Nowy "najmłodszy polski milioner" chwali się koszulką z napisem... "ZABIJAJ LEWAKÓW DLA CHRYSTUSA"!

223
Podziel się

Kamil Cebulski promuje się jako "przedsiębiorca" i założyciel szkoły wyższej, w której kadra nie musi mieć żadnego wykształcenia. Znacie go?

Nowy "najmłodszy polski milioner" chwali się koszulką z napisem... "ZABIJAJ LEWAKÓW DLA CHRYSTUSA"!

Chociaż bez wątpienia najpopularniejszymi i najbardziej znienawidzonymi trenerami "rozwoju osobistego" są Mateusz Grzesiak i Łukasz Jakóbiak, okazuje się, że branża "coachów", "mówców motywacyjnych" i wszelkiego rodzaju przedsiębiorców zarabiających na dziwnych interesach kryje w sobie jeszcze o wiele więcej patologii. Od środy w mediach głośno jest o Kamilu Cebulskim, promującym się jako "najmłodszy polski milioner", który pochwalił się na Twitterze koszulką z kontrowersyjnym napisem.

Kamil Cebulski to kolejny "celebryta biznesu", który (rzekomo) odniósł sukces w bardzo młodym wieku. Jako nastolatek założył firmę zajmującą się obsługą sklepów internetowych, ale przedsiębiorstwo upadło, bo, jak żali się Kamil, "internet zalała fala dotacji europejskich".

Potem było już tylko lepiej: Cebulski, jak przystało na każdego poważnego przedsiębiorcę, założył fundację oraz... szkołę wyższą.
Niestety, nie wiadomo do końca, czym zajmuje Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobowości (!), ale Kamil założył przy niej nawet gimnazjum, liceum oraz internat. Cebulski chwali się, że żeby wykładać w jego szkole, nie trzeba mieć wykształcenia wyższego (!), a wystarczy jedynie "bycie praktykiem".

W środę, zapewne z okazji Święta Konstytucji, Cebulski zorganizował zawody strzelnicze, w których wziął udział jako rektor "uczelni". Wygrał rywalizację i wręczył sam sobie puchar, ale uwagę przyciągnęło nie trofeum, a ubranie Cebulskiego. Mężczyzna pozował bowiem w koszulce z napisem Zabijaj lewaków dla Chrystusa.

Zdjęcie, którym dumny Cebulski pochwalił się na Twitterze już zniknęło z serwisu. Na szczęście internauci zdążyli zrobić screeny wpisu i zgłosić go do administracji portalu.

Jak wynika z jego strony internetowej oraz profilu na Twitterze, Kamil nienawidzi "lewaków", o których bardzo chętnie opowiada między innymi licealistom w trakcie lekcji przedsiębiorczości. Cebulski organizuje również "obozy sportowe" dla młodzieży, na których uczy ich składania broni i strzelania. Niestety, Kamil jakoś nie lubi opowiadać o swoich problemach z komornikiem, który trzy lata temu zajął jego udziały.

CV Cebulskiego niepokojąco przypomina nam osiągnięcia innego "najmłodszego milionera", Piotra K. On też lubił brylować w mediach i opowiadać o przepisie na sukces. Niestety, od trzech miesięcy występuje w nich już tylko z paskiem na oczach i w sweterku, w którym zatrzymała go policja: Tak Piotr K. wraca do Polski: Kajdanki i sweterek w bałwanki (ZDJĘCIA)

KOMENTARZE
(223)
Gość
3 lata temu
No nazwisko pasuje idealnie.
Gość
3 lata temu
Zabijaj obok krzyża? Mamy jakąś nowa religię w tym kraju?
Gość
3 lata temu
Glupich nie sieja,sami sie rodza.
gość
3 lata temu
I z takich osobników ludzie potem biorą przykład. Ten świat nie ma przyszłości.
gość
3 lata temu
ciekawe co by bylo gdyby mial napisane "zabijaj w imieniu Allaha' - juz by byl w wiezieniu!!!!
Najnowsze komentarze (223)
gość
3 lata temu
Bidny po prostu....
gość
3 lata temu
Ta koszulka niewatpliwie mowi o jakims problemie psychicznym
Gość
3 lata temu
To ci dopiero katabasy się slinią. Przypomina im żołnierzy wyklętych.
gość
3 lata temu
Kochani unikjmy coachów, mówców, najlepiejwiedzących, z objawieniami, z nawiedzeniami itp., itd. Manipulacja, zabiegi socjotechniczne tak prymitywne i tak proste, że żaden normalny poukładany człowiek omija z daleka takiego gościa nawet w kontaktach niezamierzonych. Fatalna energia. A jeśli macie problemy - kto ich nie ma - to szukajcie naprawdę dobry fachowców - o nich też trudno. Spróbujcie wartościować wszystko, nie dajcie się omamiać wszystkiemu i wszystkim, miejcie wszystko pod kontrola ale tylko to co dotyczyć może Was, co Wam zagraża i Was uszczęśliwi. Analizujcie i odrzucajcie lub kochajcie, nie zaprzątajcie sobie głowy głupstwami, nie czytajcie za dużo i nie oglądajcie za dużo. I ZAWSZE SZUKAJCIE MADRZEJSZYCH OD SIEBIE ORAZ ZAWIERZCIE NATURZE, INSTYNKTOM. Kochajcie siebie. Tylko to i aż.
Ricz
3 lata temu
Ja to bym zaraz takich do roboty do fabryki na 4 zmiany pognał. Stalin pewne odchyły "leczył" pracą - "kto nie rabotajet ten nie kuszajet" - i coś mi się zdaje, ze jakaś część jego teorii znalazłaby tu zastosowanie. Leń śmierdzący, co się patrzy smykać od roboty, dziwne zajęcia sobie wymyśla i opowiada publicznie herezje, a jakby mu kazali ze dwie palety towaru we firmie przenieść, to by krew z nosa poszła...strzelanie...mój Boże, dobrze, że u nas nie ma powszechnego dostępu do broni palnej...
gość
3 lata temu
Kim jest -jest zwykłym,najzwyklejszym przykładem dobrej zmiany.
gość
3 lata temu
poczytajcie o l****u, kolejny :)) Kijowski - "Kamil Cebulski – kolejny wykreowany przez internet milioner właśnie "zdziadział""
gość
3 lata temu
nastepne 200% lewactwo sie lansuje na prowokacji, a jego nazwisko powinno brzmiec czosnek
rurek
3 lata temu
co to za c**l
gość
3 lata temu
Brawo Kamil !!!
gość
3 lata temu
Kamil to porządny gość, a artykuł napisany jest z d**y bez żadnej wiedzy o człowieku i jego działalności. Wstydźcie się za taką prasę. Nawet błędnie napisana nazwa o szkolę (rozwoju osobowego a nie osobowości). Autorowi nawet się wygooglować nie chciało. Wpiszcie w youtube hasło ,,ASBiRO" obejrzyjcie chociaż jeden wykład, a dopiero potem się wypowiadajcie. Stado baranów!
Gość
3 lata temu
A może ktokolwiek z was zagłębiłby się w źródła historii I DOWIEDZIAŁ SIĘ CZEGO DOTYCZY TEN NAPIS, KTO, KIEDY, W JAKIM KRAJU I PRZEIW CZEMU GO UŻYŁ !!! Bo większość z Was wychodzi na bandę totalnych nieuków!!!
Gość
3 lata temu
A może ktokolwiek z was zagłębiłby się w źródła historii I DOWIEDZIAŁ SIĘ CZEGO DOTYCZY TEN NAPIS, KTO, KIEDY, W JAKIM KRAJU I PRZEIW CZEMU GO UŻYŁ !!! Bo większość z Was wychodzi na bandę totalnych nieuków!!!
gość
3 lata temu
P****t pomylił mahometa z Jesusem!!!!!!!!
...
Następna strona