Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami": "Techniczne rewelacyjnie: jedna noga pracuje i druga noga pracuje"

126
Podziel się:

Odbyło się bez zaskoczeń. Z programu odpadła Dominika Gwit.

Ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami": "Techniczne rewelacyjnie: jedna noga pracuje i druga noga pracuje"

Piątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami był jednocześnie ćwierćfinałem show. Ponieważ zostały tylko cztery pary, każda z nich miała do wykonania aż trzy choreografie. Pierwszą z nich uczestnicy dedykowali swoim bliskim.

Natalia Szroeder zadedykowała swój taniec współczesny rodzicom "dzięki którym jest teraz taka jaka jest".

Przeuroczy był ten pokaz - oceniła Iwona Pavlović. Jesteś jedną z niewielu gwiazd, która jest jaka jest. Twój taniec do tego pasuje. Jak dla mnie trochę był za bardzo stacjonarny.

To było piękne, bo bardzo współczesna dziewczyna tańczyła bardzo współczesną choreografię z bardzo klasycznym przesłaniem - dla mamy i taty - dodał Andrzej Grabowski.

Michał Malitowski miał na ten temat nieco inne zdanie.

W tańcu ma być tak, że to nie ty masz się wzruszać, tylko my twoim tańcem - wyjaśnił. No i tak nie było.

Para zdobyła 36 punktów.

Iwona Cichosz zadedykowała choreografię do utworu Dżem Do kołyski swojej babci.

Moja cała rodzina jest głucha: babcia, mama, tata, siostra - wyznała Iwona. To babcia motywowała mnie do nauki mówienia i chociaż sama nie umiała zbyt dobrze, opowiadała mi różne historie.

Szczególnie wzruszający był fragment, który Iwona wykonywała solo w kompletnej ciszy.

Było lepiej niż u Natalii, większa koncentracja ruchu i my też mogliśmy coś poczuć - ocenił Malitowski. Fajnie wyprowadzałaś impulsy ze swojego ciała. Niektóre osoby są stworzone do tego, żeby być na scenie.

Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ogarnęło mnie takie wzruszenie - oświadczyła z entuzjazmem Beata Tyszkiewicz.

Ja się nawet nie wypowiem, bo tak się wzruszyłam, że nie mogę oddychać - dodała Iwona.

Para zdobyła maksymalne 40 punktów.

Dominika Gwit zadedykowała jive'a swojemu chłopakowi, którego zna aż pół roku i stąd wie, że jest miłością jej życia.

Trochę by się przydało akcji swingowej - skomentował Malitowski. Ale najważniejszy jest feeling i ta iskra i ty to masz.

Aż się z nogę kopnęłam z wrażenia - wyznała Gwit.

Pavlović i tak tradycyjnie przyczepiła się do tych nieszczęsnych nóg, które, jak już nieraz zaobserwowała u Dominiki, były za daleko od siebie.

Przeszkadzała mi taka rzecz, że kolana powinny pracować tak blisko siebie, że powinny być dziury w rajstopach - powiedziała Iwona. Tego nie było, wiec źle.

Para zdobyła zaledwie 29 punktów.

Marcin Korcz zatańczył walca wiedeńskiego do ulubionego utworu babci, piosenki Toma Jonesa Dilajla.

Jesteś jedynym mężczyzną, który dotarł tak daleko - przypomniała Iwona Pavlović. Byłam zaszokowana twoją przestrzennością w tym tańcu.

Podkręciłbym troszeczkę bardziej, a dzisiaj rama trochę spadała, no ale jesteś naszym rodzynkiem i trzymamy się razem - ocenił Malitowski. Ocena będzie nieco słabsza, ale to dlatego, że cię lubię.

Ja nie widziałem żadnego błędu - ujawnił Grabowski.

Marcin i Wiktoria zdobyli 34 punkty.

Kolejnym etapem była improwizacja z udziałem wszystkich uczestników, do której mogli zaprosić także osoby z widowni. Do wygrania były dwa dodatkowe punkty. Iwona Pavlović i Michał Malitowski na bieżąco eliminowali najsłabszych uczestników życzliwym "Wyjazd! Out!". Rywalizację wygrała Wiktoria Omyła z panem w okularach z Bytomia, zdobywając dla Marcina Korcza dwa punkty, które przesunęły ich na drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej, ex aequo z Natalią i Janem.

Jako trzecią choreografię Szroeder i Kliment wykonali jive'a do utworu Natalii Lustra.

Technicznie rewelacyjnie - ocenił Malitowski. Jedna noga pracuje i druga noga pracuje.

Nagle nam wyskoczyła Natalia z takim pięknym technicznie tańcem. Tańczyłaś inaczej flicki, a inaczej kicki - dodała Pavlović. W tym programie to prawie niemożliwe.

Para zdobyła 38 punktów.

Iwona Cichosz i Sterano Terrazzino zatańczyli cha-chę w biało-złotych kostiumach, stylizowanych na antyczne, w towarzystwie legionistów w hełmach z pióropuszami.

Widać było pracę twoich nóg. Było dużo pustych momentów. Każdy ruch powinien być o czymś - wyjaśnił Malitowski.

Wkradła ci się tu taka mechaniczność - dodała Iwona. Taki robot. Ale to była bardzo ładna cha-cha.

Ja jestem zachwycona, jak pani pięknie słucha Stefano, nie słysząc - skomentowała Tyszkiewicz.

Para została oceniona na 33 punkty.

Dominika Gwit i Żora Korolyov wykonali salsę. Przy okazji Gwit wyznała, że jest zachwycona tańcem Iwony i Natalii, ale za najlepszego w tej edycji uważa Marcina Korcza.

Ja też jestem obiektywny i widzę, że inni tańczą lepiej - wyznał ciepło Żora.

Iwona też była sceptyczna: Tańczą twoje ręce, nogi, ale nie tańczy twój środek ciała - oceniła.

Tańczysz tak, że wiadomo, że to jest twój ruch - skomentował Malitowski, choć ciężko ocenić, czy był to komplement.

Para zdobyła 31 punktów.

Marcin Korcz i Wiktoria Omyła zatańczyli tango w nowoczesnej stylistyce, do utworu Królowa łez Agnieszki Chylińskiej.

Nie spodziewałam się, że mnie oczarujesz takim nowatorskim tańcem - stwierdziła Iwona Pavlović. Bardzo pięknie oddałeś charakter muzyki i tańca. Myślę, że Agnieszka Chylińska byłaby zadowolona z takiej interpretacji.

Pracujesz nad stylem - przyznał Malitowski. Jesteś coraz bardziej wyrafinowany.

Piękne kostiumy, które złamały tradycyjność tego tanga - dodała Tyszkiewicz.

Para zdobyła wysokie 38 punktów, co dało im już drugi w tym odcinku awans, tym razem na pierwsze miejsce, obok Iwony i Stefano.

W strefie zagrożenia znaleźli się Natalia i Jan oraz Dominika i Żora. Z programem pożegnali się, zgodnie z przewidywaniami, Dominika i Żora. Nawet nie wyglądali na specjalnie zdziwionych.

Oj tam, poradzicie sobie beze mnie. Ja się cieszę, bo to była piękna przygoda. Ale wiem, że w moim życiu wszystko dzieje się wtedy, kiedy ma się dziać. I ja wiedziałam, że ten dzień będzie właśnie tak wyglądał - wyznała Gwit. Żora mi zapowiedział: tylko nie gadaj za dużo, bo ja też będę chciał coś powiedzieć. Kochani, nie dajcie sobie nigdy wmówić, że powinniście żyć jakimś innym życiem niż żyjecie.

**

"Taniec z gwiazdami": od Natalii Szroeder nie można oderwać wzroku. Co za kusicielka!**

Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(126)
gość
5 lata temu
bp właśnie kupiłam nowego iphona 7 na aukcji za 157zl :) jedyna wada że nie ma folii ochronnej na wyświetlaczu. Firmy wyprzedaja takie "wadliwe" towary na specjalnych aukcjach np tu: gielda.ga hufiec glebin hajduk muzyka zdemona gryfowdzwigi natura jawilo grzmot kotachww fuksom glupol chipsy
Gość
5 lata temu
Fascynujące.. czy tylko ja tego nie oglądam?
Gość
5 lata temu
Tych dwóch co ja podnosiło widziałem dziś u kręgarza.
FRR
5 lata temu
Podobno Żora zażądał podwójnej stawki za podnoszenia!
Gość
5 lata temu
Ona odpaść piwinna juz dawno
Najnowsze komentarze (126)
gość 👤
5 lata temu
podnoszenie takie baryły jest niesmaczne ... dla takiej postury można było zawsze wymyślać inny układ taneczny ... bo te podnoszenia nie eleganckie i wszyscy się śmiali parodia tańca i eleganckich podnoszeń !!!!!
Gość
5 lata temu
Żory żal
gość
5 lata temu
Nikomu nie podoba się gruba tancerka-aktorka szczególnie PavloviC/ a SZKODA, BO W pOLSCE JEST CORAZ WIĘCEJ GRUBYCH I MŁODYCH.. i TAK WIADOMO, ZE ZWYCIĘŻY GŁUCHA CICHOSZ Z LITOSCI JĄ WYBIORĄ?
gość
5 lata temu
bp właśnie kupiłam nowego iphona 7 na aukcji za 157zl :) jedyna wada że nie ma folii ochronnej na wyświetlaczu. Firmy wyprzedaja takie "wadliwe" towary na specjalnych aukcjach np tu: gielda.ga hufiec glebin hajduk muzyka zdemona gryfowdzwigi natura jawilo grzmot kotachww fuksom glupol chipsy
gość
5 lata temu
pn właśnie kupiłam nowego iphona 7 na aukcji za 157zl :) jedyna wada że nie ma folii ochronnej na wyświetlaczu. Firmy wyprzedaja takie "wadliwe" towary na specjalnych aukcjach np tu: gielda.ga kartel doszyc nadpic furora hkarmil blockobronek dzwigi naparl gornym ciachomg najety klamek depesz
gość
5 lata temu
lf właśnie kupiłam nowego iphona 7 na aukcji za 157zl :) jedyna wada że nie ma folii ochronnej na wyświetlaczu. Firmy wyprzedaja takie "wadliwe" towary na specjalnych aukcjach np tu: gielda.ga jutowy latalo exodus delcie uczynsz letnimnaraza mnisze konsul lodzia migalydx masami kradlo nadali
Gość
5 lata temu
Teraz Gwit wskoczy do tanca na lodzie oby lod sie nie zalamal
gość
5 lata temu
Najlepiej dowaliła babka w kulisach, że była upokorzona śpiewając disco polo.
gość
5 lata temu
Ta pseudo aktorka która ponoc studiowala aktorstwo korespondencyjnie była irytujaca. Bardzo dużo ludzi nie ogladalo programu ze względu na nia. Terentiew tym razem w osobie P Gwit zakpila sobie z telewidzow. Rozumiem żeby to był Taniec z nadwaga to tam P Gwit jak najbardziej powinna być zaangazowana i powinna wygrac,
gość
5 lata temu
Ta pani Gwint czy Gewint chyba nie ma wstydu i samokrytyki.Jak ja widze to mnie mdli. Jak mozna sie pchac na afisz z taka aparycja.
gość
5 lata temu
Słonica jak wygra to będzie miała za co napychać tłuste d****o.
gość
5 lata temu
straszne dostała chyba jakiegoś świra na punkcie jedzenia i nie moze przestac . dobrze byloby gdyby jej to w koncu przeszlo ale nie zapowiada bo ona to uwielbia żarłok jeden
gość
5 lata temu
dominika najlepsza najweselsza ciekawe jak glucha moze tanczyc tyszkiewicz juz dawno p[owinna wyleciec nic madrego nie mowi
Gość
5 lata temu
Przecież z był o to do przewidzenia cały czas ja dyskryminowani źle oceniali mimo tego że dziewczyna się starała a po Pavlovic było to widać najbardziej ze jej nie lubi ona patrzyła sobie korcza bo mu w d**e wlazi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie