Środa 26.04.2017 17:15

Od grzecznej dziewczynki do seksbomby w naturalnych futrach: Anna Mucha kończy dziś 38 lat! (ZDJĘCIA)

Anna Mucha urodziny Anny Muchy

Anna Mucha zadebiutowała na dużym ekranie mając zaledwie 10 lat. Zagrała w filmach: Korczak Andrzeja Wajdy i Lista Schindlera Stevena Spielberga. Od tej pory aktorka wciąż jest związana z branżą filmową, choć nie ma na swoim koncie spektakularnych ról. Od niemal 17 lat z kilkoma przerwami wciela się w postać Magdy Marszałek w telenoweli M jak miłość. Swego czasu Mucha wyjechała nawet do Stanów uczyć się aktorstwa, ale jakoś i to w niczym jej nie pomogło.

Celebrytka wciąż należy do jednych z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Niewątpliwy rozgłos przyniósł jej związek z Kubą Wojewódzkim, z którym była przez kilka lat. Po rozstaniu z showmanem związała się z producentem telewizyjnym Marcelem Sorą, z którym obecnie wychowuje dwójkę dzieci: 5-letnią córkę Stefanię i 3-letniego syna Teodora. Kolejnym przełomowym momentem w karierze Muchy był udział w Tańcu z Gwiazdami w 2009 roku, gdzie w parze z Rafałem Maserakiem wygrała Kryształową Kulę. Po wygranej mogła liczyć na częstsze angaże do głównie do polskich seriali.

Jeszcze przed kilkoma laty, celebrytka wyglądała zupełnie inaczej niż dzisiaj. Nosiła krótkie włosy, nie dbała też przesadnie o swój wygląd. Jednak od dłuższego czasu Ania kreuje się na seksbombę, na salony wybiera obcisłe i prowokacyjne kreacje podkreślające jej figurę, nie ukrywa też słabości do naturalnych futer.

Anna Mucha kończy dziś 38 lat. Czego jej życzycie?

« Poprzednie 1/16

Anna Mucha

2Anna Mucha