Sobota 15.04.2017

Doda na Wielkanoc czule opowiada o Haidarze: "Ten człowiek mnie KIEDYŚ ZABIJE! To kwestia mentalności wynikającej z pochodzenia"

Doda Dorota Rabczewska

Doda na Wielkanoc czule opowiada o Haidarze: "Ten człowiek mnie KIEDYŚ ZABIJE! To kwestia mentalności wynikającej z pochodzenia"

Doda, po rozstaniu z Emilem Haidarem, z którym kłóciła się publicznie o pierścionek zaręczynowy i zwrot innych prezentów, uwielbia podkreślać, że świetnie czuje się jako singielka i już nigdy nie zaufa żadnemu mężczyźnie.

Nie przeszkadza jej to jednak w rozwijaniu sfery seksualnej, o czym opowiadała ostatnio w rozmowie z Piotrem Najsztubem w programie Miłość. Na pytanie redaktora, jak sobie radzi z brakiem seksu, odpowiedziała, że "nie jest zamknięta za kratą" i "ma pewne metody, które niekoniecznie są związane z małżeństwem". Przy okazji zareklamowała się też, że jest bardzo namiętną "superkochanką".

Zobacz: Doda skromnie o sobie: "Jestem superkochanką. Chcę, by mężczyzna czuł się, jakby miał milion dziewczyn w łóżku"

Choć wywiad miał miejsce zaledwie dwa tygodnie temu, Rabczewska już zdążyła zmienić wersję i teraz dla odmiany twierdzi, że od roku "żyje jak zakonnica".

W najnowszym wywiadzie dla Wirtualnej Polski Dorota przekonuje, że w ogóle nie jest zainteresowana seksem.

Niestety jestem zakonnicą. Seks kojarzy mi się ze związkiem, a związek ze złamanym sercem. Dlatego nie tęsknię do tego. Nie czekam na miłość. Nie wierzę w nią - powiedziała Kamili Biedrzyckiej-Osicy.

Przy okazji po raz kolejny dostało się Haidarowi. Tym razem Doda popłynęła w swoich wizjach jeszcze dalej i stwierdziła, że jej były ukochany jest zdolny do... morderstwa z racji arabskich korzeni.

Uważam, że ten człowiek mnie kiedyś zabije. I mówię te słowa z pełną świadomością. To kwestia mentalności wynikającej z pochodzenia. Ja to przeżywam od półtora roku. Wolałabym żeby tę osobę ode mnie w jakikolwiek sposób odseparować, bo czuję się niebezpiecznie. (…) Nie chcę mieć dzieci. W tej chwili bałabym się także o ich życie - powiedziała.

Zobacz też: Doda o Haidarze: "To arabska krew, mści się za to, że go zostawiłam!"

 

Doda o Haidarze: "To arabska krew, mści się za to, że go zostawiłam!"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (430)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 430
Odpowiedz
840 264
zgłoś
Monia 15.04.2017 12:03
To zdjęcie z oczami jego najlepsze
Odpowiedz
150 88
zgłoś
Gość 15.04.2017 12:03
Rasizm
Odpowiedz
147 254
zgłoś
gość 15.04.2017 12:03
Doda wszystkiego dobrego, super jestes,bardzo ciebie lubie
Odpowiedz
7 49
zgłoś
anijaaaa 15.04.2017 12:04
first ;)
Odpowiedz
102 35
zgłoś
gość 15.04.2017 12:05
Dwa psychole.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 430