Trwa ładowanie...
Przejdź na

Schoenhals od dwóch lat nie płaci alimentów i nie spotyka się z córkami!

86
Podziel się:

Wciąż-mąż Katarzyny Figury wydał właśnie oświadczenie, w którym… próbuje ją zastraszyć. "Aby sprowokować mnie i stworzyć fałszywe wrażenie niebezpieczeństwa, zatrudniła uzbrojonych ochroniarzy, którzy wielokrotnie, podając się nawet za policjantów, śledzili mnie i moje córki, a nawet dopuścili się fizycznej napaści".

Schoenhals od dwóch lat nie płaci alimentów i nie spotyka się z córkami!

Mija pięć lat odkąd Katarzyna Figura próbuje wyrwać się z toksycznego małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem, którego własna matka uważa za niebezpiecznego psychopatę. Dorothy Morton już dwukrotnie przylatywała do Polski ze Stanów Zjednoczonych, by zeznawać przeciwko synowi, który, jak ujawniła, próbował ją zabić, i błagać sąd o to, by nie powierzał mu opieki nad córkami. Zobacz: Mama męża Figury wyznaje: "KAI JEST NIEBEZPIECZNYM PSYCHOPATĄ. Mi też groził śmiercią!"

Jak ujawnił niedawno jeden z tabloidów, przełomem w sprawie rozwodowej mogą okazać się zeznania 15-letniej Koko Claire i 12-letniej Kashmir Amber, złożone w obecności psychologa, w bezpiecznej odległości od skłóconych rodziców. Zobacz: Figura straci córki? "Kai udowadniał przed sądem, że Kasia nie zapewnia im odpowiednich warunków"

Schoenhals ma chyba w tej sprawie złe przeczucia. Na dodatek przegrana sprawa o naruszenie dóbr osobistych, która przełamała jego dotychczasowe pasmo sukcesów, bardzo popsuła mu humor. Chodziło o udzielony przed pięcioma laty wywiad dla Vivy, w którym Katarzyna wyznała tragiczną prawdę o ich małżeństwie. Zobacz: Figura: "Byłam poniżana, upokarzana, BITA!"

Wydał oświadczenie, w którym, jak zwykle, próbuje zastraszyć żonę.

Nigdy nie dopuściłem się żadnej formy agresji czy innych niezgodnych z prawem zachowań w stosunku do mojej Żony oraz dzieci - zapewnia Schonehals. W dalszym ciągu w sposób nielegalny uniemożliwia mi spotkania z własnymi córkami, naruszając tym samym postanowienia Sądu. Aby sprowokować mnie i stworzyć fałszywe wrażenie niebezpieczeństwa, zatrudniła uzbrojonych ochroniarzy, którzy wielokrotnie, podając się nawet za policjantów, śledzili mnie i moje córki, a nawet dopuścili się fizycznej napaści. W najbliższy weekend raz jeszcze jednak udam się do Gdyni, aby przynajmniej spróbować cieszyć się spotkaniem z dziećmi. Czy to się uda, zależy jednak wyłącznie od tego, czy ich Matka będzie postępowała zgodnie z postanowieniami Sądu.

Kasia odpowiedziała spokojnie punktując kłamstwa męża. Przypomina mu, że sam starannie unikał spotkań z córkami, przebywając przez minione dwa lata poza granicami Polski. Ujawnia także, że do tej pory nie zapłacił ani grosza z zasądzonych alimentów.

Kai Schoenhals od blisko dwóch lat nie przebywał w Polsce i zgodnie z własnym wyborem w tym okresie nie widywał się z dziewczynkami - pisze aktorka. Z przykrością stwierdzam, że od lat nie łoży na dzieci w kwocie zasądzonej przez Sąd Okręgowy, nie wywiązuje się również z tego obowiązku alimentacyjnego w żaden inny sposób, co godzi w dobro naszych dzieci.

Niestety, nic nie wskazuje na to, by konflikt miał szybko się zakończyć. Termin kolejnej rozprawy został wyznaczony dopiero na jesień.

Zobacz także: Kasia Figura i zadowolony Kai Schoenhals w sądzie
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(86)
gość
7 lat temu
To jakiś psychopata , wyrazy współczucia pani Kasiu
Gość
7 lat temu
Widzicie dziewczyny jak można się pobrudzić i nie móc wyszyścić, jak wybiera się nieodpowiedniego partnera! Sprawdzajcie, uważajcie, żebyście później nie płakały
Gość
7 lat temu
Pani Kasiu, sily życzę. Przechodzę przez podobny koszmar.
gość
7 lat temu
Drogie kobiety, pamiętajcie o tym co się dzieje w kraju gdy pójdziecie oddać swój głos na następnych wyborach.
gość
7 lat temu
Przed ślubem i dziećmi każdy facet jest aniołkiem. Kupują kwiaty, kolacyjki stawiają. A potem jak trzeba w szarej codzienności się odnaleźć wychodzi z nich k*****a i d**ek. W pracy szef nakrzyczał - odreaguję w domu i zbiję żonę. Tak to jest z tymi mięczakami.
Najnowsze komentarze (86)
Gość
7 lat temu
Jak to nie płaci alimentów ? To tam można ?
gość
7 lat temu
Tak wygląda wymiar sprawiedliwości w Polsce. Można prześladować człowieka procesami całe lata! I absolutnie nic z tego nie wynika, oprócz kosztów I stresów.
gość
7 lat temu
i nie ma nikogo kto by go postawił do pionu kto go w ogóle jeszcze słucha i tak długo przeciąga sprawę wstydu nie macie co z wami jest nie tak Pani Kasiu jest Pani bardzo spokojna i dzielna ja bym rozwaliła to wszystko w ......
Sara
7 lat temu
Co za f**t, ze nie placi na dzieci!!! Wstyd!!
Gość
7 lat temu
Biedna p.Kasia.Wyrazy współczucia...
lublinianka
7 lat temu
......bo w Polsce jest bezprawie.Człowiek z problemami musi radzić sobie sam.To jest tragiczne.
Gość
7 lat temu
Ale niejakiej Kayah to nie przeszkadza i chetnie spotyka sie z tym psychopatycznym lysolem.
gość
7 lat temu
moze napiszecie czemu nie spotyka się z dziecmi? czy jest pozbawiony praw? a nie ciagle te same artykuły i zdjęcia!
Gość
7 lat temu
Każde dziecko ma prawo do obojga rodziców. Ludzie są okropni niszcząc psychikę dzieci tskimi zachowaniami. Nie ma na to usprawiedliwienia.
Gość
7 lat temu
Boze biedna kobieta facet wez odpusc ona cie nie chce i dzieci tez
gość
7 lat temu
biedna, ma pecha do mężczyzn
gość
7 lat temu
jak w polsce jawnie moze dochodzic do takich syt.powinen pomoc jej prezydent przeciez corki cierpia ..a on ich wykonczy .
Gość
7 lat temu
To jest koszmar naszych sądów.Jak można tak długo ciągnąć taki koszmar?Pani Kasiu dużo siły dla Pani i córek, kiedyś to się w końcu skończy.
Gość
7 lat temu
Przecież ten Pan ma dwie twarze. Zakłamany buc.
...
Następna strona