Środa 26.04.2017 17:45

Ania i Robert Lewandowscy wpłacili 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH na leczenie ciężko chorego dziecka!

Anna Lewandowska Robert Lewandowski Antoś Rudzki

Ania i Robert Lewandowscy wpłacili 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH na leczenie ciężko chorego dziecka!

Anna Lewandowska chętnie angażuje się w akcje charytatywne, apelując na swoich profilach społecznościowych o pomoc dla ciężko chorych osób. Sportsmenka sfinansowała między innymi wyposażenie kuchni w Domu Samotnej Matki w Gdańsku i oddała ośrodkowi pieniądze zarobione na warsztatach. W lutym zbierała także pieniądze na operację serca dla małego Gabrysia. Na licytację oddała wtedy miejsce na swoim obozie treningowym, co spotkało się z lawiną hejtu ze strony internautów. Fani zarzucali jej "fałszywą pomoc", bowiem ich zdaniem zarabia tak dobrze, że mogłaby w całości pokryć koszty leczenia chłopca.

Przypomnijmy: Lewandowska zbiera pieniądze na operację chorego chłopca. "Jeszcze ci nie wstyd WOŁAĆ KASY OD ZWYKŁYCH LUDZI?"

Tym razem Ania i Robert postanowili "po cichu" wesprzeć akcję charytatywną, która miała na celu pomoc małemu Antosiowi Rudzkiemu, u którego lekarze wykryli siatkówczaka obuocznego - złośliwy nowotwór mogący doprowadzić do utraty wzroku. Chłopiec potrzebuje kosztownej operacji, która musi zostać przeprowadzona w Stanach Zjednoczonych. Rodzice Antosia sprzedali co mogli, poprosili o pomoc rodzinę i znajomych, wzięli kredyt pod zastaw domu oraz działki. Tym sposobem zebrali 800 tysięcy złotych. Brakuje jeszcze pół miliona. Kilka dni temu piłkarz i jego żona dokonali wpłat po 50 tysięcy złotych podpisując się "Ania i Robert Lewandowscy".

Poza Lewandowskimi wsparcia choremu dziecku udzieliło wiele innych gwiazd, między innymi: Artur Boruc, Hanna Lis, Urszula Radwańska, Maciej Orłoś, Cezary Żak, czy Kazimierz Marcinkiewicz. Co ciekawe, po wpłacie 100 tysięcy przez Lewandowskich, organizatorzy zastrzegli nazwiska pary i wpłaty są anonimowe.

Po wpłacie od Lewandowskich na koncie Antosia w serwisie zrzutka.pl są 262 tysiące złotych.

se.pl

Anna Lewandowska ukrywa się przed paparazzi

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (390)

Odpowiedz
11 5
zgłoś
gość 26.04.2017 17:55
Miało byc po cichu i co.
Odpowiedz
2 12
zgłoś
gość 26.04.2017 17:56
Gość: Lans na pomaganie dla fejmu. ŻENADA !!!
nie prawda oni sie kochaja
Odpowiedz
8 8
zgłoś
gość 26.04.2017 17:56
hahahah no to niby jaka anonimowa wpłata?
Odpowiedz
8 24
zgłoś
Gość 26.04.2017 17:56
Ale przecież oni tylko dbają o siebie i są oderwani od rzeczywistości a Robert woli kupować nowe samochody niż dawać na chore dzieci. 😂
Odpowiedz
28 11
zgłoś
gość 26.04.2017 17:56
Ania i Robert Polakom nigdy nie dogodzicie, pomagacie złe bo dla sławy nie pomagacie złe bo jesteście bez serca. Róbcie swoje i nigdy nie oglądajcie się na ludzi!! Cudowni jesteście 😘
Ładowanie komentarzy…