Sobota 06.05.2017

TVP USUNĘŁA Natalię Przybysz z transmisji koncertu o Osieckiej! "To przekłamanie, FAŁSZ, CENZURA!"

Natalia Przybysz nowOsiecka koncert nowOsiecka Przybysz usunięta z koncertu Telewizja Polska usunęła Przybysz z koncertu Krzysztof Krot

TVP USUNĘŁA Natalię Przybysz z transmisji koncertu o Osieckiej! "To przekłamanie, FAŁSZ, CENZURA!"

W październiku ubiegłego roku Natalia Przybysz udzieliła głośnego wywiadu Wysokim Obcasom, w którym przyznała się do dokonania aborcji. Zabieg wykonała na Słowacji, bo w Polsce lekarz przepisał jej tabletki na wrzody. Najwięcej kontrowersji wzbudziły jednak przyczyny, dla których Przybysz zdecydowała się na usunięcie dziecka - jak opowiadała w wywiadzie, bohaterka jej piosenki, czyli ona sama, miała za małe mieszkanie, by wychowywać w nim dziecko.

Przypomnijmy: Natalia Przybysz: "USUNĘŁAM CIĄŻĘ NA SŁOWACJI. W Polsce proponowano mi tabletki na wrzody"

Choć na artystkę spadła ogromna fala krytyki, nie brakowało osób, które otwarcie broniły jej wyznania i gratulowały odwagi. Wkrótce potem Natalia Przybysz otrzymała statuetkę Superbohaterki w plebiscycie Wysokich Obcasów: Natalia Przybysz została Superbohaterką za wywiad o aborcji! "Złamała zmowę obłudy"

Wygląda na to, że Przybysz wciąż budzi kontrowersje, zwłaszcza w Telewizji Polskiej. Jak informuje Gazeta Wyborcza, Natalię... usunięto z transmisji koncertu poświęconego pamięci Agnieszki Osieckiej. Występowała tam między innymi obok Moniki Brodki, Krzysztofa Zalewskiego i zespołu The Dumplings. Niestety, duet Przybysz i Raphaela Rogińskiego dziwnym trafem nie zmieścił się w retransmisji.

Koncert nowOsiecka odbył się pod koniec listopada w Katowicach, a jego transmisję wyemitowano w TVP w nocy z 3 na 4 maja o godzinie 00:50. Producentem widowiska był Krzysztof Krot, który wyjaśnia w rozmowie z Gazetą Wyborczą, że Telewizja Polska znała skład występujących artystów i nie zgłaszała żadnych zastrzeżeń. Miała na to czas do końca kwietnia, jednak już po zarejestrowaniu koncertu zdecydowano, żeby Przybysz usunąć z materiału:

Najpierw w zapowiedzi koncertu przygotowanej przez TVP pojawia się Natalia Przybysz. A później znika z emitowanego koncertu - opowiada Krot. To jest przekłamanie, fałsz i cenzura. W koncercie nie pojawiła się artystka, która stanowiła jego fundamentalny element.

Przypomnijmy, że już rano próbowano nie dopuścić do koncertu Natalii Przybysz - w listopadzie protestowali przeciwko niemu mieszkańcy Nadarzyna: Protest w Nadarzynie przeciwko koncertowi Natalii Przybysz! "Jest aborterką"

TVP promuje "Pierwszą randkę": "Dla mnie to musi być typowa Polka. Silna, zwarta i gotowa!"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (785)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 785
Odpowiedz
539 679
zgłoś
Gość 06.05.2017 11:46
TVP dobrze zrobiła. Ta Pani powinna być napietnowana.
Odpowiedz
551 573
zgłoś
Gość 06.05.2017 11:47
Nie chcę jej oglądać jako kobieta.
Odpowiedz
503 582
zgłoś
Gość 06.05.2017 11:47
Przecież to morderczyni z premedytacją. Brawo TVP!!
Odpowiedz
424 460
zgłoś
gość 06.05.2017 11:48
i dobrze, nie- dla morderczyń własnych dzieci
Odpowiedz
464 437
zgłoś
Gość 06.05.2017 11:48
W końcu jakaś dobra decyzja Telewizji Polskiej. Tej Pani już podziękujemy.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 785