Piątek 21.04.2017

Wojciech Cejrowski o Donaldzie Tusku: "Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę! Przymknąć jak zwykłego kryminalistę"

Wojciech Cejrowski Donald Tusk

Wojciech Cejrowski o Donaldzie Tusku: "Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę! Przymknąć jak zwykłego kryminalistę"

W środę Donald Tusk przyjechał do Warszawy na przesłuchanie w stołecznej prokuraturze. Były premier Polski zeznawał jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. W programie Minęła dwudziesta sprawę Tuska, który ma wykazać czy wiedział o współpracy, którą po katastrofie smoleńskiej podjęło SKW z rosyjskimi służbami, skomentował Wojciech Cejrowski.

Podróżnik znany z "adopcji nienarodzonych dzieci" oraz obrony krzyża nazwał współpracę SKW z FSB "zdradą państwa polskiego":

To KGB, bo to tylko przestawianie liter. Zasadniczo tam jest Putin i strzały w tył głowy, bo przecież "nie lubimy patrzeć w oczy naszym ofiarom". To jest takie azjatycko-rosyjskie. Jakakolwiek współpraca z tamtymi służbami jest naganna z punktu widzenia polskiej własności, polskiego samolotu.

Donald Tusk jest zwyczajnym obywatelem i niech się nie zasłania immunitetem, bo to jest immunitet europejski. Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, najpierw wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył - powiedział Cejrowski. On teraz może mataczyć, czyli zaciemniać obraz, komunikować się ze swoimi poplecznikami, z tym całym gangiem, który rozrabiał albo zaniechał działań. W związku z tym należy go przymknąć jak zwykłego kryminalistę. Zrobić śledztwo, kiedy on jest w areszcie, a potem do normalnego sądu, zwykły wyrok więzienia i niech siedzi z gwałcicielami i prostytutkami.

W jednej trumnie były dwie głowy, trzy ręce i cztery miednice ludzkie. Czyli porąbano te zwłoki, a potem wrzucono rąbankę do trumien - dodał. Powtórzę: polskich obywateli w Rosji porąbano na kawałki, a Tusk nawet nie sprawdził, co dostał w trumnach. To jest kardynalna, kryminalna sprawa, za którą należy odpowiadać.

Zobacz: Zamyślony Donald Tusk w oknie prokuratury. Kibicował mu... Mateusz Kijowski (ZDJĘCIA)

Baranowska o przesłuchaniu Tuska: chcę wierzyć, że prokuratura działa bez porozumienia z PiS


Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (976)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 976
Odpowiedz
449 234
zgłoś
gość 21.04.2017 11:03
już nie oglądam tych jego filmów i jego samego a poglądy pisowskie
Odpowiedz
685 320
zgłoś
gość 21.04.2017 11:03
Ale to przeciez nie po chrzescijansku, nie czyn drugiemu co tobie niemile
Odpowiedz
363 455
zgłoś
gość 21.04.2017 11:03
Cejrowski jaki jest to jest, ale o ryzym tusku prawde powiedzial.
Odpowiedz
327 434
zgłoś
Gość 21.04.2017 11:04
Cejrowski czasem Cię uwielbiam!
Odpowiedz
318 380
zgłoś
gość 21.04.2017 11:05
Mimo iz uwazam go za kompletnego wariata uwazam ze tu ma racje. Tusk to bardzo niedobryc czlowiek ktory narobil sporo zlego.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 976