Trwa ładowanie...
Przejdź na

Whitney Houston przez ponad 20 lat miała LESBIJSKI ROMANS!

57
Podziel się:

Mąż w końcu odseparował ją od kochanki, Robyn Crawford. "To był początek upadku Whitney. To Robyn pilnowała, żeby się nie rozsypała".

Whitney Houston przez ponad 20 lat miała LESBIJSKI ROMANS!

W lutym minęło pięć lat od tragicznej śmierci Whitney Houston. Życie, zmagania gwiazdy z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków oraz ich dramatyczny koniec obrosły już legendami, ale najbardziej tajemniczą z nich była jej relacja z wieloletnią asystentką, Robyn Crawford. Przez wiele lat spekulowano, że kobiety łączyło dużo więcej niż praca.

Mąż piosenkarki był chorobliwie zazdrosny o Robyn i nienawidził jej, doprowadzając w końcu do tego, że zerwały kontakty. Na cichy romans wskazywała też reakcja Crawford na wieść o śmierci Whitney - kobieta była załamana i dopiero kilka lat później otrząsnęła się z żałoby i związała z inną kobietą.

Dopiero teraz, po wielu latach od wybuchu romansu ujawniono, że wszystkie spekulacje były prawdziwe. Potwierdził je ojciec Crawford, który zdradził dodatkowo serwisowi Radar Online, że kobiety ukrywały swój związek przed światem przez... 23 lata! Rozpadł się w 2000 roku, gdy Robyn jako przyjaciółka z czasów nastoletnich, a później asystentka, odeszła z pracy i zerwała kontakty.

Wiedziałem to już 40 lat temu, wszyscy wiedzieliśmy - powiedział Dennis Crawford. Widziałem je razem.

Mówiąc "wszyscy" 79-latek miał na myśli nie tylko swoją rodzinę, ale także matkę piosenkarki, Cissy Houston, która od lat publicznie zaprzeczała wszelkim pogłoskom o romansie córki.

Ona wiedziała o związku z moją córką już 25 lat temu. Ale dlaczego tak temu zaprzeczała, o to musicie już ją zapytać - żachnął się. Tajemnicy miała też dochować Dionne Warwick, kuzynka piosenkarki: Dionne dorosła przy nich, też o wszystkim wiedziała.

Dennis wspomniał, że nie miał wątpliwości, gdy przyłapał córkę i jej partnerkę jak trzymały się za ręce i całowały. W pełni akceptował ich relację, a Robyn mu zaufała i otwarcie rozmawiała o tym, co łączyło ją z Houston.

Kiedy mi powiedziała, nie mogłem zrobić nic innego, jak kochać ją taką, jaką była - dodał.

Ujawnione wcześniej informacje FBI o okolicznościach rozstania kobiet potwierdził film dokumentalny Whitney: Can I Be Me, którego premiera odbyła się w środę. O związku Whitney opowiedziała tam koleżanka i stylistka piosenkarki, Ellin Lavar.

Nie sądzę, że była lesbijką, była raczej biseksualna - ujawniła. Robyn zapewniła jej bezpieczną przystań, w której Whitney znalazła spokój i pocieszenie.

Informację potwierdził też szef ochrony gwiazdy, Kevin Ammons:

Robyn i Whitney były jak bliźniaczki. Były nierozdzielne. Miały taką więź, że Bobby Brown nie był wstanie pozbyć się Robyn. Chciał być facetem w tym związku.

Osobisty ochroniarz piosenkarki David Roberts twierdzi, że moment, gdy Bobby Brown pozbył się Robyn z otoczenia żony był początkiem jej upadku, który zakończył się dramatyczną śmiercią.

Bobby Brown i Robyn Crawford byli jak ogień i lód. Nienawidzili się. Walczyli o jej względy. Dochodziło do fizycznych spięć między Bobbym i Robyn, nie raz to nie on w nich zwyciężał. Ale potem Whitney uspakajała burzę w szklance wody - powiedział i wspomniał czas po rozstaniu kochanek: To był początek upadku Whitney. To Robyn pilnowała, żeby się nie rozsypała.

Zobacz także: Pary homoseksualne ZASKARŻYŁY POLSKĘ do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(57)
eviii
5 lata temu
Szkoda, że zamiast z kimś, przy kim była szczęśliwa została z damskim bokserem.
Sandra90
5 lata temu
Moze gdyby byly razem jawnie to by sie Whitney nie stoczyla... Piekna byla z niej kobieta i mega utalentowana.
gość
5 lata temu
Niepodważalny talent i już! Reszta jest milczeniem.
gość
5 lata temu
oj pudel pudel Whitney zmarla jak miala 48 lat wiec byla w zwiazku od 8!!!!! roku zycia?!?!?
Gość
5 lata temu
Szkoda jej :(
Najnowsze komentarze (57)
Wujek
5 lata temu
Może to byla tylko jej przyjaciółka. Teraz chcą ciagle jeszcze na jeh pamięci zarobić...wywiady ksiazki-wspomnienia. Żałosne
gość
5 lata temu
ce właśnie kupiłam nowego iphona 7 na aukcji za 157zl :) jedyna wada że nie ma folii ochronnej na wyświetlaczu. Firmy wyprzedaja takie "wadliwe" towary na specjalnych aukcjach np tu: gielda.ga lampek naiwne czescy moglam mklepka mlocicjakzez kisiel fiksum eseizm ilorazwz komina celowe kolowa
gość
5 lata temu
ci właśnie kupiłam nowego iphona 7 na aukcji za 157zl :) jedyna wada że nie ma folii ochronnej na wyświetlaczu. Firmy wyprzedaja takie "wadliwe" towary na specjalnych aukcjach np tu: gielda.ga krolem katami feblik glosze ifasoli lizalylejace indeks gonila carycy legnijhj gorset misiow flacha
gość
5 lata temu
yl właśnie kupiłam nowego iphona 7 na aukcji za 157zl :) jedyna wada że nie ma folii ochronnej na wyświetlaczu. Firmy wyprzedaja takie "wadliwe" towary na specjalnych aukcjach np tu: gielda.ga liczac datkom dbacie litere ymalalo krewnimasona mogaca guzach fetach makamije maczni flegmy ciapac
Gość
5 lata temu
Piękna kobieta - niech spoczywa w spokoju ! Za wczesnie odeszła - a jej życie - jej sprawa!!!
gość
5 lata temu
Czy ta informacja była potrzebna po Jej smierci?
gość
5 lata temu
Pewnie nie wpadłeś/as na pomysł aby sprzedać swoją pracę dyplomową? I dobrze, od tego jestem ja. Po obronie pewnie o niej zapomniałeś/as. Wielki błąd. Ktoś na pewno potrzebuje wzoru do napisania swojej pracy. Jeśli jesteś właścicielem pracy to wszystko jest legalne. Prace LICENCJACKIE, MAGISTERSKIE, DOKTORANCKIE. Pomoc studentom przy korekty prac do wydruku według wytycznych z każdej uczelni. Pisz. Nie ZWLEKAJ. fejs: pracedyplomowe_EmEs em70@interia.pl Widzisz, nic prostszego!!!
Gość
5 lata temu
Piękna i utalentowana... pamiętamy!
Gość
5 lata temu
Sprzedaj swoja prace dyplomową. Pewnie po obronie ani razu do niej niejak zaglądałam/as. Ktoś może akurat szuka tematu podobnego do Twojego. Jeśli tak to zawsze wpadnie jakaś stowka, czemu tak mało? Bo studenci z natury nigdy nie mają kasy. Lepsza stowka kilkakrotnie niż wygorowane,odstraszajace ceny. Pisz. Dowiedz sie wiecej. Fejs : pracedyplomowe_EmEs
Gość
5 lata temu
Niby tak ją kochała, ale przecież ona w końcu rozstała się z Bobbym i to nic nie zmieniło. Nie wróciły do siebie? Myślę, że Whitney wolała mężczyzn. A ta dziewczyna była wyjątkową osobą dla niej i dlatego zostały parą, a nie dlatego, że była biseksualna. U kobiet tak się zdarza, bywają hetero z zastrzeżeniem jakiejś konkretnej osoby. Tak czy siak źle wybrała tego faceta.
gość
5 lata temu
Dionne Warwick była ciocią, a nie kuzynką Whitney.
gość
5 lata temu
Dionne Warwick wyrosła przy nich? Pudel, raczej odwrotnie. Przykładaj się bardziej do przepisywania plot z internetu.
Gość
5 lata temu
Co to znaczy ,żachnął się' pudel?????
Gość
5 lata temu
Ciagle byla zapruta ci murzyni to maja pociag do tych narkotykow cale ich dzielnice cpaja
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie