Piątek 21.04.2017

Kim Kardashian w sukience z twarzą MATKI BOSKIEJ na piersiach… (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian Khloe Kardashian Kourtney Kardashian

Choć przedstawiciele świata high fashion nie zawsze chętnie się do tego przyznają, Kim Kardashian i jej siostry są najlepszymi promotorkami nowych trendów w świecie mody. Ich reality show i profile społecznościowe śledzą miliony ludzi na całym świecie, a to, co mają na sobie celebrytki często pokazujące się publicznie staje się obiektem pożądania ich fanów.

Kardashianki doskonale wiedzą, jak wypromować określony produkt. Nie przejmują się nawet tym, że niejednokrotnie zdarza im się zaprzeczać samym sobie - ostatnio Khloe została ostro skrytykowana za noszenie futer, mimo iż kilka lat wcześniej była twarzą kampanii PETA.

Najwidoczniej dla sióstr Kardashian nie ma kwestii tabu również w temacie religii. Wracająca do aktywnego życia w show biznesie Kim postanowiła ostatnio założyć prześwitującą, opinającą ciało sukienkę z twarzą Matki Boskiej na piersiach. Celebrytka nie przejęła się chyba krytyką fanów po tym, jak pochwaliła się ostatnio nową emotikonką w swojej kolekcji, również wykorzystującą religijny motyw.

Zobaczcie, jak wyglądała. Co na to fani?

« Poprzednie 1/14

Kim i siostry na lunchu

2Kim i siostry na lunchu