Piątek 14.04.2017

Chodakowska pokazuje ZDJĘCIE KRZYŻA, fanki są OBURZONE: "Wrzucasz jakiś KATOLICKI BEŁKOT! Życzę ci, żebyś OTWORZYŁA OCZY!"

Ewa Chodakowska Wielkanoc wiara Ewy Chodakowskiej Chodakowska o wierze

Chodakowska pokazuje ZDJĘCIE KRZYŻA, fanki są OBURZONE: "Wrzucasz jakiś KATOLICKI BEŁKOT! Życzę ci, żebyś OTWORZYŁA OCZY!"

Z grona polskich trenerek fitness i celebrytek aspirujących do tego miana zdecydowanie wyróżniają się Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska. Fani bardzo chętnie dostrzegają rywalizację między nimi, chociaż Ewa zapewnia, że prywatnie z Anią bardzo się lubią i nie są zazdrosne o swoje sukcesy. Przypomnijmy: Chodakowska chwali Lewandowską: "To super babka! Fajne rzeczy robi. Kibicujemy sobie nawzajem"

Chodakowska przez cały czas stara się pokazywać swoim fankom, jak bardzo szanuje innych i liczy się z ich zdaniem. Ewa postanowiła podzielić się osobistą refleksją także na Wielkanoc, którą potraktowała jako dobrą okazję do przypomnienia o "prawdziwych wartościach".

Trenerka opublikowała na Facebooku zdjęcie Jezusa wiszącego na krzyżu, które podpisała cytatem Jana Pawła II:

W czasach kiedy umierają prawdziwe wartości... "Życzę wam wszystkim, drodzy bracia i siostry, byście przeżywali to Triduum sacrum, czwartek, piątek, Wielką Sobotę, wigilie paschalną a potem Wielkanoc, coraz głębiej. Przeżywali, ale także dawali świadectwo. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!" - Jan Paweł II - napisała.

Niestety, chyba nie takiej reakcji fanek mogła się spodziewać. Post Ewy został odebrany negatywnie, a internautki zaczęły zarzucać jej... hipokryzję. Ich zdaniem Chodakowska jednocześnie walczy o prawa kobiet i "wrzuca katolicki bełkot".

Ewa come onnnnnnnnnnnnn!!! Dlaczego z fajnej platformy fitnessowo-zdrowotno- lifestylowej robic kazalnice? Mówiłaś ze nie angażujesz się politycznie i religijnie? Wiara to prywatna sprawa. Szkoda! Bardzo cię szanuje i lubię i tak i tak. Ale uważam ze fitness i faith to radykalnie inne sprawy - piszą fanki Chodakowskiej. Co Ty Ewka nie wspierasz kobiet w walce o ich prawa ale wrzucasz jakis katolicki belkot? ja Ci zycze zebys otworzyla oczy. moglabys zrobic tyle dobrego dla kobiet w polsce...

Chodakowska cierpliwie odpowiada na każdy komentarz, broniąc zdjęcia i pisząc, że jej strona nie jest wyłącznie o fitnessie, ale ma pokazywać jej przeżycia i emocje.

Moja wiara jest częścią mnie.. to jaka jestem, to jaką mnie lubisz i szanujesz, jest w dużej mierze wynikiem wiary w jakiej zostałam wychowana i w jakiej trwam.. Robię wszystko żeby traktować innych tak jak sama chciałabym być traktowana.. Nie oszukuje, nie zazdroszczę, nie oczerniać... Szanuje ludzi!! Kocham ludzi.. życzę wszystkim jak najlepiej! - pisze Ewa.

(...) Jesteś tutaj dlatego, bo właśnie jestem taka.. uwierz mi, nie tylko dlatego ze robię przysiady i pije zielone koktajle... Jestem dobra dla ludzi i udowadniam ze będąc dobrą i uprzejmą dla innych, można osiągnąć w tym dziwacznym świecie sukces.. Zauważ, ze nie narzucam się ze swoją wiarą.. ale nie zamierzam się z nią chować, czy się jej wstydzic :) Jestem praktykującą katoliczką .. chodzę do kościoła! Modlę się codziennie przed snem.. A każdego roku w Wielki Piątek - który jest dla mnie wyjątkowym dniem refleksji - mówię o niej otwarcie.. Raz w roku.. Nie zabieraj mi tego.. Nikogo tym nie krzywdzę..

Zobaczcie, jak bardzo oburzyły się fanki Ewy. Mają rację?

 

Mąż ratuje Chodakowską przed upadkiem

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (710)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 710
Odpowiedz
1766 408
zgłoś
Gość 14.04.2017 13:16
No I dobrze,ze wierzy 🤷🏼‍♀️
Odpowiedz
2516 541
zgłoś
gość 14.04.2017 13:16
Biedaczki, dysonans poczuły? To jej wiara i ma prawo do jej wyrażania, gratuluję Ewa :)
Odpowiedz
2266 472
zgłoś
Gość 14.04.2017 13:17
No i dobrze, że się nie wstydzi wiary
Odpowiedz
2165 459
zgłoś
gość 14.04.2017 13:17
Pięknie napisała ma prawo do wiary, ja tez jestem wierząca i tak lepiej mi sie żyje
Odpowiedz
1199 230
zgłoś
gość 14.04.2017 13:18
Dzisiaj osoby które wierzą są wyśmiewane i obrażane. W modzie jest bycie "anty". Niech każdy wierzy w to co chce, ludzie..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 710