Trwa ładowanie...
Przejdź na

72-letni uczestnik "Rolnik szuka żony": "Obraziła się, że ja mogę ŻĄDAĆ SEKSU!"

174
Podziel się

Spore zainteresowanie wzbudzili też 27-letnia Gosia oraz 30-letni Adam. "Jestem szczupłą osobą, nie chciałbym partnerki wpędzać w kompleksy".

72-letni uczestnik "Rolnik szuka żony": "Obraziła się, że ja mogę ŻĄDAĆ SEKSU!"
bEqPFnEB

W niedzielę wielkanocną Telewizja Polska wyemitowała tzw. odcinek zerowy czwartej edycji _**Rolnik szuka żony**_. "Misyjne" show Jedynki wciąż cieszy się dużą popularnością, której nie przeszkadzają skandale z "czarną wdową" czy niespecjalnie udane związki stworzone za pośrednictwem programu. W trzecim sezonie żadna z par, która poznała się na planie, nie przetrwała nawet do końca jego trwania. Okazało się jednak, że odrzuceni przez Monikę i Szymona Dawid i Kasia zakochali się w sobie i niemal natychmiast zaręczyli.

Tymczasem kolejnych dziesięcioro rolników i rolniczek szukać chce szczęścia i miłości pod okiem telewizyjnych kamer. Po ukazaniu się pierwszego zwiastunu czwartej edycji duże emocje na fan pageu Rolnik szuka żony wzbudził 30-letni Adam, brodacz w czapce czule gładzący psa. Widzki pisały podekscytowane, że "wiedzą już, do kogo będą pisać listy". Wizytówkę Adama producenci zaprezentowali jako ostatnią, zapewniając tym samym wysoką oglądalność dziewięciu pozostałych.

bEqPFnED

Okazało się, że jest raczej nieśmiałym mężczyzną, zestresowanym spotkaniem z Martą Manowską i ekipą telewizyjną. Jak wyznał, nie chce zmieniać miejsca zamieszkania, a jego przyszła ukochana musi się z tym pogodzić. Musi być także niższa od niego i szczupła, bo… nie chce jej wpędzać w kompleksy.

Wygląd ma znaczenie, na pewno jestem niskiego wzrostu, czyli tu wzrost mógłby przeszkadzać, jestem szczupłą osobą, nie chciałbym partnerki wpędzać w kompleksy - tłumaczył. Takie marzenie największe to poznać tę drugą połówkę, ślub, dziecko. Kobieta jest potrzebna do szczęścia.

Szansę na telewizyjną karierę ma również 72-letni (!) pan Mikołaj, który już przypomina znanego z poprzedniego sezonu Zbyszka "hehehe", który komplementował wszystkie panie, nadmiernie ekscytował się ich urodą i na każdym kroku mówił o swoich "potrzebach", by na końcu nie związać się z żadną z nich. Rolnik Mikołaj, z wykształcenia chemik, a zamiłowania winiarz, jasno określił swoje priorytety: jego wybranka ma być młoda i uprawiać z nim seks.

Mówi się, że wino im starsze, tym szlachetniejsze, z kobietami nie jest tak samo? - spytała Manowska.

bEqPFnEJ

Hehehe, to chyba nie pasuje – odparł wyraźnie zadowolony z siebie.

Opowiedział też o nieudanym romansie: zaprosił kobietę do siebie, ale nie chciała spać z nim w jednym pokoju i dziwiła się, że "ma potrzeby"...

Obraziła się, że ja mogę żądać, mogę żądać seksu! - wspominał oburzony.

Małgosię, najmłodszą kandydatkę na uczestniczkę, którą chyba na pewno zobaczymy jesienią - jest młoda i ładna, więc produkcja show za wszelką cenę będzie chciała mieć ją w programie - najlepiej "zareklamował" jej własny ojciec: Wydaje mi się, że szło by z nią jakoś żyć, bo ona da się lubić...

bEqPFnEK

Po prezentacji wideo-wizytówek rolnicy i rolniczki czekają na listy od wielbicieli i wielbicielek. Ci z nich, którzy dostaną ich najwięcej - oraz będą najatrakcyjniejsi z punktu widzenia twórców programu - znajdą się w programie. Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu.

bEqPFnEL
bEqPFnEM
Zobacz także: Nowy rolnik z programu TVP: "Program daje szansę na różne konfiguracje ludzkie!"
Zobacz także: Zobacz też:
bEqPFnFe
KOMENTARZE
(174)
Gość
4 lata temu
Stary pryk to moze szukac wdowy , emerytki, rencistki... ma wypadach w ciechocinku
gość
4 lata temu
A jemu jeszcze staje? :/ stare dziady, pedofile i zboki. Niech lepiej paciorki odmawia
Gość
4 lata temu
Zadac to se może, zeby mu sie autobus na przystanku zatrzymal
bEqPFnFf
gość
4 lata temu
Stary człowiek i może xD
Gość
4 lata temu
Widzki??????ZE CO
Najnowsze komentarze (174)
Misiek
4 lata temu
Pan Mikołaj jest Super! Bardzo fajny przystojny elegancki zadbany mężczyzna! Trzymam kciuki za Pana Mikołaja.
Gość
4 lata temu
Szkoda ze tego lysego z brodà nie ma w programie wyglada na fajnego
Anal i Ty K
4 lata temu
Dziadek chce p*****ać co w tym dziwnego
gość
4 lata temu
stary dziadu 72-letni ogarnij się- szukasz młodej dziewczyny do seksu- jak nie wstyd ci by było kotłować klientkę która mogłaby być twoją córką albo wnuczką! Tobie już co innego powinno być w głowie, a skoro myślisz o bzykaniu to jedz, zapłać 100zł jakiejś wywłoce za kroka i się nie kompromituj!
gość
4 lata temu
Pan z broda wygląda jak ten rozmemłany Łukasz z ostatniej edycji
gość
4 lata temu
Do Mikołaja (72) "Zabrałeś Boże możliwości, zabierz i chęci". I po co mamić kobitki majątkiem? Agencji towarzyskich multum a jak jest kasa to i na gosposię do domu "styknie". Jedna wielka LIPA a ja tylko czekam , aż zobaczę te frajerki, które się do niego zgłoszą.
gość
4 lata temu
Trzymam kciuki za chłopaka od kwiatów.
gość
4 lata temu
Wydaje mi się, że szło by z nią jakoś żyć, bo ona da się lubić...to dobre było!!!!!!!!!!!!
bEqPFnEX
gość
4 lata temu
stary bogaty c*p obrzydactwo
gość
4 lata temu
i znowu jakiś star*****apalony jak ?Zbyszek co się ślinił....
gość
4 lata temu
ten program to wielka ZENADA
Gość
4 lata temu
Szukam kobiet na. stafe nowego. sacz
Gość
4 lata temu
Szukam kobiet na. stafe nowego. sacz
gość
4 lata temu
samotny rolnik wkuzony szuka sobie żony przez TVP bo dla mnie jest ćwokiem sam nie umie. he he
...
Następna strona
bEqPFnFz