Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kardashianki pokazały w święta moment załamania Westa! "Płakał przez telefon i nie powiedział, o co chodzi!"

58
Podziel się:

"Już się martwię, że to zaraz stanie się publiczną sprawą. Myślę, że on mnie naprawdę potrzebuje i powinnam wrócić do domu" - zamartwiała się Kim. Dzisiaj zarabia fortunę dzięki upublicznieniu nagrania.

Kardashianki pokazały w święta moment załamania Westa! "Płakał przez telefon i nie powiedział, o co chodzi!"
bETpcdcR

Choć wydawało się, że to napad rabunkowy na Kim Kardashian w trakcie paryskiego Tygodnia Mody postawi pod znakiem zapytania jej dalsze występy w reality show, ostateczny cios przyszedł niedługo potem. W listopadzie Kanye West przeszedł załamanie nerwowe i "tymczasową psychozę", po której trafił do szpitala psychiatrycznego. Już wcześniej fani niepokoili się jego dziwnymi wpisami, w których megalomania muzyka mieszała się z paranoją związaną z Beyonce i Jayem-Z. Powody jego fatalnego stanu nadal są niejasne, prawdopodobnie są wypadkową ogromnych ambicji oraz pasma niepowodzeń, które doprowadzają działalność rapera na skraj bankructwa.

bETpcdcT

Po wyjściu ze szpitala Kanye wcale nie był w dużo lepszym stanie i nadal niepokojąco się zachowuje. Kim postanowiła okazać mu solidarność i żeby się nim zająć, ogłosiła zawieszenie nagrywania rodzinnego reality show. Zapowiedziała też, że zniknie z mediów, żeby nie dawać im pożywki do plotek - oraz nie paść ofiarą oskarżeń, że chce zarobić na chorobie męża (zobacz: Kim Kardashian i Kanye West WYCOFUJĄ SIĘ Z SHOW BIZNESU! "Nie chcą być pożywką dla mediów"). A przynajmniej tak było do momentu, gdy nadszedł czas nadrabiania gigantycznych zaległości w oglądalności programu oraz w przychodach z reklam i tantiem.

Kardashianki uznały, że świąteczna niedziela to najlepszy dzień, żeby znów zainteresować planów swoimi historiami. Z tej okazji Kris Jenner podjęła decyzję, że najwyższy czas pokazać światu moment, gdy Kim dowiedziała się o załamaniu nerwowym męża. Do sytuacji doszło oczywiście podczas nagrywania reality show w Nowym Jorku. Do celebrytki zadzwonił znajomy informując, że z Kanyem jest naprawdę źle.

Ale co on... Ale czy to poważne? O mój Boże, a ja właśnie przyjechałam do Nowego Jorku - powiedziała przez telefon i poinformowała matkę i siostry o sytuacji: Płakał mi przez telefon i nie powiedział, o co chodzi. A ja go prosiłam, "Powiedz, co się stało". Po prostu nie wiem, co robić.

Kim musiała podjąć decyzję, czy powinna zostać w nowym Jorku, gdzie pojechała, żeby odebrać honorowe odznaczenie przyznane jej ojcu, Robertowi Kardashianowi Seniorowi. O swoich rozterkach żaliła się matce.

bETpcdcZ

Już się martwię, że to zaraz stanie się publiczną sprawą. Myślę, że on mnie naprawdę potrzebuje i powinnam wrócić do domu. Sądzę, że to będzie właściwe.

Kiedy Kourtney i Khloe martwiły się o siostrę, problemem najmłodszych Kardashianek było to, czy ich wspólna linia ubrań będzie recenzowana w Vogue. Kim poinformowała starsze rodzeństwo o sytuacji, jaką zastała po powrocie do Los Angeles.

Nie jestem w nastroju, żeby teraz się w to zagłębiać. Jestem emocjonalnie wyczerpana, ale będzie w porządku.

Gdy doniesiono o załamaniu Kanyego, wiadomo było, że problemy są wzmocnione tym, że przez bardzo długi czas w ogóle nie spał. Kim powiedziała, że w końcu zaczął odpoczywać co "na pewno dobrze mu zrobi".

bETpcdda

Na koniec odcinka pokazano scenę, jak Kim otwiera chińskie ciastko z wróżbą i czyta: Twoje kłopoty wkrótce się skończą i os się do ciebie uśmiechnie. Kim wykrzyknęła: Dziękuję ci, Boże!

Myślicie, że Bóg albo los uśmiechną się do wyników oglądalności programu Kardashianów?

bETpcddb
bETpcddc
Zobacz także: Lara Gessler promuje swoją książkę w Dzień Dobry TVN
Zobacz także: Zobacz też:
bETpcddu
KOMENTARZE
(58)
gość
5 lata temu
Ważne żeby kasa się zgadzała i rozgłos był. Wstrętni ludzie
Gość
5 lata temu
Tragedią jest żyć przez cały czas wyreżyserowanym życiem.
Gość
5 lata temu
Zaraz znowu do roboty 😒
bETpcddv
gość
5 lata temu
W/g mnie to oni wszyscy czasami maja "załamania"
Gość
5 lata temu
Kocyk herbatka i serial Najlepsze polaczenie
Najnowsze komentarze (58)
Gość
5 lata temu
Chociaż raz pokazała coś od serca a nie ciągle ten swinski tyłek krowie cycki.... pasztet robi postępy...
Gość
5 lata temu
Chociaż raz pokazała coś od serca a nie ciągle ten swinski tyłek krowie cycki.... pasztet robi postępy...
Gość
5 lata temu
Zarabia kasę na tym że lata goła.... Wielka mi filozofia nie ma muchy to nadrabia gołym dupskiem co śmierdzi.....przy okazji małe przekręty....
gość
5 lata temu
wg g Hej ostatnio kupiłam nowego lapka za 60 złotych na: kiermasz.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić. Polecam serdecznie ckliwo kuleje czarna czyims hultaj kirsze migaja diecie flache dwornagolach
gość
5 lata temu
jo b Hej ostatnio kupiłam nowego lapka za 60 złotych na: kiermasz.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić. Polecam serdecznie dopiec flocie muzyku nawale klosze kryciu konika ciulac detalu duszomglupca
gość
5 lata temu
lm z Hej ostatnio kupiłam nowego lapka za 60 złotych na: kiermasz.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić. Polecam serdecznie kilofa chmary ideami dobrzy klusze lufcik gornik namowi nalana holdowkotlet
gość
5 lata temu
pm l Hej ostatnio kupiłam nowego lapka za 60 złotych na: kiermasz.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić. Polecam serdecznie chodny kopiec liczni jelopa krzyzu hokeja czyjej ciemie ciekle kurczunajmie
Gość
5 lata temu
Naprawde ona jest sliczna ❤️
bETpcddn
Gość
5 lata temu
10 lat temu mówili tak samo. Niestety banda idiotów dalej to ogląda, bo nikt mądrzejszy od ameby nie traciłby na to czasu
gość
5 lata temu
Szkoda mi ich widać że Kim bardzo kocha Kanye a oni dbają i kochają swoje dzieci
gość
5 lata temu
Szkoda słów !!!!!!!!!!!
gość
5 lata temu
...zainteresować planów czy fanów, pudlu?!
Gość
5 lata temu
Tak się kończy sprzedawanie zycia telewizji. Załamanie ile można zona teściowa co druga to bardziej ambitna
nunulek
5 lata temu
Na targu w Kalkucie , przewrócił się worek z ryżem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETpcdeg
bETpcdeh
bETpcdei
bETpcdej
bETpcdek
bETpcddP