Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wdowiec po Agacie Mróz: "Córka pisała mi kartki: "Tato, OŻEŃ SIĘ Z KIMŚ""

118
Podziel się

"To było takie piękne, takie urocze" - wspomina. Jego nowa partnerka zapewnia, że Liliana świetnie dogaduje się z jej dwiema dorosłymi córkami.

Wdowiec po Agacie Mróz: "Córka pisała mi kartki: "Tato, OŻEŃ SIĘ Z KIMŚ""
bEgNSdKd

4 czerwca minie dziewięć lat od śmierci polskiej siatkarki Agaty Mróz, dwukrotnej złotej medalistki Europy. Sportsmenka chorowała na mielodysplazję szpiku. Jedynym ratunkiem był przeszczep. Niestety, lekarzom zabrakło czasu. Mróz poddała się zabiegowi zaledwie dwa miesiące po urodzeniu dziecka. Organizm, nadal osłabiony ciążą i porodem, zareagował sepsą. Chociaż u 75 procent pacjentów przeszczepy szpiku kostnego kończą się sukcesem, Agata Mróz nie przeżyła krytycznego okresu po zabiegu.

Osierociła dwumiesięczną córkę Lilianę, która przyszła na świat jako wcześniak. Na szczęście zdrowie od początku jej dopisywało. Obecnie, jak informuje znajoma rodziny, dziewczynka przygotowuje się do Pierwszej Komunii.

Jest podekscytowana zbliżającą się uroczystością - ujawni informatorka tygodnika Rewia.

bEgNSdKf

Jej tata także przeżywa ostatnio szczęśliwe chwile. Po dziewięciu latach, jakie minęły od śmierci żony, znowu się zakochał. Jego wybranką jest Agnieszka Frąckowiak, stylistka z Wrocławia. Poznali się przez Internet w zeszłym roku.

Olszewski jeszcze trzy lata temu żalił się w Gali, że ludzie oczekują od niego, że nigdy nie ułoży sobie życia, lecz zawsze będzie strażnikiem pamięci zmarłej przedwcześnie żony.

Czy ja teraz mam żyć do końca życia jako były mąż błogosławionej? - pytał retorycznie. Trzeba się odciąć i iść do przodu. Lilka też potrzebuje kogoś, kto by wprowadził ją w żywioł kobiecości. Ostatnio powiedziała: "Tato, idź na disco, znajdź sobie dziewczynę".

W rozmowie z Rewią Olszewski zapewnia, że od tamtej pory córka regularnie powtarzała swoje prośby. Z jego wypowiedzi wynika, że znalezienie partnerki było w zasadzie poświęceniem, na jakie zdobył się dla córki.

bEgNSdKl

Sama mnie namawiała. Pisała mi kartki: "Tato, proszę ożeń się z kimś" - wyznaje w tabloidzie wdowiec. To było takie piękne, takie urocze.

Nowa partnerka Olszewskiego zapewnia zaś, że Liliana świetnie dogaduje się z jej dwiema dorosłymi córkami.

Zdarza jej się mówić do mnie "mamo". Najczęściej, gdy są też moje dzieci - ujawnia Frąckowiak. Wtedy jestem mamą jednakowo dla wszystkich.

bEgNSdKm
bEgNSdKn
Zobacz także: #dziejesienazywo: Czy białaczka jest chorobą dziedziczną?
Zobacz także: Zobacz też:
bEgNSdKG
KOMENTARZE
(118)
gość
4 lata temu
no i dobrze! ile można żyć w żałobie. Życzę im szczęścia! Mała mądra i śliczna
Gość
4 lata temu
Panie Jacku. Niech Pan pomyśli o własnym szczęściu. Najwyższy czas.
gość
4 lata temu
fajny facet, który zasługuje na szczęście i dużo miłości, córeczka tez fantastyczna dziewczynka, oby im się ułożyło, trzymam kciuki....
bEgNSdKH
Gość
4 lata temu
Ma racje. Zycie plynie dalej, i tak wiele jiz wycierpial z malutka
Gość
4 lata temu
I tak długo był sam ,na pewno bardzo kochal Agatę
Najnowsze komentarze (118)
Gość
4 lata temu
Wszystkiego dobrego...najlepszego najlepiej☺
maria
4 lata temu
śliczna bardzo mądra dziewczynka, on też bardzo z szacunkiem podchodzi do życia życzę panu szczęscia i zdrowia
Gość
4 lata temu
Dokładnie o tym samym pomyślałam. Żyj jak chcesz, ale nie musisz się zwierzać całemu krajowi. To była małżonka była gwiazdą, nie Pan.[/cytat]Dokladnie. Gdyby Agata poczekala z ciaza moze by zyla....[/cytat]Dokładnie szkoda jej bardzo:(
Gość
4 lata temu
Agacie ta kobieta nie dorasta nawet do pięt. Agata była mądra i inteligentną. Nie miała parcia na szkło. A wypowiedź Pani Agnieszki w pytaniu na śniadanie wolała o pomstę do nieba. Niedojrzalość i umysł nastolatki. I widać, ze jej zależy na sławie. Mam nadzieję, ze szczerze kocha Pana Jacka i nie jest z nim tylko dla sławy i zablysniecia w tv.
gość
4 lata temu
Szczęścia miłości zasługuje pan i córeczka!!!
Gość
4 lata temu
Super że pozbierał się po takiej stracie i potrafi iść do przodu i ułożyć sobie życie z kolejna kobieta. Naprawdę nie każdy by miał wystarczająco siły i chęci. Dziewczynka potrzebuje wsparcia kobiety. Cieszę Się, że wszystko idzie w dobrym, naturalnym kierunku. A o zmarłej żonie, gwarantuje wam nigdy nie zapomni, zawsze będzie a jego pamięci
Gość
4 lata temu
Wszystko dobrze niech układa dobie życie ! Nie rozumiem tylko stwierdzenia " mąż błogosławionej " , zupełnie niepotrzebne i pobrzmiewa ironią!!!
Gość
4 lata temu
Lecz się antychryscie p*******y
bEgNSdKz
Gość
4 lata temu
Dokładnie o tym samym pomyślałam. Żyj jak chcesz, ale nie musisz się zwierzać całemu krajowi. To była małżonka była gwiazdą, nie Pan.[/cytat]Bardzo kochal zone. Mysle, ze chce sie wytlumaczyc z nowego zwiazku przed ludzmi i po troszke przed samym soba - nadal teskni za Agata.
Gość
4 lata temu
Jacku cieszę się, że po tylu latach znalazłeś, cieszę się ale ja też :)Marta
Gość
4 lata temu
Ale ładna ta dziewczynka! Do tego dobrze wychowana przez tatę, nie jest samolubna! Taki facet to skarb . Dużo szczęścia życzę!
Gość
4 lata temu
Jakiej błogosławionej???? Bo poświęciła życie, jednocześnie wiedząc, że może umrzeć i osierocic córkę? Żadne to dla mnie bohatetstwo. Ale woda na młyn dla katolskiego etosu martyrologii...byle to kobieta była :/
Gość
4 lata temu
Zmieniłam zdanie o bieniuku. 6 mcy i juz przygrychal panienkę. D**ek jakich mało!!!!
Gość
4 lata temu
Dlatego nie warto się poświęcać. Ona umarła za dziecko, a ono teraz nazywa " matka " jakas przypadkowa babe.
...
Następna strona
bEgNSdLb