Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maltretowana Karolina Piasecka próbowała szukać pomocy u psychologów, ale mąż... JEJ TEGO ZABRONIŁ! "Mówił, że NIE MAM PRAWA Z NIKIM ROZMAWIAĆ o tym, co dzieje się w domu"

290
Podziel się:

"Szukałam pomocy w organizacjach państwowych, była terapia w ośrodku terapii dla sprawców przemocy. Jak się dowiedział, że chodzę na taką terapię, to mi zabronił" - opowiada żona polityka bijącego "w imię Boże".

Maltretowana Karolina Piasecka próbowała szukać pomocy u psychologów, ale mąż... JEJ TEGO ZABRONIŁ! "Mówił, że NIE MAM PRAWA Z NIKIM ROZMAWIAĆ o tym, co dzieje się w domu"

Minęły już ponad dwa miesiące od momentu, gdy do mediów dostała się historia Rafała Piaseckiego z bydgoskiego oddziału Prawa i Sprawiedliwości. Początkowo to mężczyzna usiłował robić z siebie ofiarę, żaląc się, że jego żona nie lubi gotować i prasować. Postanowił więc nauczyć ją "posłuszeństwa", bijąc "w imię Boże". Sprawa nabrała rozgłosu, gdy Karolina Piasecka zdobyła się na odwagę i udostępniła nagranie jednej z awantur - chociaż to, co można usłyszeć, trudno nazwać jedynie "kłótnią". To seans nienawiści, przemocy i znęcania się nad żoną oraz matką dwójki dzieci, które też były świadkami "nauk" Rafała.

Naprawdę trudno opisać to, co przez 11 lat (!) małżeństwa musiała znosić Karolina Piasecka. Mąż nazywał ją "dziw*ą" i "pedałem" oraz kazał (!) ze sobą współżyć. Gdy kobieta odmawiała, była ciężko bita.

Karolina Piasecka próbowała szukać pomocy na policji, ale gdy funkcjonariusz założył jej rodzinie Niebieską Kartę, mąż chwilowo się "poprawił". Na tyle, że przestał ją bić, ale zaczął nalegać, żeby zamknęła sprawę. Jako polityk nie mógł bowiem pozwolić sobie na to, żeby ktoś dowiedział się, jak traktuje żonę i dzieci.

Piasecki nie pozwalał też kobiecie kontaktować się z terapeutami, a nawet... czytać książek psychologicznych, które pomogłyby jej zrozumieć swoją sytuację. Karolina Piasecka opowiedziała o tym Renacie Kim w programie Newsweek Opinie:

Szukałam pomocy w organizacjach państwowych, była Niebieska Karta, była terapia w ośrodku terapii dla sprawców przemocy, jako ofiara. Chodziłam tam na taką terapię - powiedziała. Mąż zabraniał mi, robiłam to w ukryciu. Jak się dowiedział, że chodzę na taką terapię, to mi zabronił - taką perswazję straszną, że ja nie mam prawa z nikim rozmawiać o tym, co się dzieje w domu. Potem gdzieś w ukryciu szukałam jakichś publikacji psychologicznych, żeby zrozumieć moją sytuację.

Piasecka jeszcze raz podkreśliła w rozmowie motywy, dla których zdecydowała się opublikować szokująca nagranie. Nie było jej lekko, ale zrozumiała, że im dłużej będzie tkwić w takiej relacji, jeszcze bardziej zaszkodzi sobie i córkom:

Tym nagraniem chciałam powiedzieć, że nie można ukrywać przemocy, ona jest zakamuflowana. Na zewnątrz na spotkaniach on udawał, że jest kochającym mężem, troskliwym ojcem, a w nocy robił ze mnie totalne zero - powiedziała. Wiem, że tak długo bałam się otwarcie o tym mówić, powodowało, że byłam tak długo w patologicznej relacji. Teraz, z perspektywy czasu wiem, że trzeba szukać pomocy i nie dawać się stłamsić.

Zobacz także: Piasecki płacze w TVN-ie: "Nawet po rozwodzie zawsze będziemy dla Boga małżeństwem"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(290)
gość
7 lat temu
gdyby to na mnie podniósł chociaż raz rękę, odsiadywałabym teraz wyrok.
gość
7 lat temu
facet miał wszystko, piękna żonę, dwójkę zdrowych dzieci dobrą prace, pozostało tylko to wszystko spier......
Gość
7 lat temu
Czy ktoś w ogóle wie co grozi temu psycholowi i kiedy poniesie za to karę?!
Kuki
7 lat temu
Macie swój Pislam! Kobieta nie znaczy nic w PL!
Gość
7 lat temu
Ja jej bardzo współczuję, ciężko nawet wyobrazić sobie co ona przeszła, ale po co do tego wracacie co kilka dni, cytujecie kolejne zdania z jednego wywiadu. Dajcie jej żyć, zaczną się sprawy w sądzie, będziecie mieli o czym pisać.
Najnowsze komentarze (290)
Gość
5 lata temu
Czy ten s*******n siedzi?
gość
6 lat temu
To, w jaki sposób zwracał się do żony, świadczy o jego głębokiej homofobii i być może nawet homoseksualiści, którą w tem sposób karała sam siebie.
Gość
7 lat temu
Współczuję tej Pani życia z takim draniem. Ale czemu służy to bycie teraz wszędzie i opowiadanie każdemu. Nowy pomysł na życie?
gość
7 lat temu
Teraz nagłaśnia sprawę !!! to dlaczego nie wzięła rozwodu, tylko zgrywała męczennicę ????? Służącą ??? Widocznie, taki układ, jej odpowiadał !!!
gość
7 lat temu
P*****l i psycholka. Dobrana para. To wykształcona kobieta???
Gość
7 lat temu
Rzyg j*****y! Mam nadzieje, ze zdechnie w bolach za to co jej zrobil. Prawdziwy polak, prawdziwy katolik!
gość
7 lat temu
Wystarcxylo tylko,sprzatac, gotowac i dobrze zerznac meza od czasu do czasu. Wteyd mialaby spokoj
gość
7 lat temu
życzę mu z całego serca żeby ktoś spuścił mu mega wpierd... ol! Jak słucham tych nagrań osobiście bym mu obił mordę! straszne... c**a a nie facet!
Tola
7 lat temu
Zakompleksiony tchurzliwy s*******n
Gość
7 lat temu
Jak bym czytała swoją historię :(
Gość
7 lat temu
A to h...j
Gość
7 lat temu
I*****a
gość
7 lat temu
obleśny wieprz. wiejcie od takich dziewczyny !
gość
7 lat temu
To on jeszcze nie w p*****u?
...
Następna strona