Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zbigniew Hołdys o nagraniu radnego PiS: "To jest nie do słuchania, PIE*DOLONY GESTAPOWIEC!"

665
Podziel się:

"Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia" - napisała jego żona i dodała, że ma jeszcze... kilkanaście nagrań!

Zbigniew Hołdys o nagraniu radnego PiS: "To jest nie do słuchania, PIE*DOLONY GESTAPOWIEC!"

Ujawnione nagrania przemocy domowej bogobojnego radnego PiS-u Rafała Piaseckiego są jednym z najgłośniejszych skandali politycznych ostatnich dni. Jego żona, którą "w imię Boże" "tresował", bił, torturował psychicznie i zdradzał, opowiedziała o swoim dramacie w Pytaniu na Śniadanie. Jej relacja jest tak dramatyczna, że aż nieprawdopodobna, dlatego Karolina Piasecka udostępniła w sieci szokujący materiał, który nie pozostawia wątpliwości, co się działo za zamkniętymi drzwiami jej domu.

Co ciekawe, Rafał Piasecki, który poniżał i bił żonę, gdy jego córki były w domu, twierdził, że to książka Roberta Biedronia "demoralizuje jego dzieci". Piasecka napisała, że ujawniła sprawę, żeby pomóc innym osobom, których rodziny są ofiarami domowych katów.

Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia - napisała na YouTube. Na dzień dzisiejszy udostępniam tylko jedno nagranie z kilkunastu jakie posiadam.

Po publikacji nagrań internet huczy od komentarzy na temat Piaseckiego. Bardzo dosadnie skomentował go na Twitterze Zbigniew Hołdys:

_To jest nie do słuchania, pierdolony gestapowiec._

Oburzona jest też Anna Dryjańska, publicystka związana z Kongresem Kobiet.

To on był pisowskim obrońcą tradycyjnej rodziny, krzyczał na Biedronia etc. - napisała i powiązała zachowanie radnego z działaniami jego partii przeciwko konwencji antyprzemocowej: "Obrona tradycyjnej rodziny" to stała narracja członków PiS. W ramach tej obrony walczą z Konwencją antyprzemocową - jak np. prezydent expis.

Wielu komentujących stwierdziło, że nie udało im się dotrwać do końca nagrania. Niektórzy radzą też wypowiadać swoje opinie na Portalu Samorządowym, gdzie można oceniać pracę radnych.

Serwis Codziennik Feministyczny w odpowiedzi na doniesienie przypomniał, że to, co robił swojej żonie Piasecki nie jest odosobnionym przypadkiem, gdyż każdego tygodnia z powodu przemocy domowej w Polsce giną... trzy kobiety!

Przemoc wobec kobiet oraz przemoc domowa to w Polsce zjawiska powszechne. Co trzecia kobieta w Polsce co najmniej raz doznała przemocy. Co 40 sekund w Polsce ma miejsce akt przemocy wobec kobiet. 800 tys. kobiet każdego roku pada ofiarą przemocy fizycznej. W ciągu tygodnia giną w Polsce trzy kobiety z powodu przemocy domowej - podaje Instytut Wymiaru Sprawiedliwości.

Sam Rafał Piasecki, który do tej pory miał gotową, podpartą religijnymi wartościami odpowiedź na każdy zarzut, przestał rozmawiać z mediami i nie udziela się na Facebooku. Sądząc z jego nagrań, na pewno czeka na przeprosiny.

Posłuchajcie szokujących nagrań, od trzeciej minuty. Uwaga, drastyczne!

Zobacz także: PiS robi zamach na sądy? Sierakowski: to całkowite podporządkowanie
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(665)
Gość
7 lat temu
Powinien zgnic w więzieniu. Poniżany i ciemiezony przez innych
Gość
7 lat temu
Ja myślę że się bała że nie mu nic zrobią bo PIS
Gość
7 lat temu
G**j. Nie dosc ze Twoja zona urodzila ci dzieci, pracuje dokladajac sie do budzetu domowego i robi za twoja sluzaca gotujac****iorac twoje brudne gacie to jeszcze ci malo! Zadna szanujaca sie kobieta cie juz nie zechce smierdziacy cebulaku.
Gość
7 lat temu
Na pierwszej ławce w kosciele,ale w domu kawal chooia-jakie to pisowskie....
Gość
7 lat temu
I oni osmielaja sie nami rzadzic wraz z kosciolem. Precz!!! Pis w*n!!!
Najnowsze komentarze (665)
gość
6 lat temu
Przykro mi to pisać, ale popieram go. Również jestem katoliczką. Ktoś kiedyś powiedział mi, żebym dołączyła do Ruchu Czystych Serc. Myślałam, że każdy sam decyduje, czy chce tam dołączyć. Do końca życia nie uwolnię się od gazety "Miłujcie się!".
gość
7 lat temu
PiS jak odkurzacz wciąga w swoje szeregi wszystkie śmiecie i patologie
gość
7 lat temu
typowy pis-iorek...patologia i tzw "pisowski lepszy sort"
prokurator
7 lat temu
namawiasz do przęstepstwa .zgloszone zostanie
gość
7 lat temu
wykastrować go i do p*****a
psycholog
7 lat temu
Facet wyzywa żonę od pedałów, od cweli... Wyraźnie ma problem ze swoją seksualnością. Zaryzykuję, że gość tłumi swój popęd skierowany do mężczyzn. Ultrakatolickie wychowanie nie pozwala mu zaakceptować, ze jest gejem.
Psychol
7 lat temu
Temu psychopacie nikt nie powinien podać ręki.
gość
7 lat temu
KATOLIK ??????? ale w kosciele siedzi w pierwszej ławce nic ci gniju nie pomoze a Bog cie rozliczy z tego
Grisza
7 lat temu
Wszyscy pisowcy to takie skrzyżowanie gestapowców z nkawudzistami z dużym dodatkiem inkwizytorów.
gość
7 lat temu
tego sie nie da sluchac Wielki Pan radny Pis-u i tacy do koscioła chodza Boze widzisz a nie grzmisz do p*****a z nim albo nie bo to by było upokarzajace dka innych wiezniów psychiatryk dla niego
gość
7 lat temu
co za kat pierdo........ny on jeszcze jesyt na wolnosci po czyms takim to jest chore zamkn,ac ,odizolowac od społeczeństwa drania .Słów brak co za s******n bezkarny
todem
7 lat temu
Z tego Piaseckiego, to taki cwaniaczek, damski bokser, sadysta pod sztandarem PiSu. A, Hołdys, to taki lewacki dyżurny celebryta. Wyciągany, jak królik z kapelusza, kiedy trzeba dowalić PiSow, lub polskim nacjonalistom (czytaj, obrońcom polskiej suwerenności i narodowości). Ekspert i znawca, od wszystkiego. Taki ,elokwentny multi-kulti. A, na marginesie, to czy można kogoś publicznie nazywać.. p*********m gestapowcem..? Nawet, tak odrażającego, jak ten Piasecki? Shalom aleichem.
gość
7 lat temu
psychopata jeden.gorszy od tych spod budki z piwem,po co mu rodzina,zona i dzieci.słownictwo takie ze uszy puchną od tych jego przerywników.i to ma być człowiek reprezentujący wyborców,ludzie do czego to doszło
ana
7 lat temu
przyjrzec sie jego rodzinie ,jak go wychowali ,nie wstyd im teraz? dlaczego szanowni rodzice milcza ,dlaczego nie bronili synowej i wnuczek ? moj syn osobiscie dostalby w...l ode mnie ,nie ma zmiluj dla takich baranow
...
Następna strona