Wtorek 18.04.2017

22-letnia blogerka NIE GOLI SIĘ OD ROKU! "Chcę pokazać naturalne piękno kobiet"

Morgan Mikenas blogerka nie goli się od roku

W czasach, gdy kult pięknego, zadbanego i gładkiego ciała zalewa niemal wszystkie portale społecznościowe, 22-letnia Amerykanka postanowiła pokazać zdecydowanie inny "ideał piękna". Morgan Mikenas od lat pasjonuje się fitnessem i zdrowym stylem życia, dba o swoją figurę, jednak nie zamierza się… golić. Jak przekonuje, już od dzieciństwa miała problem z nadmiernym owłosieniem, co wyśmiewali jej rówieśnicy. Postanowiła, że nigdy więcej nie da im powodów do żartów z jej schorzenia i obsesyjnie depilowała każdy włosek na swoim ciele, także na twarzy.

Rok temu postanowiła jednak, że nie chce poddawać się presji otoczenia i zaakceptuje "siebie taką, jaką jest". Swoje "naturalne piękno" pokazuje na Instagramie, chętnie chwaląc się nieogolonymi nogami i pachami. Namawia też swoje fanki, aby pokochały siebie takie, jak je "pan Bóg stworzył".

To miłe pokazywać naturalne piękno, którym jesteś - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje z nieogoloną pachą. Piękno, które jest wewnątrz i na zewnątrz. A czym w zasadzie jest piękno? Dla mnie być piękną to coś, zanim ktoś inny powie ci, jak piękno powinno wyglądać. Jesteś piękna, będąc sobą. A ja chcę zainspirować inne kobiety, aby były naturalne i piękne bez obsesyjnego dbania o siebie.

Jej zdjęcia budzą jednak mieszane odczucia, internauci chwalą ją za akceptację siebie, a niektórzy zarzucają jej zwykłe zaniedbanie. Co o tym myślicie?

« Poprzednie 1/14

Morgan Mikenas

2Morgan Mikenas