Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVP USUNĘŁA Natalię Przybysz z transmisji koncertu o Osieckiej! "To przekłamanie, FAŁSZ, CENZURA!"

444
Podziel się:

Chociaż piosenkarka wystąpiła w trakcie nagrania, widzowie nie dowiedzieli się, że wzięła udział w koncercie. "Nie pojawiła się artystka, która stanowiła jego fundamentalny element" - oburza się producent.

TVP USUNĘŁA Natalię Przybysz z transmisji koncertu o Osieckiej! "To przekłamanie, FAŁSZ, CENZURA!"

W październiku ubiegłego roku Natalia Przybysz udzieliła głośnego wywiadu Wysokim Obcasom, w którym przyznała się do dokonania aborcji. Zabieg wykonała na Słowacji, bo w Polsce lekarz przepisał jej tabletki na wrzody. Najwięcej kontrowersji wzbudziły jednak przyczyny, dla których Przybysz zdecydowała się na usunięcie dziecka - jak opowiadała w wywiadzie, bohaterka jej piosenki, czyli ona sama, miała za małe mieszkanie, by wychowywać w nim dziecko.

Choć na artystkę spadła ogromna fala krytyki, nie brakowało osób, które otwarcie broniły jej wyznania i gratulowały odwagi. Wkrótce potem Natalia Przybysz otrzymała statuetkę Superbohaterki w plebiscycie Wysokich Obcasów: Natalia Przybysz została Superbohaterką za wywiad o aborcji! "Złamała zmowę obłudy"

Wygląda na to, że Przybysz wciąż budzi kontrowersje, zwłaszcza w Telewizji Polskiej. Jak informuje Gazeta Wyborcza, Natalię... usunięto z transmisji koncertu poświęconego pamięci Agnieszki Osieckiej. Występowała tam między innymi obok Moniki Brodki, Krzysztofa Zalewskiego i zespołu The Dumplings. Niestety, duet Przybysz i Raphaela Rogińskiego dziwnym trafem nie zmieścił się w retransmisji.

Koncert nowOsiecka odbył się pod koniec listopada w Katowicach, a jego transmisję wyemitowano w TVP w nocy z 3 na 4 maja o godzinie 00:50. Producentem widowiska był Krzysztof Krot, który wyjaśnia w rozmowie z Gazetą Wyborczą, że Telewizja Polska znała skład występujących artystów i nie zgłaszała żadnych zastrzeżeń. Miała na to czas do końca kwietnia, jednak już po zarejestrowaniu koncertu zdecydowano, żeby Przybysz usunąć z materiału:

Najpierw w zapowiedzi koncertu przygotowanej przez TVP pojawia się Natalia Przybysz. A później znika z emitowanego koncertu - opowiada Krot. To jest przekłamanie, fałsz i cenzura. W koncercie nie pojawiła się artystka, która stanowiła jego fundamentalny element.

Przypomnijmy, że już rano próbowano nie dopuścić do koncertu Natalii Przybysz - w listopadzie protestowali przeciwko niemu mieszkańcy Nadarzyna: Protest w Nadarzynie przeciwko koncertowi Natalii Przybysz! "Jest aborterką"

Zobacz także: TVP promuje "Pierwszą randkę": "Dla mnie to musi być typowa Polka. Silna, zwarta i gotowa!"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(444)
Gość
7 lat temu
Niech kazdy zajmie się swoim życiem! Ludzie, dajmy żyć sobie nawzajem...
gość
7 lat temu
i to jest dobra riposta
Gość
7 lat temu
Bo mieszkanie było za małe... Pamiętamy!!
Gość
7 lat temu
Oho, Pudel już zmanipulował plusy. Na początku najwięcej miały komentarze krytyczne, potem plusowanie ich było zablokowane a teraz komentarze wychwalające ją wygrywają.
Gość
7 lat temu
Lans na aborcję. Tego jeszcze nie było. Żałosna kobieta ..
Najnowsze komentarze (444)
gość
7 lat temu
i dobrze jej tak
gość
7 lat temu
i dobrze, bo ta baba gada bzdety, tacy ludzie powinni byc usuwani z mediów a nie świecić i robić się na pseudogwiazdy
gość
7 lat temu
PIS to nie moja bajka, ale dla mnie Pani Przybysz po swoich opowieściach jest dramatem. Nie broni jej nic, nawet muzyka. Nie chcę jej słuchać , nie chce jej widzieć w mediach
gość
7 lat temu
I prawidłowo. Należy się jej bojkot. Jak nie odczuła tego co zrobiła w swoim sercu, niech odczuje w kieszeni.
anty-p
7 lat temu
Goebbels!!! Weź se Kryśkę-TŁUSTĄ , SPOCONĄ, WIECZNIE NIE NAŻARTĄ KROWĘ!!! Ona może kręcić mordą non-stop!!! Nawet wtedy - kiedy nie ŻRE!!!
gość
7 lat temu
bardzo dobrze, dzieciobójca, nie chcemy jej
gość
7 lat temu
Za nasze abonamenty nie chcemy ogladać ciasno myślących ludzi niech ich bierze do pustych pokoi GW i TVN
gość
7 lat temu
,,To" i tak już nie istnieje, więc po co ,,to" pokazywać?
gość
7 lat temu
Morderczyni dzieci niech spiewa dla Gazety Wyborczej i TVN-u - tam cholduja podobnym wartosciom, rodem z Kartaginy, Babilonu, Sodomy i Gomory.
Gość
7 lat temu
Przecież ona zabiła swoje dziecko, tylko dlatego że n niemialaby gdzie umieścić regału z książkami po naruszeniu dziecka. Na pohybel z nią!
gość
7 lat temu
2 tygodnie poroniłam... Bardzo bolesne doświadczenie, bardzo pragnęłam tego dziecka, a kobieta świadomie, z własnej woli usuwa ciążę. Dziwny i niesprawiedliwy jest ten świat
gość
7 lat temu
chciała dokonać aborcji to jej sprawa i wybór nikt nie ma prawa dokonywać jej osądu!w wielu krajach CYWILIZOWANYCH jest to legalne tylko w naszym zacofanym pseudo-katolickim zabronione aż przykro. TVP nie słusznie ją tak potraktowało!
ixi
7 lat temu
Ale skąd to oburzenie? Pani Natalia raczej nie ma problemu z usuwaniem.
gość
7 lat temu
Pani Natalia... żenada roku ^^ wyskrobała, bo mieszkanie miała za małe
...
Następna strona