Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hania Lis PASTWI SIĘ NAD BIEDNIEJSZYMI!

805
Podziel się:

Mówiła "kolegom" z pracy, że ich roczne zarobki to... mało jak za ładną lampę! Brak nam słów.

Hania Lis PASTWI SIĘ NAD BIEDNIEJSZYMI!

Ciężko stwierdzić, czy Hania Lis wiąże się z mężczyznami dla pieniędzy. Faktem jest jednak, że nigdy nie była z nikim biednym. Każdy jej facet był milionerem. A ona bardzo chętnie wydawała ich pieniądze. Dlatego obce zawsze były jej problemy egzystencjalne. Do tego stopnia, że jest wściekła na ojca swoich dzieci, który płaci jej "tylko" 8 tysięcy złotych miesięcznie. Lisowa gardzi takimi pieniędzmi.

Wcześniej, gdy była jeszcze z Jackiem Kozińskim i w pełni korzystała z jego majątku, uznawała za stosowne obnosić się "swoim" bogactwem a nawet pastwić się nad kiepsko zarabiającymi kolegami z pracy.

Z Kozińskim urządzali dom pod Warszawą - wspomina Przekrojowi jej były kolega z pracy. Hanka całymi godzinami siedziała w internecie [w godzinach pracy], wyszukując rozmaite sprzęty. Pewnego dnia krzyknęła z radości, bo znalazła na jakiejś angielskiej stronie internetowej wyprzedaż lamp. Były po 10 tysięcy funtów za sztukę. Tyle, ile my zarabialiśmy rocznie. "Patrzcie, jaka okazja" - ekscytowała się.

Domyślacie się, jak musieli czuć się jej "koledzy". Naprawdę mogła im oszczędzić chwalenia się na głos ceną. Mówienie ludziom że ich roczne zarobki to mało jak za ładną lampę jest dosyć chamskie. Po osobie uchodzącej za inteligentną można oczekiwać nieco większego wyczucia.

KOMENTARZE
(805)
gość
14 lat temu
oby spadla na sam dol i oby czegos ja to nauczylo
gość
14 lat temu
Dziwne jest to, ze Pudel jest opiniotworczy.
gość
14 lat temu
wychodzi na to, że całe życie była luksusową kurtyzaną...tylko nie wiadomo, co w niej jej fagasi widzieli i widzą?
gość
14 lat temu
Co ma Kinga do nich. Na szczęście jest już poza tym toksycznym układem. Cemu ma słuzyć wpychanie jej do tego burdelu? Jak się ma kasę to trzeba mieć i klasę, a u Hanki siano wystaje. Człowiek z klasą żyje wśród przedmiotów Ikei z klasą, a śmieć i w pałacu pozostaje ś******m.
gość
14 lat temu
g****a l******a lisiara!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (805)
gość
13 lat temu
hanna jest ohydna podkażdym względem
gość
13 lat temu
gość
13 lat temu
Tak jak jest poczatek,tak i koniec.Jak to powiedzial osiolek?Acha,koniec rumakowania,pani Haniu.
gość
14 lat temu
HMMMM....WIDOCZNIE MUSIAŁA MIEC STRASZNE KOMPLEKSY SKORO TAK SIĘ ZACHOWYWAŁA....MOŻE DLATEGO, ŻE TO NIE ONA ZARABIAŁA TAKIE PIENIADZE, TYLKO JEJ MĘŻOWIE, A ONA TAK BARDZO CHCIAŁA UDOWODNIĆ, ŻE JEST LEPSZA OD INNYCH....
gość
14 lat temu
Zobaczycie, niedługo los może sie odwrócić i wyląduje na śmietniku.
gość
14 lat temu
rzeczywiście "biedniejszymi" kolegami, w czasach kiedy funt dobijał 8 złotych z sztuke, to jej koledzy byli naprawdę biedni w porównaniu do reszty społeczeństwa, żenujący jest były kolega żenującej hanki
gość
14 lat temu
a co jest zlego w ikei?!
gość
14 lat temu
O BOZE CO ZA PATOLOGIA
gość
14 lat temu
i******!
gość
14 lat temu
żal!!!
gość
14 lat temu
kobiete ktora robi to dla pieniedzy z reguly nazywa sie dz**ką ;)
Emigrantka16
14 lat temu
lampa za 10 tys. funtów? ja ostatnio widziałam za 300 funtów i mało co nie zemdlałam... ona jest... nawet nie wiem jak ją okreslić :P
gość
14 lat temu
porażka, nie kobieta!!!
gość
14 lat temu
właśnie osoby inteligentne!!!!!?????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie