Czwartek 13.04.2017

Dziewczyny Szczęsnego: "Naturalna i mądra" Sandra czy "bogata i utalentowana" Marina? (ZDJĘCIA)

Sandra Dziwiszek Wojciech Szczęsny Wojtek Szczęsny Marina Łuczenko Marina Łuczenko-Szczęsna

Wojciech Szczęsny słynie z zamiłowania do pięknych partnerek, które dotychczas zmieniał dość rzadko. Przez kilka lat był związany z Sandrą Dziwiszek, młodszą od siebie o 3 lata niedoszłą aktorką i aspirującą modelką. Rozstali się na krótko w 2010 roku, a po powrocie wytrzymali ze sobą tylko dwa lata. Zdążyli jednak pojawić się na studniówce Sandry i bawić się na ślubie Roberta Lewandowskiego. Od tej pory Dziwiszek skupia się na studiach prawniczych w Londynie, które z powodzeniem ukończyła, a także na karierze w modelingu, w którym odniosła już kilka sukcesów.

Zobacz: Była dziewczyna Szczęsnego przypomina o sobie na Instagramie (FOTO)

Bramkarz długo jednak nie był samotny - szybko znalazł pocieszenie w ramionach Mariny Łuczenko. Zaczęli spotykać się cztery lata temu, a w zeszłym roku zorganizowali wystawne wesele w Grecji. Od tej pory Marina i Wojtuś dogadują się tak dobrze, że sportowiec zobowiązał się nawet do sfinansowania zapowiadanej od lat płyty celebrytki. Niestety, Marinie śpiewanie i kariera na scenie nie idą tak dobrze jak pozowanie na ściankach i życie na koszt bogatego męża, co nie omieszkała wytknąć jej była dziewczyna Szczęsnego.

Przypomnijmy: TYLKO U NAS: Była Szczęsnego atakuje Marinę: "Nie porównujcie mnie do osoby, której apogeum osiągnięć życiowych jest KUPNO NOWEJ TOREBKI!"

Porównajcie "osiągnięcia" Sandry i Mariny. Wojtek dobrze wybrał?

« Poprzednie 1/21

Sandra Dziwiszek i Marina Łuczenko-Szczęsna

2Sandra Dziwiszek i Marina Łuczenko-Szczęsna