Poniedziałek 17.04.2017

Radny PiS terroryzuje żonę: "Ciszej mów, TY PEDALE. Nie płacz ku*wa, BO CIĘ ZAJE*IĘ! Cały tydzień nic nie robisz leniu śmierdzący!"

Rafał Piasecki Karolina Piasecka radny PiS bije żonę

Radny PiS terroryzuje żonę: "Ciszej mów, TY PEDALE. Nie płacz ku*wa, BO CIĘ ZAJE*IĘ! Cały tydzień nic nie robisz leniu śmierdzący!"Skandal z udziałem bydgoskiego radnego Prawa i Sprawiedliwości, Rafała Piaseckiego, ma szansę przyćmić nawet niekończącą się operetkę z Bartłomiejem Misiewiczem i Antonim Macierewiczem w rolach głównych. Jest to raczej dość niechlubne "osiągnięcie" - chodzi bowiem o faceta, który tłukł i wyzywał swoją żonę na oczach dwójki dzieci, odgrażał się, że ją zabije i twierdził, że, oczywiście, sama jest temu winna. Wszystko to robił "w imię Boże", gdyż wychował się w "katolickiej, tradycyjnej rodzinie"... Teraz żąda rozwodu z orzeczeniem o winie swojej katowanej żony.

Wczoraj Karolina Piasecka upubliczniła jedno z, jak zapewnia, kilkunastu nagrań dokumentujących jej gehennę.

Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia - pisze. Na dzień dzisiejszy udostępniam tylko jedno nagranie z kilkunastu jakie posiadam. Robię to w imieniu ofiar przemocy, którym trudno dowieść prawdy. I aby ludzie poznali prawdziwe oblicze Rafała P., mojego oprawcy.

Zobacz: Tak radny PiS-u "w imię Boże" tresował żonę: "ZAWSZE BĘDZIESZ MIAŁA OCHOTĘ. Ty chu*u je*any jesteś tępym i męczącym frajerem. Nienawidzę cię ty debilu skończony"

Zachowanie Piaseckiego jest absolutnie obrzydliwe, skóra cierpnie od samego czytania transkrypcji nagrań. Jeżeli macie słabe nerwy, to naprawdę nie polecamy słuchania ich. PiS-bokser wielokrotnie grozi żonie śmiercią, wyzywa ją od "pedałów", "syfiar" i, oczywiście, "kurew". Wygrażał jej także w obecności ich dwóch małych córek, ciągle oskarżał o zaniedbywanie obowiązków domowych i bycie "niewdzięczną".

Ciszej mów, nie mam zamiaru wszystkich budzić, ty pedale - syczał Piasecki, a kiedy jego sterroryzowana żona zaczęła płakać, kazał jej "kurwa nie piszczeć". Nie płacz ku*wa, bo cię zaje*ię! Zabiję cię! Kilka minut później znalazł sobie kolejny pretekst do wyzwisk i ciosów: Cały tydzień nic nie robisz leniu śmierdzący. I gdzie masz codziennie ułożone rzeczy? Gdzie jest codzienny ciepły posiłek? Jak masz rozmawiać z mężem przez telefon? Jakieś szmaty, ciuchy niezłożone. Co to za syf. Bałaganiary - karci kobietę i córki.

W kolejnym nagraniu Piasecki rzuca się na żonę z łapami po tym, jak po powrocie do pracy nie zdążyła zrobić obiadu.

Nie dotykaj - błaga. To się ku*wa nie stawiaj! - wrzeszczy i zaczyna ją przepytywać: O której ku*wa wróciłaś z pracy?
O 17.00.
A o której masz wracać?
O 16.00.
O 16.00 ku*wa masz tu być najpóźniej, a o której ma być obiad?
O 17.00.
I ku*wa codziennie ma być czysto, nie tylko na stołach!

W kolejnym nagraniu słychać, jak Karolina Piasecka błaga swojego męża, żeby pomógł jej napompować opony w aucie, z których wcześniej sam, celowo spuścił powietrze: Proszę cię, Rafałku. Proszę cię kochanie, muszę odwieźć dziewczynki do szkoły i przedszkola.

Gówno! - odpowiada wyraźnie zadowolony z siebie polityk. Zrób to sama, weź kompresor i ładuj albo zawołaj pomoc techniczną. Możesz mnie tak prosić do jutra, mam to w dupie.

Naprawdę mamy nadzieję, że ten obrzydliwy człowiek nigdy nie będzie miał już szansy skrzywdzić żadnej kobiety.

Matka zmarłej 2-latki ukrywała przemoc w rodzinie. "Tłumaczyła siniaki skazą krwotoczną"

 

Zobacz też:

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1559)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1559
Odpowiedz
174 86
zgłoś
gość 17.04.2017 21:26
a wygląda normalnie, patologia. a pudel się tym ekscytuje
Odpowiedz
249 24
zgłoś
Gość 17.04.2017 21:26
Smutne
Odpowiedz
322 21
zgłoś
Gość 17.04.2017 21:27
Polityk zasrany
Odpowiedz
1212 148
zgłoś
Gość 17.04.2017 21:27
Kat. Bez gadania do więzienia z oddziałem oko za oko.
Odpowiedz
479 86
zgłoś
gość 17.04.2017 21:28
Prawdziwy katolik :D
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1559