Już DZIŚ w "Żonach Hollywood" TVN pokaże polsko-hinduski ślub Iwony i Reggiego! (ZDJĘCIA)

83
Podziel się

Na uroczystości łączącej rodziny z dwóch różnych kultur były dwa rodzaje jedzenia, muzyki i... dwóch kapłanów. Obrączki zaś "podawały" pieski - Toby i Pucci. Będziecie oglądać?

Już DZIŚ w "Żonach Hollywood" TVN pokaże polsko-hinduski ślub Iwony i Reggiego! (ZDJĘCIA)

Największą atrakcją tego sezonu Żon Hollywood jest wesele Iwony Burnat i Reggiego. Polsko-hinduski ślub ma przypieczętować ich kilkunastoletnią miłość.

Wystawna ceremonia odbyła się w jednym z najdroższych, luksusowych hoteli w Kalifornii. Ponad 200 gości przyglądało się jak państwo młodzi mówią sobie "tak". Wśród zaproszonych osób znalazł się m.in. Eric Benet, który zaśpiewał parze piosenkę ze specjalną dedykacją.

Ponadto przyszli Smokey Robinson, Joe Mantegna znany z Ojca Chrzestnego III, Nicolas Coster, gwiazda Santa Barbara, Jodie Sweetin i Andrea Barber, występujące w kultowym serialu Pełna Chata. Pojawili się też modelka i aktorka Nicole Murphy, wujostwo Paris Hilton - Ronald i Jo Ann Hiltonowie oraz producenci muzyczni, filmowi i telewizyjni.

Uroczystość, łącząca dwie różne kultury trwała dwie godziny. Zarówno rodzina Reggiego, jak i Iwony jest bardzo mocno związana z tradycją swojego kraju, zatem każdy element wydarzenia miał charakter zarówno polski, jak i hinduski. Począwszy od mistrzów ceremonii - ślubu udzielił parze katolicki ksiądz oraz ojciec Reggiego - protestancki pastor. Nie zabrakło również tradycyjnych potraw i muzyki z Polski i Indii.

Tak ważne wydarzenie nie mogło się oczywiście odbyć bez ukochanych piesków - Toby’ego i Pucci, które "niosły obrączki" i cały czas były blisko swoich właścicieli. Od teraz Iwona Burnat oficjalnie będzie mieć na nazwisko Benjamin.

Nie możecie się doczekać?

KOMENTARZE
(83)
gość
3 lata temu
śmieszni są , nie udają nikogo
gość
3 lata temu
Bardzo pozytywna para, życzę im sto lat. Niech Bóg poprowadzi ich bezpiecznie przez meandry życia.
Gość
3 lata temu
Czuje że szaleje ,czuje że szaleje ,to jest dopiero hit 😂
gość
3 lata temu
Fajnie, że starają się pogodzić swoje tradycje :)
Gość
3 lata temu
Czuje że szleje 😂😂😂
Najnowsze komentarze (83)
Gość
3 lata temu
Durne Polki. Jak takie prostaczki zlapaly tych milionerów. Czy TVN nie ma ciekawszych programów tylko naszym biednym zapracowanym kobietom pokazywać tę baśń o kopciuszku i krolewiczu z bajki. Żenada
Gość
3 lata temu
Najfajniejsza para w programie, nikogo nie udają, a Iwona, jak na osobę, która urodziła się w USA bardzo ładnie mówi po polsku. Sto lat 😊
kobieta
3 lata temu
ludzie kto ogląda takie badziewie, dno
gość
3 lata temu
Kocham ich ,życzę co najmniej 3 pięknych dzieciaczków ,są kochani, normalni,dużo szczęścia i miłości. Pozdrawiam z Japonii
Gość
3 lata temu
Nie wierze ze tu jestem i to czytam
gość
3 lata temu
ktoś toto ogląda?! Serio?
hf f bgtvh
3 lata temu
niech jej kriszna dzyndzel zaspokoiii. hey.
Gość
3 lata temu
Iwonka najlepsza
Gość
3 lata temu
Tobi i Pucci najlepsi
Gość
3 lata temu
Ameby umysłowe na tym pudlu, o ile wiecie co to ameba :D
Gość
3 lata temu
Pudel ogarnij sie. Gdzie jest artykul o tym jak Dosa oszukala Fundavje dla szczenuat Judyta....przez 2 mce udawala ze wysyla pieniadze...a teraz wypiela sie na nich i grozi sadem. Fb az huczy od tego a ty ciszaaa
Ktoś
3 lata temu
Polsko INDIAŃSKIE wesele, hahhaa. Jaki p****k, nie wracaj do kraju xd
gość
3 lata temu
Q**a jak mozna tak nisko upasc zeby ciagnac ogorasa ciapatemu?
kk
3 lata temu
a ja ich lubie:)
...
Następna strona