69-letni LEKARZ-PEDOFIL aresztowany w Kambodży za SEKS Z MAŁYMI DZIEWCZYNKAMI!

161
Podziel się

Clive Cressy - szanowany, brytyjski specjalista-onkolog płacił 3 000 dolarów za dziewicę. Innym dziewczynkom dawał po 200 i 300 dolarów za "akt i dotykanie".

69-letni LEKARZ-PEDOFIL aresztowany w Kambodży za SEKS Z MAŁYMI DZIEWCZYNKAMI!

W ubiegłym miesiącu sporo kontrowersji wywołała sprawa Piotra Tymochowicza, który promował na Facebooku swój "związek" z 20-letnią Kambodżanką, wyglądającą na 13 lat. "Specjalista od wizerunku" nie mógł zrozumieć, dlaczego obnoszenie się z pociągiem seksualnym do osoby o wyglądzie dziecka budzi powszechne oburzenie. Próbował bronić się wyzywając Polaków od "grubych, wstrętnych bab" i "pryszczatych hejterów", jako argument podając, że w Kambodży nikt nie uważa jego związku za coś niestosownego. Piotr zapomniał jednak najwyraźniej o tym, (albo celowo wyparł ze świadomości) że Kambodża to światowy raj dla pedofilów.

Szacuje się, że w wyniku skrajnej nędzy ciało sprzedaje tam ponad 100 tysięcy dzieci. "Obsługują" klientów w nielegalnych domach publicznych, do których nierzadko sprzedają je własne rodziny. Ponieważ dziecięca prostytucja jest w Kambodży zjawiskiem na ogromną skalę, "biali Panowie", którzy przybywają tam realizować swoje chore skłonności, czują się niemal bezkarni. Czasem jednak policji udaje się ich wytropić i postawić przed wymiarem sprawiedliwości.

W miniony czwartek, w kafejce w stolicy Phnom Penh aresztowano 69-letniego lekarza-pedofila. Clive Cressy, z pochodzenia Brytyjczyk wpadł z walizką pełną dziecięcych ubranek, lalek Barbie i... zabawek erotycznych.

Jak ujawnił szef policji Keo Thea, śledztwo w jego sprawie prowadzono od kilku miesięcy, po tym jak otrzymano zgłoszenia od matek, których córki zostały wykorzystane seksualnie. W tym czasie doktor wielokrotnie przyjeżdżał i wyjeżdżał z Kambodży.

Lekarz oskarżony jest o płacenie za seks dziewczynkom od 12-15 lat. Policja ma dowody na to, że Cressy zapłacił 3 tysiące dolarów za deflorację 14-latki. Z kolei młodszym dziewczynkom płacił po 200 i 300 dolarów za akty seksualne i dotykanie.

Policja przeszukała również mieszkanie lekarza i znalazła w nim Viagrę, tubki z lubrykantem, seks-zabawki oraz zwykłe zabawki, które miały zapewne na celu przyciągnąć uwagę dzieci. W mieszkaniu znajdowały się także dziecięce buty.

Razem z pedofilem aresztowano jego młodą dziewczynę - Wietnamkę, Chea Sokthy, która miała nakłaniać dzieci do uprawiania nierządu.

Para pojawiła się w sądzie w Phnom Penh, gdzie obojgu postawiono zarzuty. Do czasu rozprawy będą przebywać w więzieniu w Prey Sar. Data procesu nie została jeszcze wyznaczona, ale jak zapewnia rzecznik, odbędzie się on jeszcze w tym roku.

Clive Cressy specjalizuje się w onkologii, ortopedii i radiologii. Był szanowany i uznawany za wykwalifikowanego lekarza.

KOMENTARZE
(161)
AnitaGość
3 lata temu
Takich świrów powinni kastrować!
Fretula
3 lata temu
Kropla w oceanie. A poza tym musiał im się czymś narazić, może nie zapłacił łapówki? Chory kraj, w którym wszyscy zarabiają na pedofilii.
Gość
3 lata temu
Tacy są najgorsi. Elita ale co to za "elita"
gość
3 lata temu
no ale fajnie - foty w necie, zdjecie dowodu itd... a u nas nawet nie pokaza takiego zwyrodnialca
gość
3 lata temu
Popaprańce jak młody Kydryński
Najnowsze komentarze (161)
Gość
3 lata temu
Chore, jak można czuć pociąg seksualny do dzieci... niepojęte
gość
3 lata temu
Stary obrzydliwy s*******n. Obciąć muvtsgo h**a !!!!
gość
3 lata temu
Ohydny dziad. Ale niestety jest on jednym z wielu.
gość
3 lata temu
O cholera! Moja córka ma te kredki w piórniku. Obrzydliwe!
gość
3 lata temu
s******l jaja pod nóż!!!!!
zikGość
3 lata temu
Zamknąć dziada w kambodżańskim więzieniu tam go odpowiednio potraktują
Gość
3 lata temu
Piasecki ty C**o! schowaj się albo lecz ! koleś jest mocno jebniety
gość
3 lata temu
smutne
Gość
3 lata temu
Niedobrze mi się robi, szanowany lekarz. Zwiedzajac Ankor widziałam pełno podstarzalych, obleśnych facetów. Na rogach uliczek zawsze pełno chłopców stojących w grupkac, zaczepiających turystów. W większości podchodzili do mężczyzn. Władze o tym wiedzą. Pownni zaostrzyć kary, niestety korupcja jest tam powszechna.
gość
3 lata temu
Dobrze,że złapali bydlaka.
Gość
3 lata temu
Fuuuj jaki wstrętny dziad!!! Zboczeniec p*******y
gość
3 lata temu
P******c za genitalia tego zboczenca
Gość
3 lata temu
69 ... Przypadek ? Nie sądze
gość
3 lata temu
ja tez zaplace 3000 żeby mu d**e wyruchali i wszystkie otwory dziad
...
Następna strona