"Gazeta Trybunalska" chce, żeby ojciec Rydzyk został KOLEJNYM PAPIEŻEM! "Potrafił zgromadzić wokół siebie MILIONY POLAKÓW. Wierni go UWIELBIAJĄ!"

529
Podziel się

Gazeta uważa też, że ojciec Rydzyk byłby lepszy do Franciszka, który za bardzo "zaprzyjaźnił się ze światem". "Najpierw byli to dziennikarze, później dzieci, chorzy, geje, lesbijki, liberałowie, czarni, biali, żółci, brązowi i w ogóle wszyscy".

"Gazeta Trybunalska" chce, żeby ojciec Rydzyk został KOLEJNYM PAPIEŻEM! "Potrafił zgromadzić wokół siebie MILIONY POLAKÓW. Wierni go UWIELBIAJĄ!"

W środę ojciec Tadeusz Rydzyk skończył 72 lata. Redemptorysta i jego religijny biznes dojrzewają lepiej niż wino mszalne: rząd "sprezentował" mu 26,5 miliona (!) złotych zadośćuczynienia za cofnięcie dotacji na odwierty. Do tej pory wszystkie fundusze z kasy publicznej były celowe, czyli musiały pokrywać koszty konkretnych projektów - tym razem Rydzyk może już wydawać pieniądze jak chce.

Nikt jednak nie dał ojcu Rydzykowi takiego prezentu jak Gazeta Trybunalska, która jeszcze przed urodzinami zapowiedziała, że redemptorysta powinien zostać... kolejnym papieżem. Serwis z rozrzewnieniem wspomniał pontyfikat Jana Pawła II oraz docenił konserwatywną działalność Benedykta XVI, ale załamuje ręce nad posługą duszpasterską papieża Franciszka. Zdaniem Gazety najgorsze w jego działalności było to, że zaprzyjaźnił się z gejami, lesbijkami i osobami o różnych kolorach skóry.

Z całym szacunkiem dla obecnego papieża, nie był to dobry wybór. Franciszek postanowił zaprzyjaźnić się ze światem. Najpierw byli to dziennikarze, później dzieci, chorzy, geje, lesbijki, liberałowie, czarni, biali, żółci, brązowi i w ogóle wszyscy - pisze ze zniesmaczeniem Gazeta Trybunalska.

Gazeta wytyka też papieżowi Franciszkowi, że jest za bardzo spontaniczny, przez co nie wszyscy rozumieją jego "przekaz metafizyczny":

Na początku pontyfikatu pojawiły się trudności ze zrozumieniem jego wypowiedzi. Rzecznik Stolicy Apostolskiej często musiał tłumaczyć słowa Franciszka. Na pewno spontaniczność i życzliwość dla ludzi jest godna pochwały, tym niemniej nie bardzo było wiadomo, jaki przekaz metafizyczny formułuje nowy papież. I dotąd nie wiadomo - pisze.

Na szczęście serwis ma już odpowiedź na kryzys w Watykanie: polski Kościół już powinien zacząć zabiegać, żeby... kolejnym papieżem został Rydzyk.

Franciszek oznajmił, że po kilku latach posługi zrezygnuje, podobnie, jak jego poprzednik. Polski Kościół i jego hierarchowie już teraz powinni podjąć starania, by następnym papieżem został redemptorysta ojciec dr Tadeusz Rydzyk - radzi Gazeta.

Zasługi o. Rydzyka są powszechnie znane. Potrafił on zgromadzić wokół siebie miliony Polaków. Stworzył "Radio Maryja", telewizję "Trwam" oraz "Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej". Pomimo oporu poprzedniej władzy pokonał wszelkie trudności. Jest znakomitym organizatorem, przy tym człowiekiem głęboko religijnym. Wierni go uwielbiają. Na każde wezwanie gotowi są stanąć u jego boku.

Ojciec Rydzyk nie musi zostać kardynałem, aby stać się głową Kościoła. Konklawe może wybrać na następcę św. Piotra każdego, kto otrzymał święcenia kapłańskie. Poza tym w polskim Kościele nie brakuje ważnych osobistości, które wybór o. Rydzyka powitałyby z radością.

Gazeta już pisze Rydzykowi program pontyfikatu. Sugeruje, że powinien iść na krucjatę z islamem, "krwawym półksiężycem zaglądającym do okien", którego "nie da się powstrzymać jedynie modlitwą".

Silna osobowość redemptorysty dawałaby gwarancję na odzyskanie przez Kościół katolicki należnej w świecie pozycji. Zagrożeń płynących ze strony wojującego islamu nie da się powstrzymać jedynie modlitwą, potrzeba stanowczego działania i osobowości, która swoją odwagą i charyzmą byłaby w stanie zjednoczyć katolików nie tylko w Europie, ale i na całym globie w imię obrony wartości, które leżą u podstaw cywilizacji zachodniej.

W czasach, gdy krwawy półksiężyc zagląda do okien milionów bezbronnych istnień, a lewackie i pseudodemokratyczne środowiska usiłują dokonać gwałtu na chrześcijańskiej Europie potrzeba człowieka, który się temu przeciwstawi. Stanowczo i zgodnie z doktryną Kościoła.

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest najlepszym kandydatem na przyszłego papieża. To wybór dobry nie tylko dla naszej ojczyzny, ale także dla całego świata, pogrążonego w zamęcie.

KOMENTARZE
(529)
gość
3 lata temu
bardzo zly czlowiek zerujacy na starych, naiwnych ludziach.
gość
3 lata temu
to się już w głowie nie mieści !!!
Gość
3 lata temu
Bedzie sie smazyl w piekle!!!!
Gość
3 lata temu
A ja mam wrażenie że ojciec R****k kryje jakąś mroczną tajemnicę
G
3 lata temu
Bez kozery mogę mu zaśpiewać "72 lata, 72 lata niech zyje zyje nam"
Najnowsze komentarze (529)
Gość
rok temu
D***l który to napisał już niepracuje - może mąci inne wytyczne zNowogrodzkieiej ssawacze prezesa
gość
3 lata temu
Powinno sie go wykluczyc z kosciola.
gość
3 lata temu
Powinno sie go wykluczyc z kosciola.
gość
3 lata temu
chyba już temu Rydzykowi w głowie się przewraca od pazerności precz z nim to zły człowiek bardzo zły szatan nim kieruje
gość
3 lata temu
On potrafi też zgromadzić wokół siebie i dla siebie- miliony złotych, miliony dolarów i miliony euro. To prawdziwy byznesmen a nie ksiądz. Tylko że wtedy Watykan zbankrutuje.
Gość
3 lata temu
Szatan diabel
gość
3 lata temu
R****k na papieza a kaczor na slugusa toleruja go mocherki przestrzale i ciemnoty on by rozkradl caly RZym tam by go pogonili tege oszusta na pieszo by szedl do polski
gość
3 lata temu
Zły człowiek i ma gębę jak u Tatara d,,a,Bo Tatarzy jeżdzili konno bez siodła,
Pis jest pass...
3 lata temu
To są jaja najwyższych lotów
kl
3 lata temu
Ten gostek to największy biznesmen w Polsce. Tak się robi pieniądze, na naiwnych babciach i dziadkach choć nie tylko, i to są te miliony uwielbianych. W pudle zrobią z nim porządek. Czekam kiedy go zamkną.
To Ja
3 lata temu
R****k w Watykanie ,a to dobre majątek Watykanu po roku jest Toruniu i następne dwa tysiące lat będzie potrzeba na jego odbudowę.
gość
3 lata temu
Jak on zostanie papiezem to przejde na islam!!!!!
gość
3 lata temu
tylko papierzem? od razu Bogiem
gość
3 lata temu
zbok i luj
...
Następna strona