Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tom Cruise chce odzyskać 11-letnią córkę i ożenić się PO RAZ CZWARTY!

65
Podziel się:

Nie widział jej podobno od prawie czterech lat. Impulsem do zmiany była śmierć matki aktora. Ale czy dla rodziny opuści szeregów niebezpiecznej sekty?

Tom Cruise chce odzyskać 11-letnią córkę i ożenić się PO RAZ CZWARTY!
bESrctqZ

Gdyby ktoś chciał szybko wytłumaczyć, na czym polegają niebezpieczeństwa ze strony sekt, wystarczy, że streści ostatnich kilka lat z życia Toma Cruise'a. W latach 90., za namową swojej pierwszej żony, Mimi Rogers, wstąpił do niebezpiecznej sekty scjentologów. Od tej pory zaczął być kojarzony głównie z wywiadami, w których wychodził na szaleńca, chichotał do siebie, skakał po kanapach, a w końcu przyznał, że boi się kosmitów.

Dużo mówiono też o jego psychopatycznej relacji z Katie Holmes i córką Suri. Była tak gnębiona i zastraszana przez męża i jego sektę, aż w końcu uciekła, zabierając ze sobą ich córkę. Teraz, zgodnie z doktryną "kościoła", dziewczynka uważana jest za "osobowość supersyjną", a Cruise nie może się z nią widywać. Podobno do zasad sekty podchodzi bardzo poważnie i nie widział Suri od prawie czterech lat.

bESrctrb

Ostatnio jednak Cruise postanowił jednak skupić się na więziach rodzinnych. Impulsem miała być śmierć matki aktora, Mary Lee South, która zmarła w lutym w wieku 80 lat. Gwiazdor nagle stwierdził, że nadszedł czas odnowić relacje z córką, a także ustatkować się i ożenić się... po raz czwarty.

Okazało się, że związek Toma z 28-letnią Vanessą Kirby to naprawdę poważna sprawa (zobacz: Tom Cruise ma nową dziewczynę! Jest "bardzo normalna i śliczna"...). Jak dowiedział się magazyn InTouch, para już planuje ślub "na początku przyszłego roku". Fani aktora bardzo się cieszą, gdyż aktorka, która pojawi się w szóstej części Mission: Impossible, ma opinię bardzo normalnej osoby. Być może przy niej Tom też zaczął normalnieć i nie zachowuje się już tak psychopatycznie.

Tom powiedział producentom "Mission: Impossible", że chce, aby to Vanessa dostała najważniejszą rolę w szóstej części filmu - InTouch cytuje informatora. Między nimi od razu była chemia i oczywiście od razu dostała rolę. Oczarowała go nieskończonym urokiem i energią. Tom uważa, że jest idealną kandydatką na jego kolejną żonę.

Najwyraźniej wpływ Vanessy na Cruise'a jest naprawdę dobry, gdyż stał się znośny nawet dla Katie. Choć pięć lat temu podjęła jedną z najmądrzejszych decyzji w życiu i rozwiodła się z Tomem, gdy zmarła jego matka skontaktowała się z nim, żeby go wesprzeć.

bESrctrh

Katie Holmes nawiązała kontakt z Cruisem, gdy zmarła jego matka - twierdzi źródło Hollywood Life. Tom był zdruzgotany śmiercią mamy. Byli ze sobą bardzo blisko i strasznie za nią tęskni. Stara się być silny i okresie żałoby polegał na bliskich przyjaciołach i członkach rodziny.

Ciepły gest ze strony Katie sprawił, że Cruise się trochę rozochocił, gdyż niebawem aktorka może pożałować swojej słabości do niego. Aktor zaczął rozważać odbudowę relacji z córką, co może oznaczać większy wpływ na nią lub nawet przejęcie opieki. Wymyślił, że chciałby ją teraz "widywać na co dzień".

Tom chce odnowić relację z córkę i zacząć się z nią widywać na co dzień - twierdzi źródło InTouch. Jest gotów odbudować więź w wielkim stylu. Wie, że córka nie rzuci mu się po po prostu w ramiona. Dlatego będzie się starać małymi krokami, żeby pokazać, że wrócił do jej życia na dobre.

Czy to już powód, żeby matka i córka wpadły w panikę? Na razie skończyło się na deklaracjach - i to ze strony znajomego aktora, który na pewno będzie chciał ocieplić wizerunek przed premierą kolejnego filmu. Kilka dni temu Suri skończyła 11 lat i ojca nie było z nią w tym dniu.

bESrctri
bESrctrj
bESrctrk
Zobacz także: Została oślepiona, zgwałcona i uwięziona w piwnicy. Wcisnął jej w gałki oczne swoje kciuki
Zobacz także: Zobacz też:
bESrctrC
KOMENTARZE
(65)
gość
5 lata temu
nd f Fajna s****************i, gdzie ostatnio kupiłam laptopa za 58 zł: rynek.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić ☺ etiuda gdybys chutor gotuje.ga ciagla ladowy nadzor fortem kuznie klamcoczekow
gość
5 lata temu
Bardzo dobry aktor ale ma wyprany mózg przez sektę więc mała powinna byc z Katie
Gość
5 lata temu
UWAGA ! Proszę o komentarze czy poparliby Państwo inicjatywę . Sprawa Dariusza Krupy skończyła się skandalicznie niskim wyrokiem . Zróbmy zbiórkę pieniędzy na adwokata dla rodziny pokrzywdzonej aby miał możliwość wytoczenia procesu cywilnego . Serwis pomagam.pl byłby odpowiedni do tego ? Proszę o odpowiedzi czy są tutaj osoby które wesprą
bESrctrD
Gość
5 lata temu
Co się z nim porobiło, kiedyś tak mi się podobal, miał w sobie to coś, a teraz szkoda gadać
Gość
5 lata temu
Celebryci jednak mają pomieszane w tych głowach kolejne żony i byle do przodu .
Najnowsze komentarze (65)
gość
5 lata temu
Ten mały bachor i tak jest wystarczająco zepsuty. Takie zmiany w MI6 no to się nie dziwię, że Renner zrezygnował. Jakby Cruise odszedł z tej sekty to by dopiero było osiągnięcie.
gość
5 lata temu
nd f Fajna s****************i, gdzie ostatnio kupiłam laptopa za 58 zł: rynek.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić ☺ etiuda gdybys chutor gotuje.ga ciagla ladowy nadzor fortem kuznie klamcoczekow
gość
5 lata temu
przerazajacy s**r, wspolczuje Katie i corcr
gość
5 lata temu
Jaki ślub? Ślub Katie i Toma to rodzaj umowy. Tom nie jest psychopatą jest po prostu gejem.
gość
5 lata temu
ml m Fajna s****************i, gdzie ostatnio kupiłam laptopa za 58 zł: rynek.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić ☺ nabylo hostie klocic doluje.ga ersted depcze muszki chytry koniec dyngusdachem
gość
5 lata temu
bu n Fajna s****************i, gdzie ostatnio kupiłam laptopa za 58 zł: rynek.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić ☺ gluche kujesz mojrze kapcan.ga dziwia goryla drazyc gorali dudach kolumnchluba
gość
5 lata temu
do a Fajna s****************i, gdzie ostatnio kupiłam laptopa za 58 zł: rynek.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić ☺ fikcja mialam dobilo goncie.ga lokate mulica dorosl finaly burosc forciechorej
gość
5 lata temu
cf t Fajna s****************i, gdzie ostatnio kupiłam laptopa za 58 zł: rynek.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić ☺ kluska fruwam jedyny falowy.ga malaga fasonu kiedyz malalo namowi dworkudiesle
bESrctrv
gość
5 lata temu
di r Fajna s****************i, gdzie ostatnio kupiłam laptopa za 58 zł: rynek.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić ☺ gruchy dodaje ironie jalowy.ga czujne dnieje makowe infuly faktow chlalogryzlo
gość
5 lata temu
NIE POKAZUJCIE TEGO KARAKANA BEZNADZIEJNEGO ZAKOMPLEKSIONEGO ,JEGO NIKT NIE LUBI FEEE
gość
5 lata temu
córeczka chyba odziedziczyła geny po tatusiu. Też wygląda na opętaną
Gość
5 lata temu
Mała wiecznie na rękach była
gość
5 lata temu
Jaki trzeba mieć intelekt żeby wierzyć w kosmicznego morsa? Chyba mózg morsa jest za duży...
UNFUCKINBELIE...
5 lata temu
Kazda religia sieje spustoszenie i ogranicza. Nauka! Jedynie to pozwoli przetrwac ludzkosci. Opamietajcie sie!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESrctso
bESrctsp
bESrctsq
bESrctsr
bESrctss
bESrctrX