Poniedziałek 17.04.2017

Zbigniew Hołdys o nagraniu radnego PiS: "To jest nie do słuchania, PIE*DOLONY GESTAPOWIEC!"

Rafał Piasecki Rafał P. Karolina Piasecka radny PiS radny PiS bił swoją żonę w imię Boże Zbigniew Hołdys Anna Dryjańska

Zbigniew Hołdys o nagraniu radnego PiS: "To jest nie do słuchania, PIE*DOLONY GESTAPOWIEC!"

Ujawnione nagrania przemocy domowej bogobojnego radnego PiS-u Rafała Piaseckiego są jednym z najgłośniejszych skandali politycznych ostatnich dni. Jego żona, którą "w imię Boże" "tresował", bił, torturował psychicznie i zdradzał, opowiedziała o swoim dramacie w Pytaniu na Śniadanie. Jej relacja jest tak dramatyczna, że aż nieprawdopodobna, dlatego Karolina Piasecka udostępniła w sieci szokujący materiał, który nie pozostawia wątpliwości, co się działo za zamkniętymi drzwiami jej domu.

Zobacz: Tak radny PiS-u "w imię Boże" tresował żonę: "ZAWSZE BĘDZIESZ MIAŁA OCHOTĘ. Ty chu*u je*any jesteś tępym i męczącym frajerem. Nienawidzę cię ty debilu skończony"

Co ciekawe, Rafał Piasecki, który poniżał i bił żonę, gdy jego córki były w domu, twierdził, że to książka Roberta Biedronia "demoralizuje jego dzieci". Piasecka napisała, że ujawniła sprawę, żeby pomóc innym osobom, których rodziny są ofiarami domowych katów.

Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia - napisała na YouTube. Na dzień dzisiejszy udostępniam tylko jedno nagranie z kilkunastu jakie posiadam.

Po publikacji nagrań internet huczy od komentarzy na temat Piaseckiego. Bardzo dosadnie skomentował go na Twitterze Zbigniew Hołdys:

To jest nie do słuchania, pierdolony gestapowiec.

Oburzona jest też Anna Dryjańska, publicystka związana z Kongresem Kobiet.

To on był pisowskim obrońcą tradycyjnej rodziny, krzyczał na Biedronia etc. - napisała i powiązała zachowanie radnego z działaniami jego partii przeciwko konwencji antyprzemocowej: "Obrona tradycyjnej rodziny" to stała narracja członków PiS. W ramach tej obrony walczą z Konwencją antyprzemocową - jak np. prezydent expis.

Wielu komentujących stwierdziło, że nie udało im się dotrwać do końca nagrania. Niektórzy radzą też wypowiadać swoje opinie na Portalu Samorządowym, gdzie można oceniać pracę radnych.

Serwis Codziennik Feministyczny w odpowiedzi na doniesienie przypomniał, że to, co robił swojej żonie Piasecki nie jest odosobnionym przypadkiem, gdyż każdego tygodnia z powodu przemocy domowej w Polsce giną... trzy kobiety!

Przemoc wobec kobiet oraz przemoc domowa to w Polsce zjawiska powszechne. Co trzecia kobieta w Polsce co najmniej raz doznała przemocy. Co 40 sekund w Polsce ma miejsce akt przemocy wobec kobiet. 800 tys. kobiet każdego roku pada ofiarą przemocy fizycznej. W ciągu tygodnia giną w Polsce trzy kobiety z powodu przemocy domowej - podaje Instytut Wymiaru Sprawiedliwości.

Sam Rafał Piasecki, który do tej pory miał gotową, podpartą religijnymi wartościami odpowiedź na każdy zarzut, przestał rozmawiać z mediami i nie udziela się na Facebooku. Sądząc z jego nagrań, na pewno czeka na przeprosiny.

Posłuchajcie szokujących nagrań, od trzeciej minuty. Uwaga, drastyczne!

PiS robi zamach na sądy? Sierakowski: to całkowite podporządkowanie

 

Zobacz też:

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (838)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 838
Odpowiedz
879 152
zgłoś
Gość 17.04.2017 13:37
Ja myślę że się bała że nie mu nic zrobią bo PIS
Odpowiedz
984 146
zgłoś
Gość 17.04.2017 13:39
Powinien zgnic w więzieniu. Poniżany i ciemiezony przez innych
Odpowiedz
232 19
zgłoś
DoomTerror 17.04.2017 13:39
takich jak piasecki trzeba eliminować ze społeczeństwa.
Odpowiedz
238 25
zgłoś
777777777777 17.04.2017 13:40
ooooo !!!!!! KURWA !!!! KATOLIK ????
Odpowiedz
182 12
zgłoś
Zgroza 17.04.2017 13:40
piasecki kiedy zdechniesz ?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 838