiało można dziś nazwać Tymochowicza specjalistą od wizerunkowego "samozaorania".

Piotrek, mamy radę - ochłoń, wytrzeźwiej, odejdź na chwilę od Internetu. Dobrze ci to zrobi.

bDRWViby
bDRWVibz
bDRWVibA
Zobacz także: Gojdź o Ciupie: "Jestem bardzo zakochany. Mam nadzieję, że to związek na kolejne 60 lat!"
Zobacz także: Zobacz też:
bDRWVibS
KOMENTARZE
(368)
gość
4 lata temu
Ale kompromitacja!
gość
4 lata temu
Żenujące że on kiedykolwiek był uznawany za specjaliste...
gość
4 lata temu
Akurat! Sa Na ma profil na fb, i sądzac po zamieszczanych filmikach ma ze 13 lat. *
bDRWVibT
gość
4 lata temu
Sie zaorał geniusz od wizerunku hahahaha
kuba
4 lata temu
Zwykły pijak !
Najnowsze komentarze (368)
gość
3 lata temu
Kochani Polacy, czy możecie przestać opluwać kogoś, kogo nie znacie!? Po co to robicie!?
Małgocha
3 lata temu
Gary Glitter, któremu ponad wszelką wątpliwość udowodniono pedofilię też wyjechał kiedyś do Kambodży.
Dusia
4 lata temu
No to temu panu padło na mózg...
gostek
4 lata temu
U Tymochowiczów hochsztaplerka to patent na trzepanie kaski. Jedna taka Magda, to nawet uczy kuchni azjatyckiej azjatyckich kucharzy. Buaahhahahaha !
gość
4 lata temu
To po co piszesz dla tej tłuszczy c****e ?!
gość
4 lata temu
Niegodny uwagi staruch.
gość
4 lata temu
Stary, obleśny człowieczek.
gość
4 lata temu
Wystraszył się d**ek i teraz się wypiera. Ale malutki ......
bDRWVibL
gość
4 lata temu
Spadaj do Kambodży, tam twoje miejsce ciołku.
gość
4 lata temu
wstyd mi ze jest spod mojego znaku zodiaku,to jakas pomyłka biologiczna!!
GośćMichal
4 lata temu
To jest ladyboy😂
gość
4 lata temu
to komu ją za litra "dzony łokera" sprzedałeś?
gość
4 lata temu
Żałosny k****n.
Gość
4 lata temu
Jeśli faktycznie to żona jakiegoś kamera, A cała sytuacja jest zmyslona to, dlaczego nadal ma na tle jej zdjęcie a, w nowym poście jest z nią tort i gdzieś z nią wyjechał.niE rozumiem...
...
Następna strona
bDRWVicn