Misiewicz zarobi 50 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE! "Antoni pokazał, kto tu rządzi"

341
Podziel się

Specjalnie dla 27-letniego, niewykształconego Bartka stworzono cały dział (!) w Polskiej Grupie Zbrojeniowej.

Misiewicz zarobi 50 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE! "Antoni pokazał, kto tu rządzi"

Antoni Macierewcz długo pozostawał odporny na naciski prezesa Prawa i Sprawiedliwości, by pozbył się w końcu swojego ulubionego rzecznika, Bartłomieja Misiewicza. Wprawdzie Jarosław Kaczyński wyrozumiale odniósł się do wybryków niezbyt wykwalifikowanego i wyedukowanego Bartka, który nabrał zwyczaju rozdawania państwowych posad w palarniach nocnych klubów oraz jeżdżenia rządową limuzyną na sygnale do MacDonaldsa, jednak czarę goryczy przelał sposób, w jaki traktował doświadczonych i zasłużonych oficerów. W końcu prezes PiS-u uznał, że zmuszanie ich do oddawania honorów dwudziestosiedmiolatkowi, który do niedawna pracował jako pomocnik aptekarza, to przesada i kazał Macierewiczowi zwolnić Misiewicza.

Antoni długo lawirował i kluczył. Trzymał Bartłomieja na przedłużonym urlopie, ale w tym samym czasie nie mógł oprzeć się pokusie, by wysłać go na Nowogrodzką z zadaniem przeprowadzenia zmian personalnych w spółkach skarbu państwa. Zobacz: Szydło zapewnia, że "Misiewicz nie pełni już tych funkcji", tymczasem… ZWALNIA PREZESÓW PAŃSTWOWYCH SPÓŁEK!

W ten sposób Macierewicz poniżył szefową rządu, Beatę Szydło, która ledwie kilkanaście godzin wcześniej z przejęciem zapewniała, że "Misiewicz nie pełni już żadnych ważnych funkcji". A także nastąpił na odcisk samemu Kaczyńskiemu, który zdążył już zapewnić w wywiadzie, że PiS pozbył się Misiewicz raz na zawsze.

To oczywiście okazało się nieprawdą. Dokładnie w rocznicę katastrofy smoleńskiej, gdy wszyscy ważni politycy PiS-u byli zajęci obchodami i wygłaszaniem uroczystych przemówień, Misiewicz po cichu objął utworzone specjalnie dla niego stanowisko pełnomocnika rządu do spraw komunikacji Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Zobacz: Bartłomiej Misiewicz znów awansuje! Został pełnomocnikiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej!

To już drugi raz, gdy państwowy monopolista wyciąga do niego pomocną dłoń. Wcześniej, gdy Misiewicz zasiadał w radzie nadzorczej firmy, specjalnie dla niego zmieniono statut, który przed Misiewiczem wymagał od członków rady wyższego wykształcenia. Teraz zaś utworzono dla niego cały dział komunikacji z rządem.

Jak ujawnia Fakt, na nowym stanowisku Bartek zarobi trzy razy więcej niż w Ministerstwie Obrony Narodowej. Jego miesięczna pensja wyniesie... 50 tysięcy złotych. Będzie czym szastać w nocnych klubach.

Antoni pokazał, kto tu rządzi - komentuje krótko polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Dodajmy, że w jednym z ostatnich wywiadów Kaczyński stwierdził, że Macierewicz "ma wiele takich cech, które mają ludzie bardzo silni, pewnej ekstrawagancji". Jak długo jeszcze będzie znosił te jego "ekstrawagancje"?

**

,**

KOMENTARZE
(341)
pis
3 lata temu
Miłość nie zna granic.
Gość
3 lata temu
No no, Misio musi byc dobry w TE klocki. Lepszy niż Edmund.
Gość
3 lata temu
No o co tu k*****a chodzi?????
Gość
3 lata temu
Ciekawe jakie haki ma Misiewicz na Macierewicza To musi być cos wyjątkowo mocnego
Gość
3 lata temu
Pycha, arogancja, kolesiostwo. A miało być tak pięknie...
Najnowsze komentarze (341)
Gość
3 lata temu
tragedia ! grubas bez dwyksztalcenia ! mopa do łapy i myć podłogi w aptece ! konserwator niskich powierzchni ! hah
gość
3 lata temu
przecież DUda z marta kaczyńska mają się ku sobie....widać ze się wzajemnie rajają......
gość
3 lata temu
Bartek widać dobre lody kręci Antkowi.
Bozka
3 lata temu
P.Maciarewcz to ja też poproszę o ciepła posadzkę mogę zarabiać 45.000 tys m-c,będę dobrym pracownikiem,godnym swojego stanowiska .Jestem kobieta z Szczecina czekam na odpowiedź.
gość
3 lata temu
gęba o inteligencji łopaty ale podobno robi studia w dwa tygodnie,to może sie mylę
goscmyslacy
3 lata temu
no i mamy PIS bez maski ! chcieliście 500 plus teraz płaćcie za wszystko w podatkach, coraz większych opłatach za usługi i towary GRATULUJE WAŁOM którzy głosowali na tych kłamców. Dziękuję też również innym za umożliwienie 8 lat władzy PO, mam nadzieję, że ludzie teraz nie są tacy puści i nie pójdą za nimi i innymi hybrydami jak nowoczesna itp. Co się dzieje z naszym krajem ? Proszę obudźmy się i walczmy, bo inaczej zawsze będziemy pracować i zawsze będziemy biedni.
gość
3 lata temu
50 tys miesięcznie to w roku ponad 500, a przez kilka lat?. Razy wielu, wielu miśków co cicho siedzą a swoje dostają...
gość
3 lata temu
...,a może to syn Macierwicza ?
Gość
3 lata temu
Miesięcznie i to dla takie czesia jakim jest Misiewicz. Ile ma reszta?
gość
3 lata temu
A może to jego kochanek? To samo Harry Potter
gość
3 lata temu
no cóż to właśnie jest pis !!!!!!!!
gość
3 lata temu
misio mroczny lodziarz :D
Boo
3 lata temu
Nic śmiesznego. Chłopcy szaleją za nasze pieniądze. Co za kraj
gość
3 lata temu
Kaczor musi siedzieć cicho bo Antoś za dużo wie i jak kaczor się sprzeciwi to Antoś zacznie sypać. Hahahahaha
...
Następna strona